Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos pasitraukė teisininkė, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotoja Sigita Mačytė - Šulskienė. Kurį laiką Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja dirbusi S.Mačytė Šulskienė per specialistų vertinimą, kurį atliko savivaldybės administracijos vadovai, buvo įvertinta neigiamai ir pažeminta pareigomis.

 

Šį savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės sprendimą S.Mačytė - Šulskienė apskundė Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmams. Tačiau prasidėjus teismo procesui šalys nusprendė bylą baigti taikos sutartimi. S.Mačytė - Šulskienė atsiėmė ieškinį ir apskritai pasitraukė iš savivaldybės administracijos, o darbdavys sutiko jai išmokėti dviejų mėnesių dydžio išeitinę kompensaciją.

Plačiau - antradienio "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • eik

  Nuoroda

  Sigita eik, kuo toliau nuo susireiksminusios valdzios butybiu.

  Prieš savaitę
 • laikas

  Nuoroda

  ir lineliui

  Prieš savaitę
 • Cekava Zosė

  Nuoroda

  Ai kaip smalsu kas šitą straipsnį užsakė ar išeinančioji ar išleidžiančioji? Ir dar cekaviau ar išeitinis stalas bus paruoštas?

  Prieš savaitę