Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti
Varžybų nugalėtojai anykštėnai tėvas ir sūnus Dainius ir Kęstutis Juknevičiai.

Šeštadienį, spalio 24 dieną, Rubikių ežere vyko sportinės ir mėgėjiškos žūklės klubo „Anykščių žvejų lyga“ organizuotos, jau tradicinėmis tapusios, spiningautojų varžybos. Šiemet jos pasižymėjo rekordiniu dalyvių skaičiumi, dalyvavo per pusantro šimto žvejų.


Devintą valandą ryto startavo 86 valtys, kuriose buvo po du komandos žvejus ir tik keliose po vieną. Pasklidė po visą ežerą žvejai spiningavo šešias valandas ir trečią valandą grįžo į krantą. Laimikiais pasigirti galėjo ne visi, dalis grįžo nepagavę nė vienos žuvies, tačiua nugalėtojai sugebėjo pagauti net po kelias lydekas. Didžiusią lydeką, svėrusią 4 kg 650 gr. pagavo Kęstutis Juknevičius kartu su „Jėgerio“ komandos nariu sūnum Dainiu, pagavę 5.685 kg žuvies ir iškovoję varžybų taurę. Antri buvo keliais šimtais gramų atsilikę uteniškiai Aigaras Gavėnavičius ir Justas Šidla, kurių bendras laimikis svėrė 5 kg 339 gr., keliais šimtais gramų nuo jų atsilikę elekrėniškiai Marius Čebelis ir Deividas Jakavičius liko treti. Prizais buvo apdovanotos kelios varžybose dalyvavusios moterys bei vos penkerių Pijus ir devynerių Liepa. Pasvėrus visas žuvis, paaiškėjo, kad spiningautojai pagavo 89, 460 kg žuvies, kurios dal;is buvo paleista atgal į ežerą. 

 

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Roma

  Nuoroda

  Šaunuoliai maniškiai !!!

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Šaunuolis, Dainiau :) Linkėjimai iš Baranausko bendražygių ;)

  Prieš mėnesį