Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Net 40,5 proc. Anykščių rajono abiturientų neišlaikė valstybinio matematikos egzamino. 38,2 proc. laikiusių gavo nuo 16 iki 35 balų, 19,1 proc. - nuo 36 iki 85 balų ir vos 2,25 proc.(du abitutientai) - nuo 86 iki 99 balų.

 

Iš pirmo žvilgsnio, anykštėnų matematikos egzamino rezultatai yra žiaurūs, tačiau nuo bendrų Lietuvos rezultatų jie nedaug skiriasi. Iš 15 tūkst. matematiką laikiusių Lietuvos dvyliktokų egzamino neišlaikė beveik 5 tūkst., taigi trečdalis. Lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino neišlaikė 9,6 proc. Anykščių abiturientų (Lietuvoje - 10,8 proc.), anglų kalbos egzamino neišlaikė 0,94 proc. anykštėnų (1 abiturientas). Šalyje šio egzamino neišlaikė 1,05 proc. abiturientų. Vienas anykštėnas neišlaikė ir fizikos egzamino.

Kitus valstybinius egzaminus išlaikė visi juos laikę anykštėnai.

Ką manote apie valstybinių egzaminų rezultatus? Dėl matematikos egzamino rezultato kalti mokiniai, mokytojai ar užduočių sudarytojai?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kaip mokaisi tokie ir rezultatai, juk stabūklų nebūna ir nereikia ieškoti kaltų, kiek esi vertas tiek ir gauni.

  Prieš mėnesį
 • Programa perkrauta gausybe temų, kurioms išmokti reikia daugiau laiko nei galima skirti turint keturias pamokas per savaitę.Lieka tik "bėgimas per temas", o kada įtvirtinti žinias ir pakartoti.Pamokoje yra tik 45 minutės(10-15min. namų darbų aptarimas,10-15 min.naujos temos aiškinimas, 10-15 min praktinis uždavinių sprendimas ir t.t., o kur dar pamokos tikslų, uždavinių skelbimas, darbas su spec. poreikių mokiniais, mokinių drausminimas žinių vertinimas ir t.t.).Klasėje yra 24-30 mokinių.

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  atsakymas į: y Nuoroda

  Kokie dar tau spec. poreikiai vidurinėje, tokius jau po dešimtos paleidžia šunims šėko pjaut, tipo profkėn ir tai dar ne kiekvienoj priima. Tarp kitko tokie jau ne tik dešimtoj, bet žymiai anksčiau mokosi kaip dideli kartu su visais tą patį, tik popieriuje jie atsilikėliai ir pabaigia kaip neudalai, svarbiausia babkės įsisavinamos.

  Prieš mėnesį
 • xxx

  Nuoroda

  Mokymasis, žinios, įgūdžiai,matyt, niekada nebus žaidimas. Vaikai ir suaugusieji turėtų suvokti, kad išmokti, mokytis ir įgauti žinių – pastangų reikalaujantis užsiėmimas.Gal gana mokykloje projektų,"dienų be vadovėlių" ir kitokiu "mokymosi imitacijų".

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  viskas-Lietuva skesta biurokratizmo korupcijos ir baimiu liune

  Prieš mėnesį
 • Taip jums ir reikia

  Nuoroda

  Viena partija, pirštu nerodysim, nori uždrausti korepetitorius ir įvesti lygiavą. Jau jeigu iki tiek dasimąstėte, baudžiauninkai, taip ir reikia jums, durnių ir bažnyčioje muša.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Aš mislyju, kad dėl takiu prastu pažymiu yr kalti ir mokiniai, ir mokytojai. Per mažai dėmesio mokykloj skiriama mokslams, perdaug visokių bereikalingų dalykų dėstoma, visakias nereikalingas veiklas būna. A makiniai turi daugiau skirt laika mokslams, a ne kampiuteria žaidimams. Net baisu pažiuret in jaunimu, nosis visi sukiši in mobilius telefonus, bija galvu pakelt ir unt žmogų pažiuret.

  Prieš mėnesį
 • Rasa

  Nuoroda

  Cisai gerai išsisluoksniiavo du procentai itin gabių matematikai,labai normalu

  Prieš mėnesį
 • ......

  Nuoroda

  Niekas nesikeis Anykščiuose tol, kol tėvai apkalbų būdu "rinksis" mokytojus.Deja,egzaminų rezultatai rodo, kad pasirinkote "ne tuos".

  Prieš mėnesį
 • supermamytėms

  Nuoroda

  Mažiau pataikaukite savo vaikams rinkdami, keisdami mokytojus pagal vaiko "patogumus". Mokytojai mokosi universitetuose, įgyja didelę patirtį dirbdami, jų darbą vertina mokyklos vadovai, švietimo skyriaus tikrintojai, auditoriai...Kaip jūs galite įvertinti, kas yra"geras" mokytojas?Kokia Jūsų kompetencija?
  Jūsų vaikas, gavęs nepatinkantį įvertinimą, dažniausiai sukurs kokią istoriją apie mokytoją, norėdamas pateisinti savo tinginystę.O Jūs dažniausiai patikite ir bėgate "keisti mokytojo".Tokia Anykščiuose tikrovė,gaila.Pripažinkite problemas šeimoje ir jas spręskite, o ne mokytoją "rinkitės".Gerai besielgiantiems ,kantriai besimokantiems mokiniams nėra blogų mokytojų.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau