Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
Linos DAPKIENĖS nuotr.
Linos DAPKIENĖS nuotr.

Šeštadienį Niūronyse vyko minimizuota „Bėk bėk, žirgeli!“ šventė, kurią apkartino anykštėno jojiko trauma.

 

Nuo ryto šurmuliavusiame renginyje muziejininkai kvietė plačiau susipažinti su Arklio muziejaus ekspozicijomis, tradiciniais amatais. Darbavosi audėjos, keramikai, pynėjai, demonstruojama drožyba, prie kalvės vyko parodomasis arklio kaustymas. Vyko Anykščių kultūros centro ir jo skyrių meno mėgėjų kolektyvų pasirodymai.

Niūronyse šeštadienį finišavo tradicinių kinkinių žygio „Į „Bėk bėk, žirgeli!“ – su žemaitukais!“ dalyviai. VII-asis Tradicinių kinkinių žygis su žemaitukais šiemet prasidėjo gegužės 29 d.

Popietę Niūronyse vyko sambariai „Daina apie žirgą“. Į metų pradžioje paskelbtus sambarius atsišaukė dainorėliai iš įvairių Lietuvos kampelių: Kaišiadorių, Garliavos, Ežerėlio ir Žiobiškio. Dainininkų suėjime skambėjo dainos apie žirgus ar arklius.

Niūronių hipodrome vyko  „Bėk bėk, žirgeli 2021“ treniruočių tipo konkūrų varžybos, per kurias anykštėnas jojikas patyrė traumą. Kelerius metus jodinėjantis anykštėnas Rokas Opulskis per pasirodymą krito su žirgu, vertėsi. Iki greitosios atvykimo jaunuoliui neleista keltis dėl galimų lūžių, jis saugiai perkeltas ant neštuvų ir perduotas Panevėžio medikams.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anonimas

  Nuoroda

  Ar nereikėjo paskelbti nuotraukų ir teksto autorių pavardžių? Juk žmonės dirbo, rašė, fotografavo, kūrė. Kodėl reikia slėpti po užrašu Anykšta?

  Prieš mėnesį
 • Yra laikrastyje

  atsakymas į: Anonimas Nuoroda

  Skaitykit antradienio laikraštyje - yra gražus straipsnis pavadinimu "Kelionė žirgo žingsniu atveria kitą gyvenimo tempą". Ir nėra nei vieno neetiško vaizdo,

  Prieš mėnesį
 • etikoskomisija.lt

  atsakymas į: Anonimas Nuoroda

  gal autoriai slepemi po leidėjo vardu dėl galimos asmeninės atskomybės pritaikymo už publikuojamus ne visai etiškus vaizdus, kurie vadovaujantis visuomenės informavimo etikos kdeksu nebūtų publikuojami gerbiant asmens privatumo duomenis ir kitas etikos ir moralės normas.

  Prieš mėnesį
 • O o o

  Nuoroda

  Reikėjo organizatoriams surizikuoti - nudažyti uodegas vaivorykštės spalvom , o kanopas - kregždutėm.
  Žiūrovų būtų navalom.

  Prieš mėnesį
 • Alabinas

  Nuoroda

  Gaila, kad nežinojau, o gal ir tos reklamos visai nebuvo..

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Kad gal negalėjo padėti Anykščių turbūt gabesni

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  tik beveik dalyviai, žiūrovų vos vienas kitas.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Kas netingėjo, tas buvo. Rajono meras buvo, tik jo patarėjo nuo valstiečių žaliųjų nesimatė. Gal konkursui į direktoriaus vietą ruošiasi ?

  Prieš mėnesį
 • Valstietis

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Meras neturi patarėjo nuo Valstiečių, jam per prasti visi.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau