Dovilė: „Man Anykščiai, ne kaimas, o ramybės, gamtos ir artumo žmogui vieta. Gyvendama Anykščių rajone matau ir gražiąją pusę, ir tai, ko dar trūksta. Norėtųsi daugiau specialistų bei pagalbos šeimoms, auginančioms vaikus su specialiais poreikiais – tokioms šeimoms tai labai svarbu.Tačiau nepaisant to, čia gera kurti namus, auginti vaikus ir gyventi lėtesniu ritmu.“