Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)
2021-04-16

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Aleksas

  Nuoroda

  Daujočiuose dedame pastangas padaryti gražų parką su privažiavimu prie vandens telkinio...Beje, vakar maloniai nustebino gulbių pora, tikėkimės ieškanti vietos apsigyventi ir taip papuošti mūsų gražią gyvenvietę.

  Prieš 4 savaičių
 • jetau

  Nuoroda

  prie Anykščių gaisrinės netoli yra tvenkinys su varle,o tai ką negerai. (jeigu šią balą vadina tvenkiniu), bet svarbiausia tai varlė ,kurios gyvenime nėra matę arti gyvenantys žmonės.

  Prieš mėnesį
 • Ne patarėjas

  Nuoroda

  savivaldybės valdžios negalima tokiais klausimais trukdyti. Tai neįeina nei vieno patarėjo kuruojamos veiklos sričiai, todėl savivaldybės administracija be vyriausybės nurodymų neinicijuoja veiksmų dėl gaisrinės saugos gerinimo rajone. Gal problemos sprendimas būtų, jeigu rajono vadovai, susiderinę su vyriausybe, inicijuotų biudžetinės ugniagesių tarnybos reorganizaciją į viešąją įstaigą, pakeičiant jos įstatus ir prijungiant prie kultūros ir turizmo veiklos įstaigų. Pvz. prijungti prie TVIC-o, kaip padalinį, užtikrinantį rajono pramogų ir turistinių vietovių priešgaisrinę saugą.
  Už degančios žolės gesinimą galėtų imti rajono tarybos patvirtintą mokestį iš žiūrovų ir sklypų valdytojų ir kt.

  Prieš mėnesį
 • Pasiūlymas

  atsakymas į: Ne patarėjas Nuoroda

  reikia pavesti priešgaisrinę sritį kuruoti Donaldui

  Prieš mėnesį
 • Ne visai taip

  atsakymas į: Pasiūlymas Nuoroda

  Istorijų dvarelio prievaizdo pareigos labiau atitiktų minimo pono kompetencijas, patirtį ir dabartinį nepartinio kandidato įvaizdį :)

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: Ne visai taip Nuoroda

  pridarys gėdos svečiams

  Prieš mėnesį