Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Anykščių rajono vicemero Dainiaus Žiogelio teigimu, Anykščių rajono biudžetui 15 tūkstančių eurų kainavusios žirginio sporto kliūtys gražiai sandėliuojamos Arklio muziejuje.

 

,,Hipodrome neseniai vyko žirginio sporto varžybos, tačiau valdiškų kliūčių nereikėjo – klubai, organizavę varžybas, turi savo kliūtis. Mes valdišką inventorių naudosime, matyt, tik kartą per metus, per ,,Bėk bėk, žirgeli“ šventę“, - ,,Anykštai“ sakė D.Žiogelis .

Rekonstruoto hipodromo operatorių savivaldybei rasti nepavyko. Pradžioje juo lyg ir domėjosi ,,Senukų“ valdomas „Harmony Park“, tačiau šios įmonės atstovai į Anykščius taip ir neatvyko.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomone

  Nuoroda

  Užtat ir Ovsiukas išsinešdino iš Anykščių kai patikrino auditas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Va....

  Nuoroda

  Išlindus iš opozicijos pasimato kiek nereikalingo turto pripirkta ir dėl pirkimų tarybos nariai balsavo už... :). va kur šuva pakastas...

  Prieš 7 mėnesių
 • Nieko nesuprantu

  Nuoroda

  A tai kaip poveikio prekiautojas nuslėpė 15 000 € kuriuos gavo už sklypą ?

  Prieš 7 mėnesių
 • visi sako kad

  atsakymas į: Nieko nesuprantu Nuoroda

  STT tai, net ypatingai pabrėžė iki teisminio tyrimo ataskaitoje ir kaltinamojo sulaikymo pranešime spaudai - ".. Kaltinamojo veiksmai ir surinkti įrodymai nekelia jokių abejonių dėl kaltinamojo kaltumo...!.."

  Prieš 7 mėnesių
 • Vaja

  Nuoroda

  Tai kaip dirba patarėjas, atsakingas už verslo kontaktus su Anykščių rajonu?

  Prieš 7 mėnesių