Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono taryba pritarė savivaldybės dalyvavimui  atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo projektuose.

Sėkmės atveju, ant Anykščių rajono savivaldybės, Anykščių ligoninės, Anykščių kultūros centro, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos pastatų stogų būtų sumontuotos saulės jėgainės.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Babilius

  Nuoroda

  Negi protan daėjo botanikas ? Prieš 5 metus tai siūliau ! Ačiū patarejui - buvusiam ligonines direktoriui už mano minčių (sapnų..:-) įgyvendinimą !

  Prieš 7 mėnesių
 • Kai būsiu meru

  atsakymas į: Babilius Nuoroda

  Ant visų daugiabučių stogų organizuosiu pastatyti saulės jėgaines - žmonės turės nemokamą karštą vandenį !
  Dabartiniams prekiautojams poveikiu - tai nesuvokiama misija ! Vien išgirdus tokį pasiūlymą - juos gali ištikti infarktas :-)

  Prieš 7 mėnesių
 • Kodėl tik Lietuvoje saulės jėgainių atsipirkimo laikas ilgesnis nei 7 metai net ir su parama ? Kodėl patys saulės jėgainių statytojai patys neįma paskolų iš bankų ir masiškai nestato saulės jėgainių ?
  Laukiu atsakymų :)

  Prieš 7 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: . Nuoroda

  Todėl, kad savivaldybė gauna 80 proc. dotaciją, o statytojas negauna.

  Prieš 7 mėnesių
 • to Atsakymas

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Juk dotaciją gauna iš biudžetinių lėšų, t.y. iš mūsų suneštų pinigėlių ? Praktiškai finansuojame valdiškų įstaigėlių egzistavimą, o patys, sunešę pinigėlius į biudžetą, liekame kaip davatkos šaltoje bažnyčioje po pamaldų...

  Prieš 7 mėnesių
 • Statytojas

  atsakymas į: . Nuoroda

  Mums užtenka pajamų iš saulės jėgainių statybų, paskolos yra skirtos jums - vartotojams, jei neturite pinigų įsirengti tokių įrenginių ir esant jų poreikiui šiai dienai..

  Prieš 7 mėnesių
 • to Statytojas

  atsakymas į: Statytojas Nuoroda

  Supratau, pajamų užtenka įmonėles savininkui ir, jeigu lieka, patrupina darbuotojams vokeliuose iki pirmo VMI patikrinimo - po to įmonėlė 'užsiraukia" ir gimdoma nauja įmonėlė ...

  Prieš 7 mėnesių
 • Alyvinė Obelis

  atsakymas į: to Statytojas Nuoroda

  STT tai, net ypatingai pabrėžė iki teisminio tyrimo ataskaitoje ir kaltinamojo sulaikymo pranešime spaudai - ".. Kaltinamojo veiksmai ir surinkti įrodymai nekelia jokių abejonių dėl kaltinamojo kaltumo...!.."

  Prieš 7 mėnesių