Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Čekonių kaimo (Debeikių sen.) gyventojas, paskambinęs į „Anykštos“ redakciją, piktinosi, jog jį nuo Covid-19 medikai ketina skiepyti skirtingomis vakcinomis. „Matyt, mus, senius, nori numarinti“, - kalbėjo vyriškis.

 

Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Sonata Steniulienė, iš „Anykštos“ išgirdusi šią žinią, teigė, kad taip būti negali - abu skiepai privalo būti to paties gamintojo. Po neilgo tyrimo direktorė išsiaiškino, kad čekoniškį suklaidino pakeistas vakcinos „AstraZeneca“ pavadinimas į „Vaxzevria“.

„Skiepų turime pakankamai - ir „Pfizer“ ir „Vaxzevria“. Aišku, esant dideliems besiskiepijančių srautams, nesusipratimų neišvengsi, tačiau stengiamės visas kylančias problemas spręsti ir manau, kad jas išsprendžiame“, - „Anykštai“ sakė Anykščių PSPC direktorė S.Steniulienė. Paprastai Anykščių PSPC per dieną paskiepijama 200-300 asmenų. O rekordinę dieną suleista beveik 500 vakcinų.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.