Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Antradienį Staškūniškio gyventojai rinkosi į pasitarimą, kuriame bendruomenė sprendė, kaip gintis nuo vėjo elektrinių parko statytojų. Naują staškūniškiečių pasipiktinimo bangą sukėlė į namus užsukantys elektrinių statytojų atstovai, kurie įžūliai siūlo gyventojams pasirašyti ,,susitarimus“ mainais į 400 eurų kompensacijas.,,Elgiasi kaip filme ,,Volkeris. Teksaso reindžiaris.“ Eina pas čiabuvius ir mulkinadami žmones tvirtina, kad ,,visi jau pasirašė“, - kalbėjo renginį moderavęs Gintaras Senulis.

 

Staškūniškiečiai skaičiuoja, kad elektrinių statytojai turi susirinkti apie 20 parašų - iš tų žmonių, kurių žemės sklypai patenka į sanitarines elektrinių zonas. Manoma, kad kol kas 400 eurų kompensacijomis susigundė tik 2 ar 3 staškūniškiečiai.

Staškūniškiečiai pyko, kad jų negina rajono meras Sigutis Obelevičius. Į kaimo gyventojų raštą meras atsakė tik po beveik pusantro mėnesio, o šio atsakymo turinį G.Senulis įvertino kaip ,,atsifutbolinimą“. ,,Atsižvelgdami į Staškūniškio bendruomenės gyventojų išsakytus pasiūlymus ir reikalavimus, rekomenduojame kreiptis į Aplinkos ministeriją, kad būtų nagrinėjami, inicijuojami ir priimami teisės aktų pakeitimai“, - staškūniškiečiams patarė meras. ,,Kam mums reikalinga tokia valdžia, jei teisės aktų pakeitimus turime inicijuoti mes patys?“ - retoriškai klausė staškūniškiečiai.

Beje, staškūniškiečiams nerimą kelia, jog pas gyventojus lankosi ne tik pats elektrinių statytojų atstovas Audrius Čypas, bet ir statytojų atstovo atstovas Marius. Renginyje žmonės nuolat minėjo Marių, jį citavo, tačiau sakė nežinantys nei to žmogaus pavardės, nei kokiu pagrindu jis žemės sklypų savininkams siūlo po 400 eurų.

Plačiau - ,,Anykštoje“

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to Kliero

  Nuoroda

  Puikus, viską paaiškinantis komentaras!

  Prieš savaitę
 • Palaikau Sigutį

  Nuoroda
  Prieš savaitę
 • Kliero

  Nuoroda

  Klaipėdos rajono savivaldybė sugebėjo priimti sprendimą, kad vėjo jėgainės gali būt ne arčiau kaip 2 kilometrai nuo gyvenamųjų namų. Kur problema? Anykščiu savivaldybės nariai turi mažiau galių, nei Klaipėdos rajono, ar kaip??? Anykščių rajonas dar priklauso Lietuvos respublikai???
  https://m.youtube.com/watch?v=Zql0GLcx8vE&feature=share

  Prieš savaitę
 • Artūras

  Nuoroda

  Kyla klausimas - šio kaimo gyventojai naudoja elektros energiją?

  Prieš savaitę
 • audriui

  Nuoroda

  ar zinai zmogeli kad net kurmiai ir visi gyviai issikrausto nuo tu bokstu

  Prieš savaitę
 • Proto bokštams

  Nuoroda

  Kiek dabar tie keli turės advokatam sumokėt, kad atsikratytu šitų 400€ ir savo parašo?

  Prieš savaitę
 • KOMPENCATORIUS

  Nuoroda

  Kas tie tokie kur "pasirašė" ant 400 € ? Duosiu po 800 € jei atsiims paraša !

  Prieš savaitę
 • Darius

  Nuoroda

  Paskutinei kurie nepasirasis gales prasyti po 5000 maziausei

  Prieš savaitę
 • KAR KAR

  Nuoroda

  O tai dar šitie cirkai nepasibaigė?

  Prieš savaitę
 • Diagnozė

  atsakymas į: KAR KAR Nuoroda

  Tik prasideda :)

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau