Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

- Daktare, sakykit, man gripas?

- Taip.

- Kiaulių?

- Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją 4 ryto, turėdamas temperatūros 36,7…

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Komentuoti
Šį antradienį posėdžiavusi Trišalė taryba po ilgų diskusijų išsiskirstė galutinai nesutarusi, kada 100 Lt iki 700 Lt didinti minimalų mėnesio atlyginimą.

Šį antradienį posėdžiavusi Trišalė taryba po ilgų diskusijų išsiskirstė galutinai nesutarusi, kada 100 Lt iki 700 Lt didinti minimalų mėnesio atlyginimą. Socialinės apsaugos ir darbo, Ūkio ministerijos, darbdavių ir profesinių sąjungų atstovai palaikė poziciją, kad minimalų atlyginimą reikėtų kelti nuo liepos kartu iki 350 Lt didinti ir neapmokestinamą pajamų dydį (NPD), tuo tarpu Finansų ministerija laikėsi pozicijos „minimumą“ didinti nuo spalio, o siūlymo dėl NPD apskritai nepalaikė.
Finansų ministerija ne kartą yra tvirtinusi, kad trimis mėnesiais ankstinamas minimalaus užmokesčio dydis gali būti pernelyg didelė našta valstybės biudžetui.

Šiuo metu minimalus atlyginimas Lietuvoje yra 600 Lt, jį gauna 14,6 proc. dirbančiųjų.

2006 m. liepą minimalus atlyginimas buvo padidintas iki 600 Lt per mėnesį, o dabartinės Vyriausybės programoje numatyta, kad 2008 metais jis bus 800 Lt.

Neapmokestinamos pajamos nuo sausio yra 320 Lt, o Vyriausybės programoje numatyta, kad jos 2008 metais bus 400 Lt.

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta