Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Kovo 25 dieną Anykščių rajono tarybos posėdyje patvirtintas Anykščių rajono savivaldybės ligoninės 2021–2023 metų strateginis veiklos planas.

 

Prieš priimant sprendimą kilusiose diskusijose Anykščių rajono tarybos narys Audronius Gališanka pastebėjo, kad viena iš Anykščių ligoninės silpnybių ta, kad jai vadovauja laikinas vadovas. „Kad ir koks būtų tas vadovas, tai įstaigai, kaip ir ligoninės steigėjui, neprideda solidumo“, - pastebėjo jis.
Reaguodamas į Anykščių rajono tarybos nario A.Gališankos repliką, Anykščių ligoninės direktorius D.Vaiginas kalbėjo: „Jūs žinote, kad vadovai priimami kadencijai. Tai yra taip pat laikinumas.“
Laikinasis Anykščių ligoninės direktorius iki šiol neturi pavaduotojo. D.Vaiginas sakė, kad tokia pareigybė atsiras, kai ligoninė turės nuolatinį vadovą.
„Pacientų srautai yra sumažėję, ligoninės pajamos sumažėjusios, buvusiam ligoninės direktoriui išmokėtos solidžios išeitinės kompensacijos.„Ekonominti“ reikia. Iš kur tas lėšas paimti, jei ne tokiu būdu. Praėjo nemažai laiko ir neįvyko nieko tokio, kad be pavaduotojo ligoninė būtų sugriuvusi“, - dėstė laikinasis Anykščių ligoninės direktorius D.Vaiginas. Jis taip pat pabrėžė, kad Anykščių ligoninė „nesugriuvo“ teikdama tiek „nekovidines“, tiek ir „kovidines“ paslaugas.
„Mūsų kaimynai pradėjo „buksuoti“. Tad matom - nei laikinas vadovas, nei pavaduotojo nebuvimas įstaigos veiklos nesutrikdė ir ją išlaikė“, - tęsė D.Vaiginas.
Laikinasis Anykščių ligoninės direktorius D.Vaiginas žadėjo, kad bus siekiama išlaikyti tokią Anykščių ligoninės struktūrą, kokia ji yra šią dieną.Tiesa, kalbėdamas apie Vaikų ligų skyriaus ateitį, jis pastebėjo, kad sprendimai priklausys nuo centrinės valdžios sprendimų.
Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius posėdyje kalbėjo, kada Anykščių ligoninė galėtų turėti nuolatinį direktorių.
„Kai tik aprims ši „kovidinė“ situacija, iš karto bus skelbiamas konkursas. Dabar ne tas galvoje. Reikia gelbėti žmonių gyvybes, o ne žaisti kažkokius žaidimus“, - sakė jis.
Anykščių rajono tarybos narys Gediminas Kutka domėjosi, kokia situacija yra Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos poskyryje, klausė, ar ten gali patekti visi norintys pacientai.
Laikinasis Anykščių ligoninės direktorius D.Vaiginas sakė, kad šio poskyrio užimtumas pandemijos metu yra „pusinis“. „Ten pakliūna visi, kas pagal indikacijas gali gauti slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Nereikia, kad dirbtinai seniūnai ieškotų pacientų“, - sakė jis.
D.Vaiginas kalbėjo, kad jei Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos poskyryje nebus pacientų, laikyti patalpas nebus racionalu. Jam antrino Anykščių rajono meras S.Obelevičius.
„Jei visi norintieji tokių paslaugų sutilps Anykščių ligoninėje, mes tokį sprendimą turėsime svarstyti kada nors“, - sakė meras, pridurdamas, kad tokiu atveju Troškūnuose pastatas nebūtų paliktas tuščias ir jame būtų įkurti senelių namai ar reabilitacijos centras.
Anykščių rajono tarybos narys Lukas Pakeltis įžvelgė, kad, užduodama klausimus apie Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos poskyrio ateitį, opozicija siekia „skambių antraščių“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Barbora

  Nuoroda

  Aplamai gėda ir kalbėti apie Anykščių ligoninė ir jos gydytojus visi beveik pensijinio amžiaus, kaip ir laikinasis vadovas D.Vaiginas.Labai patogu vadovauti.tokiam kolektyvui jie nieko nereikalauja iš valdžios nes kaip yra taip ir gerai.

  Prieš 5 dienas
 • Uosis

  atsakymas į: Barbora Nuoroda

  O kas gali keistis? Pasižiūrėkite kas iš mūsų rajono tarybos narių ir rajono vadovų diktuoja sveikatos reikalų politikai. Atsiverskit savivaldybės puslapį ir paskaitykit tarybos komiteto atsakingo už socialinių, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalus narių pavardes. Pasidomėkit ir prisiminkit kas iš mero patarėjų kuravo ir kas dabar diktuoja sveikatos paslaugų teikimo sritį rajone. Taigi visur tie patys pasitaria ir nuspręndžia.
  Taigi saugokite save ir būkite sveiki be ligoninės įsikišimo.

  Prieš 5 dienas
 • Vladas

  Nuoroda

  Nesuprantu vėl vaiginas ,komunistas,aktyvistas už sovietus,leiskite paklausti kada tas bardakas baigsis,koks jis gydytojas,komunistas taip!.

  Prieš 6 dienas
 • L.Al.

  atsakymas į: Vladas Nuoroda

  D.Vaiginas komunistu nebuvo. Nebent slaptai... Įrodymų turi? Ne? Tai nešmeižk ir nepainiok su meru S.Obelevičiumi.

  Prieš 5 dienas
 • Blogas rezultatas

  Nuoroda

  Negi rajono vadovai negali išspręsti ligoninės ir jos vadovo laikinumo problemos... O gal nesugeba?

  Prieš 6 dienas
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Blogas rezultatas Nuoroda

  Antras variantas tikresnis... :)

  Prieš 5 dienas
 • Matyt

  Nuoroda

  nupizdint nori, viskas irengta, nieko daryt nereikia. Tik saibas is senoliu imti reikia

  Prieš 6 dienas
 • Gaila, kad kol ši laikinasis vadovas vadovaus, tai visi gydytojai išbėgios...
  turint gerus gydytojus ir veiklos strategija galėtų būti daug efektyvesnė.

  Prieš 6 dienas
 • Jo, jo

  atsakymas į: . Nuoroda

  ne toks ir laikinas, tik pareigų pavaidinimas dabar toks prisiūtas. Viskas čia kontroliuojama ir visiems saviems komandos nariams tinka. Patirties neatimsi su pareigų pavadinimu.

  Prieš 6 dienas
 • ?

  atsakymas į: Jo, jo Nuoroda

  "Viskas čia kontroliuojama ir visiems saviems komandos nariams tinka."
  Kas tie visi SAVI komandos nariai?

  Prieš 6 dienas
Įkelti daugiau