Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis pasirašė potvarkį, kuriuo išduodamos vienkartinės licencijos trims įmonėms, leidžiančios joms prekiauti alkoholiniais gėrimais Anykščių šventės „Obuolinės“ ir Turizmo nakties metu.
Šios licencijos bus galiojančios rugsėjo 20 d. nuo 9:00 iki 16:00 val. ir leis alkoholiniais gėrimais, kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 15 procentų, prekiauti M. Valančiaus, Parko, Paupio gatvėse bei A. Baranausko aikštėje.
Licencijos išduotos UAB „Joalda“, UAB „Linkuvos alus“ ir D. Krikščiūno IĮ.
Visais atvejais leidžiama prekyba alkoholiniais gėrimais vartoti vietoje ir išsinešti, tačiau prekiauti išsinešimui bus draudžiama iki 10 val. ryto.
























kas žino kur skelbta apie registraciją žaliajai vakarienei ar ten dalyvaus tik su kvietimais ir kas juos dalina?
Tau užteks žalių pusryčių!
Matomai valstiečiai-žalieji nukrypo nuo savo partijos lyderio alkocholio draudimo politikos ir dėl rėmėjų būsimuose rinkimuose leidžiasi į alkoholio vartojimo propogavimą.
Tai nors skaniai atsigersime.