Anarchistas:„XXI amžiuje savivaldybės galėtų seniai naudoti modernius apšvietimo sprendimus, kurie automatiškai įjungia šviestuvus praeinant žmogui ir po kurio laiko juos išjungia. Tai leistų sutaupyti tūkstančius eurų. Tačiau dabartinė valdžia tokių idėjų nei mato, nei girdi – jiems patogiau švaistyti mokesčių mokėtojų pinigus. Akivaizdu, kad tik nauja vadovų karta, imli technologijoms ir turinti žinių, bus pajėgi įgyvendinti tokias priemones.”