Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Lietuvoje tęsiasi pernai lapkritį dėl koronaviruso pandemijos įvestas karantinas.Gruodžio viduryje jis buvo sugriežtintas - nurodyta užsidaryti ne maisto prekių parduotuvėms ir daugumai paslaugų teikėjų, uždrausta be svarbių priežasčių išvykti iš savivaldybės ir bendrauti daugiau nei vienam namų ūkiui, pratęstas moksleivių nuotolinis ugdymas.Vyriausybė šią savaitę pradėjo diskusijas dėl karantino atlaisvinimo.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip šie karantino suvaržymai palietė jų kasdienybę, klausė, ar visi draudimai jiems atrodo pateisinami.

 Deividas DILYS, UAB „Adovis“ direktorius:

- Kadangi mano verslas susijęs su turizmu ir plėtojamas vasarą, man karantino suvaržymai sąlyginai turi mažesnę įtaką.Galvoju, kad geriau dar kažkurį laiką palaukti, kad po to atidarius vieną ar kitą įmonę, išaugus sergamumui ir mirtingumui nuo koronaviruso, vėl nereikėtų užsidaryti.
Sakoma, kad Lietuvoje yra trys milijonai krepšinio ekspertų, tai panašiai ir su epidemiologija dabar vyksta. Visi žiūri savo pusės, o reikėtų žiūrėti plačiau, kad būtų pasiektas mažesnis mirtingumas ir tie susirgimų rodikliai būtų kitokie nei dabar.
Iš šalies žiūrint, kai dirba prekybos centras, o mažesnei parduotuvei dirbti neleidžiama, yra toks netolygumas. Bet čia jau taip bus: vieni atlaisvinant karantino draudimus sakys, kodėl rizikuojate žmonių gyvybėmis, o kiti dėl paliktų karantino suvaržymų šauks, kodėl žlugdote verslus.
Aš pasitikiu ekspertais, kurie dėl karantino suvaržymų priima sprendimus. Kartais verslui gali būti dar blogiau, kai po kelių savaičių veiklos vėl tektų užsidaryti keliems mėnesiams.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • skiepo info

  Nuoroda

  Pfizer/BioNTech vakciną sudaro iRNR, keturių rūšių lipidai, įskaitant cholesterolį (šios vandenyje netirpios molekulės užtikrina, kad iRNR nesuirtų), keturių rūšių druskos (viena jų ー valgomoji, druskos užtikrina, kad vakcinos pH būtų panašus į organizmo pH ir vakcina nepažeistų ląstelių), cukrus (tas pats, kuriuo saldiname arbatą ar kavą, jis apsaugo riebalų lašelius nuo sulipimo ir prisikabinimo prie įpakavimo paviršiaus).

  Šioje vakcinoje nėra žmogaus embriono ląstelių, DNR, antibiotikų, kraujo produktų, konservantų, gliuteno, kiaušinio baltymo, kiaulienos produktų ar mikroschemų!

  Prieš mėnesį
 • Zelionka

  atsakymas į: skiepo info Nuoroda

  Cukrus - baltoji mirtis...

  Prieš mėnesį
 • To : Taigi

  Nuoroda

  Sutinku pilnai .Reikia dometis ,skaityti kitų šalių spaudą ,nuomones Iįv.specialistų ,medikų ir nepriklausomų farmacijai asmenų .O kiti ,parsidavę ,sieks pelno ...ir prasilenks su Tiesa .

  Prieš mėnesį
 • Peleda

  Nuoroda

  O jus pastebejote, kad dazniausiai tie, kurie radikaliai nusistate pries karantina, pries skiepus ar net netiki covid-19 egzistavimu, dazniausiai yra menka issilavinima, neispruse, mazai ka gyvenime pasieke zmones. Tai labai matosi ir is komentaru, kurie lyg pedu pirstais iskeverzoti: kiekviename zodyje klaidos ir chaotiskas minciu formulavimas. Jie netiki mokslu, nes jiems niekada nesiseke mokykloje. Labai nuosirdziai gaila tokiu zmoniu. Nu jus sau va taip paprastai pasvarsykit, kodel visame pasaulyje didzioji dauguma issilavinusiu zmoniu pasisako uz skiepa, uz karantino laikymasi? As pasitikiu ekspertais, taciau ir pati pasidomejau keliomis kalbomis ir is oficialiu saltiniu apie skiepo pries covid-19 sudeti ir kaip jis veikia. Jei man kyla klausimu, ieskau atsakymu, o ne klausiu pas kaimynka. Galu gale juk galima ir su seimos gydytoju pasitarti, jis tikrai daugiau ziniu apie tai turi nei kasininke (tuo tarpu gygytoja prie kasos pasodinus, vargu ar zinotu, ka daryti :)).

  Prieš mėnesį
 • Zelionka

  atsakymas į: Peleda Nuoroda

  išsilavinę žmonės rašo lietuviškai, o ne švebeldžiuoja tingėdami kompiuteryje persijungti lietuvių kalbą. O gal tas išsilavinimas toks "aukštas", kad to nemoka?

  Prieš mėnesį
 • Pelėda

  atsakymas į: Zelionka Nuoroda

  Miela Zelionka ir kiti, kai trūksta protingų argumentų diskusijai, tuomet lengviausia prisikabinti prie to, kas akivaizdu ir ikimokyklinukas pastebėtų (šiuo atveju pirmas mano komentaras be lietuviškų raidžių). Net neabejojau, kad atsiras tokių, kurie būtinai tai parašys. Panašu, kad visgi mano nuomonei pritariate, malonu, tuomet nebėra ką ir diskutuoti????
  O dėl lietuviškų raidžių nenaudojimo pirmame komentare (jei jau taip įdomu): buvau prisėdusi ne prie savo pc, ne Lietuvoje, paskaičiau straipsnį ir labai norėjau parašyti komentarą. Kaip matote, mielai naudoju ir visą abėcėlę;) peace✌

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Peleda Nuoroda

  Propagandiste, pastebėjau, kad jūsų beveik kiekviename žodyje yra gramatinės klaidos.

  Prieš mėnesį
 • To peleda

  atsakymas į: Peleda Nuoroda

  Kaip pirštu į akį

  Prieš mėnesį
 • zita.

  Nuoroda

  kvailys

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Nepasitikiu ekspertais,nes ekspertus sudaro vien virusalogai,madikai.Butinai ekspertu komicija turi sudaryri ekonomistai,socelogai tokie kaip Gruževskis psichologas,virusologas tada bus galima realiai,kažką numatyti,o jeigu vien virusalogai tai jie burbuliuos ir burbuliuos,nes jie yra šitos srities specelistai,ir nesupranta nei ekonomikos nei socelogijos nei psichologijos.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau