Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Iš kur atsiranda talentai amžina tėvelių ir pedagogų diskusijų tema. Tėveliai ieško priežasčių mokykloje: jei vaikas negabus - kaltina mokytojus, o jei gabus, laiko šeimos nuopelnu.
O mokytojai dažniausiai priežasčių siūlo ieškoti šeimoje.
,,Anykšta“ nuomonės, kodėl vieni mokytojai išugdo daug gerų mokinių, o kiti išleidžia vidutinybes, paklausė abiejų suinteresuotų gabia jaunąja karta pusių.

Daiva INDRIŪNIENĖ, užauginusi du talentingus vaikus - dukra Guoda Indriūnaitė , pianistė, Glazgo karališkosios muzikos ir teatro akademijos studentė, sūnus Vainius šiemet klubo ,,Tamsta“ rinkimuose pripažintas geriausiu Lietuvos gitaristu:
Nenuneigsi, kad reikia turėti įgimtų savybių. Talentas muzikai, dailei dažniausiai perduodamas iš kartos į kartą. Kad ir Milda Daunoraitė, mergaitės, kurių giminėje yra daug muzikantų. Mano tėvas, senelis, nors nepažino muzikos rašto, bet taip pat grojo, o ir aš pati esu muzikos mokytoja.
Antra - šeima turi pastebėti vaiko gabumus ir jį nukreipti į tinkamą mokyklą. O tada įsijungia mokytojas, kurio pareiga sudominti mokinį, palaikyti, skatinti stengtis, mokyti nuosekliai dirbti. Vaikų gabumai dažniausiai pasireiškia anksti, tačiau penkerių ar šešerių metų vaikas dar nėra pakankamai sąmoningas, kad pats norėtų sunkiai ir daug dirbti, kad išlavintų įgimtus gabumus.
Visos mamos patvirtins, kad trikampis: vaikas – šeima – mokytojas, turi dirbti kryptingai ir drauge, kad būtų rezultatas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Hau

    Nuoroda

    Protingas žmogus pasakė protingai.

    Prieš 7 mėnesių