Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Šiandien Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Jonas Cicėnas nuotoliniu būdu pateikė policijos komisariato 2020 metų veiklos ataskaitą.

 

2020 metais Anykščių rajono policijos komisariatas registravo 5113 įvykius, arba beveik tūkstančiu daugiau nei 2019-aisiais (4222). Administracinių nusižengimų skaičius 2020 metais išaugo nuo 2106 (2019 metais) iki 2571.

„Populiariausia“ nusikalstama veika ne pirmus metus išlieka smurtas artimoje aplinkoje. 2020 metais Anykščių rajone registruoti 133 smurto artimoje aplinkoje atvejai.

Anykščių rajono policijos komisariatas, pasirodo, turi ir vieną labai aktyvų „bendradarbį“, kuris 2020 metais policijai pateikė 110 pranešimų. Pranešimai turėjo aktyvų grįžtamąjį ryšį - anykštėnui pareigūnai per metus surašė 57 protokolus dėl melagingų pranešimų.

Plačiau – „Anykštoje“.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • olia

  Nuoroda

  Antanas jau palicnykas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Beveik 50%

  Nuoroda

  110 pranešimų, 57 protokolai. Tai 53 pranešimai vertingi ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Orakulas

  Nuoroda

  Gal tas aktyvus policijos "bendradarbis"- stukačius bus Donaldas? Jis porą metų atgal net 850 vairuotojų įskundė policijai už tai, kad sankryžoje nesustoję peržengė liniją.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Tai kaip čia suprast? Gal policija pyksta, kad žmones kreipias, kad teleponu skumbina, kad kaip svarbiausiu dalyku pabrežia kad aktyviausias pranešėjas 110 kartu skambina. Je gal žmopgui tiek kartu buva bloga, gal mate anas kakius nuskaltimus. Rejkia telepona skambučius apmakestint bent dešim rozu, tai prjeis ir noras visakiem pijokam ar chuganam trukdyt pareigūnus, visakius niekus teleponu taukšti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  cia tas aktyvus pranesejas ar tik nebus buves seimo narys , labai jau panasus .

  Prieš 2 mėnesių
 • iš 110 pareiškimų jau galima atlikti statistiką.
  rūpėtų išsiaiškinti kaip veikia mėnulio fazės

  Prieš 2 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  blogai,kad kreipiasi, ar gerai,kad kreipiasi žmonės?

  Prieš 2 mėnesių
 • Valio

  atsakymas į: tai Nuoroda

  blogai, kai žmonėms su galva negerai...

  Prieš 2 mėnesių