Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti

Antradienį, vasario 18 dieną, savo debiutinį muzikos albumą išleido grupė "John's Shower Band", kurios vienas iš narių yra anykštėnas Vainius Indriūnas.


Albumas pavadintas "Shampoo", jame įrašyti aštuoni kūriniai.
"Ši vasara mums atnešė vieną iš mūsų svajonių - albumą. Esame be galo laimingi, kad gavome galimybę dalintis savo muzika su Jumis.Daug mąstėm, repetavom, pykomės ir šventėm, galų gale pasiekėme finišo tiesiąją", - savo feisbuko paskyroje rašo grupė " John's Shower Band".
Muzikos grupė " John's Shower Band" groja destruktyvų hip-hop’ą ir, kaip patys sako, jų pasirodymai kiekvieną priverčia pasijusti lyg po šalto dušo.Taigi, debiutinio albumo pavadinimas, kas į lietuvių kalbą išvertus reiškia "Šampūnas", regis, parinktas labai taikliai.
Muzikos grupė " John's Shower Band" šiek tiek yra pažįstama ir anykštėnų publikai, nes yra pasirodžiusi Anykščių miesto šventės koncerte.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Anglų kalbos kodėl nėra vertymo

  Prieš mėnesį
 • Ieva

  Nuoroda

  Nuo kada anykstenas architektas tapo muzikos kureju ?

  Prieš mėnesį
 • Kandis

  atsakymas į: Ieva Nuoroda

  Nuo tada kai architektas Kaušpėdas tapo dainininku.

  Prieš mėnesį