Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Antradienį Anykščiuose apsilankę visuomeninės gamtos asociacijos "Lašišos dienoraštis" aktyvistai aplankė Šventosios upės užtvanką,kurioje buvo nuleisti skydai.


"Patvankos telikę apie metrą, viršutiniame bjefe matomas akivaizdus srovės padidėjimas, o krantų vaizdas tikrai negasdina, nors dauguma to baiminosi.
Nors iš pirmo žvilgsnio upės patvanka atrodo pakitusi nedaug, tačiau jau dabar matomas akivaizdus upės pagyvėjimas, o tai iš ties džiugina. Upė iš kūdros virsta tikra upe. Apatiniame bjefe teko stebėti nemažai aukštyn migruojančių žuvų, gal ir jos jaučia pokyčius.
Tikimės, kad skydai nebus pakelti iki migracijos pabaigos ir anykštėnai bei Anykščių svečiai galės grožėtis lašišų bei šlakių "lipimu" aukštyn per užtvanką. Vaizdas atrodo iš ties džiugiai, nors deja tenka pripažinti, kad toli gražu ne visoms žuvų rūšims pavyks laisvai migruoti upe aukštyn. Vis dėlto mes tikimės, kad Anykščiai ras pasiryžimo bei jėgų ir visam laikui nuo metalinių užtvankos skydų (juos ištraukdami ar bent nuleisdami iki galo, nes akivaizdžiai matosi, kad bent 20-30 cm. dar galima pažeminti užtvanką) išlaisvins upę", - situaciją Šventosios upėje įvertino visuomeninės gamtos asociacijos aktyvistai.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nu

  Nuoroda

  Kodėl matote upę tik ties miesto centru. O kokia baisi virš miesto centro. Bala su žolėmis. Matote ponai tik savo kiemą, o už jo nors ir balaganas. Bet ar verta stebėtis, juk valdžios požiūris toks.

  Prieš 3 savaičių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Šventoji bus graži , nušienautos žolės atliekas išvalys , ką turėjo padaryti šienautojai pagal sutartį,L. P. palaiminimu,du tūkst., ar čia pinigai,ir iš vis ar žino Aplinkos apsaugos ministras kas dedasi Anykščiuose,Šventosios upės nuleidimas tai nusikaltimas , šiemet dėl sausros upėse vandens lygis ir taip žemas,tai A.B. UŽGEIDOS PROGRAMINĖS NUOSTATOS...

  Prieš 3 savaičių
 • to "Nu jo"

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  ka tu cia nusisneki. gyvenu virs uztvankos keliasdesimt metui. ir po nuleidimo upe matosi kaip akyse atsigauna ir prasivalo nuo susikaupusiodaugiamecio meslo. net ir zuvu jau vel atsirado. praskaidrejo vanduo. senai cia reikejo sita procedura padary privalomat. ir nuleidimus daryt kas metai bent po du kartus manau ne maziau kaip po menesi laiko. ypac pavasari reiketu. dabar sitiek metu laike dvokiancia uzdumblejusia ir smirdancia bala. visokiu bebru tik priviso, ziauriai uzdumblejo. ir pakrasciuose tiesiog smirdejonuo kazkokiu isvesejusiu specifiniu prudo dumbliu. kuriu normaliai upsje beveik nebuna.

  Prieš 3 savaičių
 • Kas

  Nuoroda

  Man tos lašišos

  Prieš 3 savaičių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Na va, pasirodo be reikalo visi puolė valstiečius prieš savivaldos rinkimus!

  Prieš 3 savaičių
 • Juozas

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Mano galva savivaldybės specialistsi turėtų išnagrinėti galimybes kaip pritraukti projektines ES lėšas ir sutvarkyti atsivėrusius vagos šlaitus, pritaikant juos reakreciniai paskirčiai.

  Prieš 3 savaičių
 • nu jo

  Nuoroda

  Šventoji bus graži kaip Anykšta,tik labiau smirdanti. Ypač sužavėti baidarininkai,kurie nepraplaukia per žoles.

  Prieš 3 savaičių
 • Pritariu

  Nuoroda

  Teisingas pastebėjimas. Lietus nuplauta dumblius krantus ir upė dar labiau pagražės.

  Prieš 4 savaičių