Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)

Plungės kultūros centras kviečia Lietuvos žmones artėjančią Kovo 11-ąją paminėti, atsisakant piktų ir įžeidžiančių komentarų internetinėje erdvėje bei socialiniuose tinkluose.

 Jis pirmadienį paskelbė iniciatyvą „11 dienų be pykčio“.

„Dar sukaustyti visuotinio karantino, išvarginti izoliacijos ruošiamės švęsti Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Valstybės nepriklausomybės, kurią nuolat ginti ir saugoti turime visi. Visi turime prisiminti pagarbą ne tik savo valstybei, bet ir vieni kitiems. Privalome rodyti tinkamą pavyzdį mūsų vaikams, nuo kurių ateityje priklauso mūsų nepriklausomybės likimas. Tik gerbdami vieni kitus, esame verti laisvės“, – teigiama centro pranešime.

Anot jo, šiuo metu internetinėje erdvėje ir socialiniuose tinkluose ypač matoma daug piktų, dažniausiai niekuo nepagrįstų komentarų ir piktos kritikos.

„Švenčiant Lietuvos nepriklausomybę raginami visi nuo kovo 1-osios iki kovo 11-osios rašyti tik gera linkinčius, pozityvius komentarus. Komentuodami pasidžiaukime vieni kitais, vieni kitų darbais ir pasiekimais, bandykime savo aplinkoje pamatyti tik pozityvius dalykus. Kviečiame ne tik rašyti gerus komentarus ar atsiliepimus, bet tiesiog nusišypsoti praeiviui, padėkoti pavargusiai pardavėjai, gydytojui ar mokytojui“, – teigiama Plungės kultūros centro pranešime.

Prie akcijos prisidėję asmenys raginami savo socialinių tinklų paskyrose pasidalyti grotaženklėmis su akcijos pavadinimu #11dienųbepykčio ir reklamine skrajute esančia Plungės kultūros centro „Facebook“ paskyroje, apie akciją.

„Šios 11 dienų galbūt gali tapti puikiu įpročiu taip elgtis nuolatos“, – teigiama centro pranešime.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta