Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Šių metų vasario 25 d. įvyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) metinis ataskaitinis susirinkimas. Nuotoliniame susitikime dalyvavo LR Seimo nariai Sergejus Jovaiša, Edmundas Pupinis, Jonas Pinskus, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojai Saulius Tamulevičius ir Arūnas Paulauskas, prokuratūros ir teismo atstovai, savivaldų atstovai, seniūnai, socialiniai partneriai, spaudos atstovai, policijos pareigūnai.


Utenos aps. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas pateikė statistinius duomenis apie 2020 metais registruotas ir ištirtas nusikalstamas veikas (vagysčių, smurto artimoje aplinkoje, sukčiavimų ir kitų veikų). Nusikalstamų veikų ištirta 76,3 procentai, ištyrimo procentas yra ketvirtas iš dešimties Lietuvos policijos įstaigų. Informavo apie administracinio nusižengimus bei išskyrė kelių eismo taisyklių pažeidimus, kadangi sužeistų ir žuvusių asmenų keliuose skaičius vis dar išlieka didelis.
Viršininkas akcentavo, kad Utenos aps. VPK pareigūnai vieni pirmųjų šalyje pradėjo taikyti baudas už pareigūnų įžeidinėjimą socialinėje erdvėje, jų garbę bei orumą žeminantys komentarai nebus toleruojami.
Praėję metai buvo neįprasti ne tik visuomenei, bet ir policijai. Dėl COVID-19 pandemijos policija turėjo nemažai naujų iššūkių, tai asmenų judėjimo kontrolės užtikrinimas, sergančiųjų ir savizoliacijoje esančių asmenų kontrolė, ūkio subjektų veiklos kontrolė bei kitų karantino ribojimų užtikrinimas. Buvo pradėtas taikyti nuotolinis darbas, sudarytas pareigūnų rezervas ir kita.
Susirinkimo metu kilus diskusijai dėl pareigūnų trūkumo kaimo vietovėse ir žmonių norą pareigūnus matyti nuolat, Utenos aps. VPK viršininko pavaduotojas Vaidotas Žilys informavo apie pernai metais patvirtintą policijos veiksmų, stiprinant kaimiškų vietovių gyventojų saugumą, planą. Seniūnijose yra paskelbta informacija, kada gyventojai turi galimybę betarpiškai susitikti su teritoriją prižiūrinčiais policijos pareigūnais.
Generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas dėkojo Utenos apskrities policijos bendruomenei už nuveiktus darbus praeitais, neeiliniais dėl COVID-19 pandemijos, metais. Nors pranešimuose pateikti skaičiai rodo tik statistinius duomenis, tačiau jie patys neatsiranda, tai milžiniškas pareigūnų darbas.
Generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius pateikė informaciją apie pareigūnų aprūpinimą tarnybai reikalingomis priemonėmis, jų atnaujinimą.
„Dėkoju visiems už prisijungimą ir dalyvavimą. Svarbu, kad saugumo užtikrinimas aplinkoje, kurioje mes gyvename rūpėtų ne tik policijai, bet ir visiems. Tik institucijų, socialinių partnerių bendro susitelkimo, nuomonių išklausymo dėka, mes galėsime pasiekti bendrų tikslų“, - baigdamas susirinkimą, sakė Utenos aps. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas.

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.