Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)

Kiekvieną dieną skelbiant nieko gero nežadančius skaičius apie užsikrėtusius koronavirusu, skeptikai atvirai sako, kad šiemet tokių Kalėdų, kokias esame įpratę švęsti, nebus.Apie atšaukiamus kalėdinius renginius jau skelbia didieji Lietuvos miestai. Nepaisydama visų skaičių, Anykščių rajono savivaldybė investuoja dešimtis tūkstančių eurų į kalėdines instaliacijas, skelbia apie vėl veiksiančią Kalėdų rezidenciją.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ar per pandemiją tikslinga leisti savivaldybės biudžeto lėšas kalėdiniams „blizgučiams“, klausė, kaip jie žada sutikti didžiąsias metų šventes.

 Juozas RATAUTAS, Anykščių miesto gyventojas:

- Visuomet pasisakau už paprastumą ir natūralumą.  Tos grandiozinės šviečiančios instaliacijos, šaudymai į debesis, „eglė“ ant vandens ar bokšto labiau tinka kosmopolitinės kultūros miestams. Brangu, daug netikrų dalykų ir kičo, bet nieko gero ar vertingo. Kalėdiniai renginiai juk irgi turi turėti prasmę, derėti prie Anykščių krašto unikalios kultūros ir turėti išliekamąją vertę.
Kas įprasta ir pateisinama dideliems miestams, netinka mums, o siaučiant koronaviruso epidemijai ateinančių švenčių organizatoriai turi suvokti, jog daug svarbesnė anykštėnų sveikata nei  pasigrožėjimas blizgučiais. Kita vertus, pastebiu, jog netgi prastėjant rajono ekonominei situacijai, smunkant žmonių gyvenimo lygiui ir didėjant bedarbystei, pas mus visados atsiranda pinigų remti ar finansuoti šventes, festivalius. Gal laikas pagalvoti, jog tokie renginiai turi atsipirkti ir duoti pridėtinę grąžą. Manau, nė vienas anykštėnas nesupyks ir nepasakys valdžiai jokio pikto žodžio, jei Šv. Kalėdos bus kuklios, be pompastikos ir su daug kuklesnėmis išlaidomis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Aha

  Nuoroda

  Panašu, kad rajono vadovai ekonomikos mokosi iš sapnininko.

  Prieš mėnesį
 • Devilstone

  Nuoroda

  Visais laikais komunistai draudė Kalėdas. Jų nepakeisi.

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: Devilstone Nuoroda

  Tai, kad nedraudžia, o rekomenduoja, skirtingai nei kai kurie savivaldybės specialistai ( susiję su visuomenės sveikata) nežinantys, abejojantis ir be tvirtos pozicijos.

  Prieš mėnesį
 • Sidonija

  Nuoroda

  Sumažinti Covid-19 susirgimų lygį yra visų mūsų pareiga. Kokios dar gali būti šventės ir susibūrimai... Ar negalit pakentėti?

  Prieš mėnesį
 • Studentas

  Nuoroda

  Nesuprantu, kodėl "Anykšta" klausinėja tokių diedukų, kurie viena kapuose, nuomonės. Tarsi mieste nebūtų vaikų, kurie laukia Kalėdų švenčių, nebūtų darbingų, sveiko proto žmonių. Pandemija ne pasaulio pabaiga, ateis ir praeis, o žmonėms reikia ir kažkokio pozityvo. Tikiuosi, kad Anykščių vadovai nereaguos į tokius nesąmoningus pasisakymus.

  Prieš mėnesį
 • Psichologė

  atsakymas į: Studentas Nuoroda

  Tame ir yra problema, kad nebėra "sveiko proto" ir logikos, o tik besaikis vartojimas, nsuprantant nei vertės nei prasmės. Tiesiog viena iš priklausomybių, su kuriomis jau intensyviai dirba psichologai ir medicinos srities specialistai.
  Beje, prastas ženklas ir didelė rizika bet kokios veiklos valdyme, kai nepasveriama turimų pajamų ir skiriamų išlaidų kiekio dėl įgyjamo trumpalaikio ar momentinio reiškinio.

  Prieš mėnesį
 • Psichologei

  atsakymas į: Psichologė Nuoroda

  Puikus komentaras, vertas mūsų valdininkų dėmesio

  Prieš mėnesį
 • Moksleivė

  atsakymas į: Studentas Nuoroda

  degradavusių ir prasigėrusių studentų, kaip tu, yra nemažai.

  Prieš mėnesį
 • Levuk,

  Nuoroda

  nešik kitiems ant galvos, susirgsi išangės vėžiu

  Prieš mėnesį
 • mysliju, mažu mirė,

  Nuoroda

  kad želabnu fotki indėja puslapin, ale ne, paskaičiau, vis dar reiskias kamunystas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau