Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Ketvirtadienio ryte Anykščių ligoninės Akušerijos skyriuje vaiko gimimas tapo ir jo mirties diena. Kavarsko seniūnijos Budrių kaimo gyventojai Dalius ir Loreta Kirkai dėl naujagimės mirties kaltina gydytojus ir žada reikalauti jų atsakomybės.

Vaikelio besilaukianti Loreta Kirkuvienė likus savaitei iki gimdymo ėmė skųstis skausmais, tačiau į ligoninę pateko tik praėjusį trečiadienį, prasidėjus kraujavimui. Tos pačios dienos vakare išvargusiai gimdyvei gydytojai davė vaistų ir ji užmigo.

Pabudusi ryte L.Kirkuvienė kūdikio gyvybės požymių nebepajuto...

Gimdyvę operavo gydytoja Nijolė Januškienė. Naujagimės, svėrusios beveik 4 kilogramus, išgelbėti nepavyko.

Pirminiais duomenimis, po operacijos paaiškėjo, kad dukart jau gimdžiusios moters gimdoje persisukęs kūdikis nebūtų pats gimęs.

Naujagimės mirties priežastį nustatinėja sostinės ekspertai.

Plačiau – ketvirtadienio „Anykštoje“.

Sveta VITKIENĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta