Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl naujagimio nužudymo. Kaltinimai dėl mažamečio bejėgiškos būklės savo šeimos nario nužudymo pareikšti 21 metų anykštėnei.

 Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Valdemara Chodorcevičienė.

Greitosios pagalbos medikai ir policija į vieną Anykščių rajone esančią sodų bendriją buvo iškviesti praėjusių metų birželį. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs jaunuolis pranešė, kad sodo namelyje įrengtoje lauko tipo išvietėje pastebėjo įmestą negyvą kūdikį.

Atskubėjusiems medikams iškart kilo įtarimų, kad namelyje rasta jauna mergina yra ką tik gimdžiusi. Ji dėl sveikatos sutrikimų išvežta į ligoninę. Negyvas naujagimis buvo perduotas teismo medicinos ekspertams. Jie nustatė, kad išnešiotas ir sveikas naujagimis mirė uždusęs dėl išorinės kliūties oro įkvėpimui.

Pasak ikiteismininiam tyrimui vadovavusios prokurorės V. Chodorcevičienės, kaltinamoji dėl naujagimio mirties kaltės nepripažįsta.

Baudžiamasis kodeksas už nužudymą numato laisvės atėmimo bausmę nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mama

  Nuoroda

  Va kaip būna kaip pasakoj gemalas virsta išnešioti žmogeliuku baisi pabaiga.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Ten tie komentarai užstojantys merginą net šlykštu skaityti gal ir jos nejuto ,kad kūdiki
  inešioja po širdimi ar neturi vaikų

  Prieš mėnesį
 • Ir nelyginkit su rokenrol. Ten sena stora moteris, turėjusi didelių problemų su hormonų veikla . O čia jauna mergina, kuri tikrai suprato kas vyksta jos kūne. Gaila, sugriuvo gyvenimai...

  Prieš mėnesį
 • Baisu, gaila kūdikio! O močiutė, turgaus boba, taip garsiai rėkė. Kad tik gemalas buvo, kelių savaičių nėštumas, anūkė nežinojo, kad laukėsi. Tada, kad vaikinas kaltas! Pasėdės dešimt metų, gal ir atmintis atsiras...

  Prieš mėnesį
 • Davatkynai kalti

  Nuoroda

  Nenori vaiko, atiduodi į gyvybės langelį. Maža kaip gali atsitikti, gal ne nuo mylimo vyro pagimdė. Tam ir yra gyvybės langai. Bet davatkynų iškrypusių požiūrių bijo, todėl taip pasielgia.

  Prieš mėnesį
 • Žinom tokias

  Nuoroda

  Pasidaro abortus arba jau gimusius nudubasina, o paskui, kai sąžinė ima graužti, kitą vaiką pasidaro ir ima vaidinti super duper motinas didvyres.

  Prieš mėnesį
 • Ką š... mala

  Nuoroda

  Nežinia, kaip saugotis nėštumo, Nežinia, kas juda pilve, gal kokios kirmėlės, nežinia, ko pilvas didėja, maža kas- persivalgė, oras neišeina. Paskui skauda, kaži nuo ko, gal kas užvalgyta? Artistė, tokiu durnumu nepatikėsiu.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Kokia čia mama,kad pagimdyt lauko tualete ir palikt...tokias tik į vieną vietą...p... žino ką reiškia,o,kad nėščia ir gimdo jau ne...fui......

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Kartais paskaitau komentarus ir suprantu ,kad aš dar ne toks ir trenktas...

  Prieš mėnesį
 • As - ui.

  atsakymas į: As Nuoroda

  Kaip iš komentarų nustatote savo proto lygį. Tai nebūtinai objektyvu.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau