Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Ketvirtadienį, rugpjūčio 29-ąją, Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose buvo tęsiama liudininkų apklausa buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio baudžiamojoje byloje.

 

Teisme liudijo K.Tubio visuomeniniam rinkimų komitetui aukojusi kaunietė Daiva Gudavičienė, Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Anykščių skyriaus darbuotojai Renata Tubienė, Valdas Čenys ir Lina Venckienė bei Anykščių rajono savivaldybės administracijos darbuotojos Audronė Savickienė, Alvita Vitkienė, Vida Jakniūnienė ir Rima Budreikienė.

NŽT darbuotojai teismui aiškino, kaip ir kodėl jie atliko sklypo, esančio Šaltupio gatvės 6 A, kadastrinių matavimų korekcijas, o savivaldybės valdininkai pasakojo apie savo veiksmus.

Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vyriausioji specialistė A.Vitkienė teismui dėstė, jog jos teisioginė vadovė, Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja A.Savickienė nurodė skubiai atlikti veiksmus, kad Šaltupio g. 6A sklype būtų galimos statybos. ,,Turi būti skubiai atlikta, nes to prašo valdžia“, - teismui sakė A.Vitkienė. Teisėjos Monikos Benetės perklausta - kokia valdžia? A.Vitkienė sakė, kad jai A.Savickienė nurodžiusi, kad ,,aukščiausiasis“. ,,Supratau, kad meras“,- sakė A.Vitkienė.

Vėliau liudijusi A.Savickienė tikino, kad K.Tubio ,,aukščiausiuoju“ ji nevadina. Į K.Tubį oficialioje aplinkoje A.Savickienė sakė kreipdavusis tik ,,mere“, o neoficialioje - vadindavo ir Kęstučiu, mat jiedu buvę bendraklasiai.

Apie Šaltupio gatvės 6 A sklypo peripetijas, apie vizą ant rašto ,,prašau informuoti kas 3 dienas“ bei kodėl savivaldybės valdininkai taip rūpinosi valstybinės žemės sklypu - šeštadienio ,,Anykštoje“.

Priminsime, jog Šaltupio gatvės sklypas figūruoja pirmajame K.Tubio baudžiamosios bylos epizode. Buvęs Anykščių rajono meras K.Tubis kaltinamas, jog prekiavo poveikiu, bandydamas padėti anykštėnui Rimvydui Kugiui išsinuomoti šį valstybinės žemės sklypą, o už tai mainais turėjo gauti finansinę paramą visuomeniniam rinkimų komitetui.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau