Anykščių rajono savivaldybė pranešė, kad Anykščių koplyčios remonto metu iki lapkričio 1 dieos iškilmingos santuokų registravimo ceremonijos bus organizuojamos Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Istorijų dvarelyje.
Anykščių rajono savivaldybė pranešė, kad Anykščių koplyčios remonto metu iki lapkričio 1 dieos iškilmingos santuokų registravimo ceremonijos bus organizuojamos Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Istorijų dvarelyje.
Svėdasų bibliotekos meno galerijoje atverta ir iki pat birželio pabaigos veiks Vilniaus dailės akademiją baigusios profesionalios tekstilininkės Eglės Jesulaitytės kūrinių...
Birželio 6 dieną 19 val. 54 min.., Anykščių r., rastas moters (gim. 1956 m.) kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai...
Ar jau susipažinote su 2025 metų Anykščių rajono savivaldybės ir rajono mero Kęstučio Tubio veiklos ataskaita? Kaip vertinate šią ataskaitą...
Šį pavasarį paminėjusi veiklos dvidešimtmetį, asociacija Vaižgantiečių klubas „Pragiedrulys“ baigia savo veiklą.
Klubo pirmininkas, žurnalistas, kraštotyrininkas Vytautas Bagdonas neslėpė, kad nuolatinis...

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Gerai ir beregistracijos gyventi.Mano vaikas tavo vaikas mūšą mūsų vaikus huij paryšę.
Kitakart rytoij
Kažin, ar tuoksis mėras su meška? Ar tik ne nuo vilko bėgo, kad mešką vijosi?
Rusai ne rusai rašiau santuokos rūmai ant kapinių dabar aplink koplyčią kapines
Šiuo metu santuokos rusai kapiniu viduryje,jie dar ten viduje pristatys irenginiu ,numireliams,
Anykščių bibliotėkoi Anykščiu Liudvikos ir Stanislovo istorijų dvarelyja vyks psihinių lygonių sutuoktuvių. Gdie blet ten bibliotėkoi Anykščių.
Aš mįsliu galatū santakas registruot šitas rajoną bibliotekas filialo Muziejinėj erdvėje Kunigiškių kaimi visas Svedasū krašta poras ir kaimyninių valsčių jaunikio užsakus vykdyti. Būtū visiem gražaus užsijamimą unt Svedasū krašta pagal kiltūrines tradicijas- statyt bromus pakeliui veselniksms ir jimt išpirkū iš susituokusių palydas.
Vis tiek ne viškai tū pačiū kaip pre kachozą kultūrinį veiklų padaryt būt gerai.
Sifilitike, sunki diena, nes šiandien negali nusipirkti bambalio?
Negalima žmogui visą gyvenimą prikaišioti jo jaunystės klaidų. Seniai pasigydžiusi, gerti jau nebegali. Pradėjo lankyti bažnyčią. O dėl kūdikių nužudymo, tai tais laikais nebuvo jokių gyvybės langelių ir vaikų teisių inspekcijos. Kolūkiui nebuvo svarbu, partorgė dengė.
kas pridirbo tokiū būkly tadu, ar pats prikišai sava partinį raijkalū prisisveitys, o dabar loji kaip šuva unt liciūgą. Fui, aik savo būdon!
Santuokų registravimo ceremonija koplyčioje reiktų nebeatnaujinti. Tai komunistų išmislas niekinti protėvius ir jų papročius.
Prie upės, netoli užtvankos visai kitokia aura būtų
😀
Jei radikalai keičiant padėtį, tai koplyčią reikia paversti koncertų sale, nes gera akustika. Kitas erdvės paversti muziejine erdve. O metrikacijos skyrių ir vestuves perkelti į dvarelį. Žmonėms arčiau nuo centro, darbuotojams arčiau prie viršininkų.
Puiki vieta. Norėčiau, kad visados santuokos vyktų ten. Nes tuoktis ant protėvių kaulų, gerti šventinį šampano taurę kapinėse…