Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti
Varžybų nugalėtojai anykštėnai tėvas ir sūnus Dainius ir Kęstutis Juknevičiai.

Šeštadienį, spalio 24 dieną, Rubikių ežere vyko sportinės ir mėgėjiškos žūklės klubo „Anykščių žvejų lyga“ organizuotos, jau tradicinėmis tapusios, spiningautojų varžybos. Šiemet jos pasižymėjo rekordiniu dalyvių skaičiumi, dalyvavo per pusantro šimto žvejų.


Devintą valandą ryto startavo 86 valtys, kuriose buvo po du komandos žvejus ir tik keliose po vieną. Pasklidė po visą ežerą žvejai spiningavo šešias valandas ir trečią valandą grįžo į krantą. Laimikiais pasigirti galėjo ne visi, dalis grįžo nepagavę nė vienos žuvies, tačiua nugalėtojai sugebėjo pagauti net po kelias lydekas. Didžiusią lydeką, svėrusią 4 kg 650 gr. pagavo Kęstutis Juknevičius kartu su „Jėgerio“ komandos nariu sūnum Dainiu, pagavę 5.685 kg žuvies ir iškovoję varžybų taurę. Antri buvo keliais šimtais gramų atsilikę uteniškiai Aigaras Gavėnavičius ir Justas Šidla, kurių bendras laimikis svėrė 5 kg 339 gr., keliais šimtais gramų nuo jų atsilikę elekrėniškiai Marius Čebelis ir Deividas Jakavičius liko treti. Prizais buvo apdovanotos kelios varžybose dalyvavusios moterys bei vos penkerių Pijus ir devynerių Liepa. Pasvėrus visas žuvis, paaiškėjo, kad spiningautojai pagavo 89, 460 kg žuvies, kurios dal;is buvo paleista atgal į ežerą. 

 

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Roma

  Nuoroda

  Šaunuoliai maniškiai !!!

  Prieš 9 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Šaunuolis, Dainiau :) Linkėjimai iš Baranausko bendražygių ;)

  Prieš 9 mėnesių