Meras Kęstutis Tubis sveikina naująjį savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoją, buvusį Andrioniškio seniūną Saulių Rasalą. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.
Naujai išrinktos savivaldybės administracijos direktorės Venetos Veršulytės teikimu, savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoju išrinktas Saulius Rasalas. Už jo kandidatūrą balsuota identiškai kaip ir už direktorę – 19 balsavo už , 2 – prieš, 1 – susilaikė. Profesorius Audrius Bitinas nedalyvavo ir šiame balsavime, jis prisiekė tik po balsavimo. S.Rasalas prisistatydamas sakė, kad jis savo darbinę karjerą pradėjo šakų genėtoju, todėl žino, kad kirsti reikia atsakingai.
























