Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Komentuoti

Trūkstant apsauginių kaukių, SBA grupės bendrovė „Utenos trikotažas“ praneša pradedanti medžiaginių kaukių gamybą.

 

Bendrovės teigimu, jos pasiūtų kaukių apsauginis poveikis nėra patvirtintas mediciniškai, tačiau, visuomenės sveikatos specialistų teigimu, nesant galimybių įsigyti sertifikuotų gaminių, medžiaginės kaukės gali būti naudojamos kaip papildoma  prevencinė priemonė.

„Reaguodami į beprecedentę situaciją, su technologais skubiai sukūrėme geriausia, ką galime padaryti su turimais resursais, perdėliojome gamybos procesus, kad kaukes pradėtume gaminti kuo skubiau”, – pranešime spaudai sako įmonės generalinis direktorius Petras Jašinskas.  

 Pasak jo, numatyta pagaminti daugiau kaip 70 tūkst. apsauginių kaukių. Gamybą numatoma plėsti, jeigu netruks žaliavos.  

Viena pirmųjų „Utenos trikotaže“ pasiūtų kaukių partija neatlygintinai bus perduota Utenos ligoninei.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Santvarka

  Nuoroda

  Supuvusi jau senai... Blin, tai medicininės kaukės-tai čia kas-baisus sudėtingumas???? Senai jau reikėjo tu jaukių ir ne tik!!! SUKŪRĖM VASTYBE, KURIOJE NIEKO NENORIM PASIGAMINTI PATYS-TIPO NEAPSIMOKA-TAI KAM TADA VASTYBE KUREM???

  Prieš savaitę
 • Taigi aha !

  Nuoroda

  Dar reikia pajungti kojinių fabrikus! :)

  Prieš savaitę
 • Zmogus

  Nuoroda

  Gal ir Anykščių siuvyklos prisidės prie kaukių siuvimo, reikia visiems, kas kuo gali, šiuo laikotarpiu padėti, ir pamiršti apie pinigus

  Prieš savaitę