Rugsėjo 9 dieną, antradienį, gautas moters (gim. 1952 m.) pareiškimas, kad apie 10.30 val. Debeikių seniūnijos Aušros kaime pastebėjo, kad nuplėšus sienos lentas įsibrauta į garažą ir pavogtas trimeris.
Dėl vagystės padaryta bendra 300 eurų turtinė žala.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.























Ryžas ,pagauk kad gali.
Vysur vage vyska šūda irgi vagę kas-daryt ą!!!
Gudrus vagis, kam laužt duris jei galima išlaužt supuvusia sieną.
Kveskuoku darbas
Nieks nieko ten nevogė