Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Iš kur atsiranda talentai amžina tėvelių ir pedagogų diskusijų tema. Tėveliai ieško priežasčių mokykloje: jei vaikas negabus - kaltina mokytojus, o jei gabus, laiko šeimos nuopelnu.
O mokytojai dažniausiai priežasčių siūlo ieškoti šeimoje.
,,Anykšta“ nuomonės, kodėl vieni mokytojai išugdo daug gerų mokinių, o kiti išleidžia vidutinybes, paklausė abiejų suinteresuotų gabia jaunąja karta pusių.

Daiva INDRIŪNIENĖ, užauginusi du talentingus vaikus - dukra Guoda Indriūnaitė , pianistė, Glazgo karališkosios muzikos ir teatro akademijos studentė, sūnus Vainius šiemet klubo ,,Tamsta“ rinkimuose pripažintas geriausiu Lietuvos gitaristu:
Nenuneigsi, kad reikia turėti įgimtų savybių. Talentas muzikai, dailei dažniausiai perduodamas iš kartos į kartą. Kad ir Milda Daunoraitė, mergaitės, kurių giminėje yra daug muzikantų. Mano tėvas, senelis, nors nepažino muzikos rašto, bet taip pat grojo, o ir aš pati esu muzikos mokytoja.
Antra - šeima turi pastebėti vaiko gabumus ir jį nukreipti į tinkamą mokyklą. O tada įsijungia mokytojas, kurio pareiga sudominti mokinį, palaikyti, skatinti stengtis, mokyti nuosekliai dirbti. Vaikų gabumai dažniausiai pasireiškia anksti, tačiau penkerių ar šešerių metų vaikas dar nėra pakankamai sąmoningas, kad pats norėtų sunkiai ir daug dirbti, kad išlavintų įgimtus gabumus.
Visos mamos patvirtins, kad trikampis: vaikas – šeima – mokytojas, turi dirbti kryptingai ir drauge, kad būtų rezultatas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Hau

    Nuoroda

    Protingas žmogus pasakė protingai.

    Prieš 3 savaičių