Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Petriukas zooparduotuvėje:
- Sakykit, ar jūs turite papūgą, kuri moka kalbėti angliškai?
- Ne, bet užtat mes turime genį, kuris moka morzės abėcėlę!

Komentaras

Tik jau neapsiverkit visi:„Kalėdos, vestuvės būdavo ir vaikai gimdavo ir per karus, ir per marus. Tik jau nenusividuriuokit iš noro viską matyti tik juodai, susirgsit depresija, kuri pavojingesnė už koronas ar gropus."

Komentuoti

Prezidentas Gitanas Nausėda paragino Lietuvos gyventojus Vėlinių savaitgalį susilaikyti nuo giminių susibūrimų, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą.

 „Prašau Jūsų kruopščiai laikytis visų saugumo reikalavimų. Plaukite rankas, išlaikykite dviejų metrų atstumą, viešumoje dėvėkite kaukes, socialinius ryšius palaikykite nuotoliniu būdu. Likite namuose, jei jaučiate bent vieną peršalimo simptomą. Vėlinių savaitgalį susilaikykite nuo didesnių giminės susibūrimų“, – feisbuke parašė prezidentas.

G. Nausėda atkreipė dėmesį, kad sparčiai daugėjant susirgimų padėtis tampa kritinė, kiekvienas žmogus  gali tapti viruso nešiotoju ir sukelti mirtiną pavojų artimiausiems žmonėms.

„Kiekvienas mūsų galim prisidėti, kad ligoninėse nepritrūktų vietos sunkiems ligoniams. Vis dar galime pasiekti, kad Kalėdas ir Naujuosius metus pasitiktume antrajai pandemijos bangai slūgstant. Išnaudokime šią galimybę!“, – sako prezidentas.

Pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje ir kitose Europos šalyse sparčiai daugėja susirgimų koronavirusu, šalys dėl to įveda socialinio gyvenimo apribojimus.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ne jam kalbėt

  Nuoroda

  Kai pats spjovė į rekomendacijas ir sedėjo Žalgirio arenoje.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Jankiu pastatytas mešlius artistas ??

  Prieš mėnesį
 • Per rinkimus nesulaikėte dalyvauti

  Nuoroda

  o čia gi kapinės.. norite ar ne, ten vis tiek visi susitiks ! :-)

  Prieš mėnesį