Orai

Džiaugiuosi - dalinuosi

Dienos anekdotas

– Ką reikia daryti, kad greičiau atvėstų karšta arbata?
– Būtina prisėsti prie interneto. Viena kita valandžiukė, ir arbata bus šalta.

Komentaras

Istorija:„Istorija primena, kad be trijų narių ir partijos negali įkurti, o ką jau kalbėti su dvarelio rezidecija. Gėda Anykščių dvaro su 25 palivarkais dvarininkui tik dvi guvernantes turėti..."

Komentuoti

Prasidėjus mokslo metams padiskutuokime apie mokyklas ir jose dirbančius mokytojus. Ar Jums reikšmingi buvo mokytojai? Ar už savo pasirinktą gyvenimo kryptį esate dėkingi (o gal pykstate) mokytojams? Ką manote apie mokyklas ir Lietuvos švietimo sistemą? Gal apskritai nei mokytojai, nei mokyklos, nei visa švietimo sistema nėra jau tiek reikšmingi asmenybės ugdymui? Juk auksas ir pelenuose žiba?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • asdasd

  Nuoroda

  informacija apie reklamą
  https://google.lt/" alt="Informacija apie sienas">Informacija apie sienas

  Prieš metus
 • As

  Nuoroda

  Ne visi mokytojai verti to vardo, tokiu yra, kad suzlugdyti tik nori

  Prieš 4 metų
 • Nuoroda

  Ar galit isivaizduoti matamatikos mokytoja kuris net pasisokinedamas is dziaugsmo rasydavo formules lentoje. Jisai jas mylejo ir uzkrete tuo net tokius kurie nekente matematikos. Privaloma programa ismokindavo greiciau nei priklauso ir nerdavo i aukstesnes matematikos sritis kurias mokiniai be vargo priimdavo.

  Prieš 5 metų
 • Nuoroda

  Pone Janickai. Siame reikale gerokai susipainiojot tikrais priimdamas menamus ir issigalvotus dalykus.

  Prieš 5 metų
 • Nuoroda

  Ka galima pasakyti apie mokytojus. O gi nieko. Ju nera. Kalbeti galima nebent apie mokytojas. Ka apie jas galima pasakyti? Taip pat nieko. Dabartiniu nepazistu nei vienos. Ar verta kalbeti apie tas kurios mane moke? Bet tai buvo labai senai. Ar buvo vidurineje kurios istrigo is gerosios puses? Vat istrigusiu tai ir nera, bet yra tokiu kurias isiminiau ir kurios nebuvo blogos. Bet tokie ir vertinimai pagal paauglio galvele. O stai specialybes mokytojas istrigo ne vienas. O kriterijus kodel istrigo yra tas kad jie buvo savo srities fanatikai. Puikiai zinojo destoma dalyka, mate jo grozi, zavejosi ir svaigo nuo jo. Jie ne mokino mus, o stengesi mums parodyti tai ka patys mato. Bet tai jau buvo mokytojai. Vyrai.

  Prieš 5 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Mokyklų tuštėjimo metas tęsiasi. Tautinės mokyklos koncepcija taip ir liko tik popieriniuose projektuose. 25 metus vykdomai švietimo reformai galo nematyti. Nuo šios reformos pavargo ir mokytojai ir mokiniai. Tvyro įtampa, stresas, nežinia rytojumi. Sulaukėme dienų, kai Valstybei nebereikalingi mokytojai. Mokytojai visuomenės šviesuliai puošia Darbo biržos bedarbių gretas . Vykdoma totali globalizavimo politika. Šiandien jau pavojinga vadinti save lietuviu, "kalama" kad tu esi Europos pilietis, tavo valstybė ne Lietuva, o Europos Sąjunga. Vis dėlto pasaulyje tuščia vieta ilgai neužsilieka. Afrikiečių ordos, mokančios tūkstančius Eurų už pergabenimą žmonių gabentojams, ieškančios socialinio gerbūvio bet kokia kaina, jau pasirodė Europoje. Reik manyti, kad šie potencialūs "gyventojai" neaplenks ir mūsų krašto. Tikėkimės, kad bent artimiausiu metu "Anykštos" portale" nepasirodys diskusija "Ką manote apie musulmonų mokyklas- medreses"?

  Prieš 5 metų
 • Z2Z

  atsakymas į: Alvydas Janickas Nuoroda

  Visiškai pritariu ir norėčiau papildyti: vakar per kažkurias žinias paskelbė, kad kiekviena parapija turi priimti bent po vieną musulmonų šeimą, tad mūsų rajone turėtume sulaukti jų ne vieno. Į kokią mokyklą eis jų vaikai? Kokia kalba mokysis?

  Prieš 5 metų
 • deja

  Nuoroda

  Gaila. bet absoliučiai didžiosios dalies mokytojų Mokytojais pavadinti jau nebegaliu. O gaila.

  Prieš 5 metų
 • Audrone

  Nuoroda

  M okytojas visada buvo ir bus sviesuliu,vedanciu i tikraji gyvenimo kelia.Visada dekinga lietuviu kalbos mokytojams A.Parsiukaitei ir a.a.T.Kazlauskui,kuriu deka visa savo gyvenima megstu knygas.Manau,kad zmogus be rasto-zmogus be ateities.Dabartinim jaunimui palinkeciau atitraukti akis nuo telefonu,kompiuteriu,ir nors karta per savaite paimti i rankas knyga ir paskaityti.

  Prieš 5 metų
 • kaip sakoma

  Nuoroda

  zuvis puna nuo galvos, manau ir dar vienoje mokykloje reikiadirektore keisti, nes manau nesusutvarko . o mokytoju yra visokiu, bet daugiau manau yr tokiu kurie tik del algos sedi, ir tikrai nedaug tu kuriuos Mokytoju galima pavadinti. Pavardziu neminesiu.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau