Opel:„Su namais kaip su žmonėmis: seni gal iš išorės ir nelabai gražūs – fasadas aptrupėjęs, langai ne „panoraminiai“ – bet viduje šilta, jauku ir sienos tikrai nepasiduos šuniui. O štai nauji namai – blizga kaip „Instagramo“ filtras, bet viduje toks brokas, kad net šuo, užsimanęs nuotykių, Perkūnkiemyje prasigraužė sieną pas kaimynus. Garso izoliacija? Čia išvis atskira opera. Jei penktame aukšte kam nors „išsprūsta orkestras“, trečiame kaimynai jau gali pradėti spėlioti, ką vakarienei valgėt.Aišku, yra ir kokybiškų naujų butų – tik jų kaina tokia, kad už 5000 eur/m² gauni ne tik būstą, bet ir šventą pažadą, kad sienos laikysis bent iki garantijos pabaigos.“
Kokie rūsiai senų namų.Santechnika sena.Apvyniota visokiom medžiagom.Radijatoriai baisūs.Kas gyvena normaliai renovuotose namuose,tas džiaugiasi.O jei brokas,turi taisyti.Komentaras netikslus ir provokuojantys.
Jei nori gyventi ten kur byra plytos ir skyla sienos,tai gyvenkite,bet netrugdykite kitiems.Ir tie provokuojantys klausimai kiršina žmones.Neetiška.
Senuose butuise irgi girdisi tie orkestrai.Anykštėnai tikrai džiaugiasi Gal yra broko .Bet jis taisomas.
Kokie rūsiai senų namų.Santechnika sena.Apvyniota visokiom medžiagom.Radijatoriai baisūs.Kas gyvena normaliai renovuotose namuose,tas džiaugiasi.O jei brokas,turi taisyti.Komentaras netikslus ir provokuojantys.
Gal negyvenate name ,kur plytos byra ir sienos skyla?