Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)
Populiariausio mediko rinkimuose pirmauja Anykščių PSPC šeimos gydytoja Dalia Kazlauskienė.

Balandžio 27-ąją, medicinos darbuotojų dieną, bus pagerbti medikai. „Anykštos“ redakcija kviečia skaitytojus dalyvauti populiariausių Anykščių medikų rinkimuose. Nugalėtoją paskelbsime balandžio 25 dieną.

Į priekį išsiveržė 3 pacientų padėkas gavusi Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) šeimos gydytoja D. Kazlauskienė.

2 padėkų sulaukė slaugytoja R. Pociūnienė. Po 1 padėką gavo šeimos gydytojai: V. Macijauskas, N. Kišonaitė, R. Jurkėnas, R. Juodiškienė bei R. Bukelis. 1 padėkos -Anykščių ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai V. Pažėrienė.Po 1 padėką gavo ir PSPC slaugytojos: L Slapšinskienė, S. Strazdienė, A. Valaitienė, R. Strazdienė, A. Bartulienė, R. Burneikienė.

 

Padėti rinkti populiariausiems medikams balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami padėkas (1 padėkos kaina 10 eurų), rašydami laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami anyksta.lt. 75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.

Balsavimą internete skelbsime balandžio mėnesį, o padėkų ir laiškų jau laukiame. Padėkas galima užsakyti elektroniniu paštu reklama@anyksta.lt, arba redakcijoje (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteirauti: 8-381-59458; 8-686-33036.

Šiuos rinkimus „Anykšta“ organizuoja kartu su Anykščių PSPC. Populiariausiems medikams bus įteikti sertifikatai ir dovanos.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pacientė

  Nuoroda

  Dėkinga gydytojai D. Iricijan tai rūpestinga ,suprantanti ligonį už nuoširdų bendravimą.

  Prieš mėnesį
 • Pacientė

  Nuoroda

  Nuoširdus ačiū: G. Klimkevičiui, R. Jurkėnui, V.Žiogei .

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Ir padėka gyd. D.IRICIJAN.Profesionali, nuoširdi, atidi, rūpestinga,...

  Prieš mėnesį
 • xxx

  Nuoroda

  juokingi rinkimai ar cia gyditojai anyksciu kai nuejus pas gyditoja klausia ka darysim as nezinau uz ka cia balsuot

  Prieš mėnesį
 • Vilnius

  Nuoroda

  Koks absurdiskas , mokamas balsavimas. Geda!

  Prieš mėnesį
 • Anykščiuose

  atsakymas į: Vilnius Nuoroda

  Nesikiškite su savo nuomone. Čia visiems gerai, o susimokėti taip pat garbė ir prieš kaimyną ir poliklinikoj žinos.

  Prieš mėnesį
 • +++

  Nuoroda

  Aš tik už gydytoja Bieliauskiene. Gerai dantis tvarkė. Kur dingo ji kodėl nebematau Anykščių poliklinikoje

  Prieš mėnesį
 • Paciente

  Nuoroda

  Kam teko apsilankyti pas gydytoja Ivanovaite, neurologe. Nuostabi, silta, rupestinga. Verta didziausios padekos kad ji atvaziuoja i Anykscius.

  Prieš mėnesį
 • Aš už Januskiene,teko operuotis ne vieną kartą,tikrai gydytoja išmananti savo darbą.Aciu.

  Prieš mėnesį
 • visi puikus

  Nuoroda

  gydytojai ir reikia dziaugtis ,kad ju dar Anyksciuose DAR YRA

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau