Tomas TOMILINAS, Seimo narys, apie užstato sistemos plėtimą:„Iniciatyvą teikiau jau pirmoje kadencijoje, tai – neužbaigtas darbas. Turime užstatus ir ten dedame plastiką, butelius. Ir man labai keista, kad ten galima dėti alaus butelius, bet negalima vyno, šampano.“
Tikrai nuostabi idėja! Kodėl gi dar kartą neišrinkus Tomo? Juk jis galėtų dar sykį pakelti mokesčius visiems sunkiau gyvenantiems žmonėms – kaip kartu su Skverneliu padarė per „Ignitis“ privatizavimą. Didesni mokesčiai – mažesnis vargingų žmonių vartojimas, žalesnė Lietuva ir, žinoma, didesni priedai komunalinių įmonių direktoriams!
Niekas taves Lietuvoje nelaiko, jai taip myli ukraina ,jai ji žmoga brangesnė nei Lietuva tai prašau,stotis,lagaminas, ukraina…ten gausi šauniku ir ura ura ura …gali kariaut šaukdamas išeik išeik
berete tomilina uzsistoja ))) Nors tai nestebina zinanciu ,kad tomilino tevas buvo NKVDistas ,zudes Lietuvos partizanus ,o tvartelio savininkas bereciu imperatorius juk KGB agentas po siai dienai
Džiugu, kad Demokratų partijoje yra Tomas, savo nusikalbėjimais apie Stambulo konvensiją, partnerystes ir t.t. jis žudo partiją. Valio, valio, valioo!!!
Koks asilas… Stiklo konteineriai yra,ten keliauja visi stikliniai buteliai,kame čia problema??? Tomilinas nesugeba paimti šampano butelio ir išmesti į stiklo konteinerį??? Už durnių blogiau tik durnius su iniciatyva.
Kur tu matei besivoliojančius šampano butelius? Pagal tavo ir Tomilino logiką greitai traškučiams ir ledams bus depozitas – nes jų pakuotės tai tikrai visur mėtosi. Buteliai nekalti,kad tokie kaip tu ir Tomilinas nesugebat paimti šampano butelio,nunešti iki stiklo konteinerio,atidaryti dangtį,įmesti butelį – uždaryti dangtį. Viskas.
Kad nei sitas parsidavelis ,nei Patalauskiene daugiau politineje padangeje aukstai nebeskraidys ))) Su tuo juos ir sveikinu
Tikrai nuostabi idėja! Kodėl gi dar kartą neišrinkus Tomo? Juk jis galėtų dar sykį pakelti mokesčius visiems sunkiau gyvenantiems žmonėms – kaip kartu su Skverneliu padarė per „Ignitis“ privatizavimą. Didesni mokesčiai – mažesnis vargingų žmonių vartojimas, žalesnė Lietuva ir, žinoma, didesni priedai komunalinių įmonių direktoriams!
Diskriminacija dėl gėrimų rūšių:
Kodėl kai perku morkų sulčių 0,33 l. moku už depozitą 10 centų, o kai perku 0,75 l. degtinės, už depozitą mokėti nereikia. Kur teisybė ?
Tomas yra teisus tuo klausimu.
Šitas veikėjas už babkes ir motina parduotu ?????
Pasirodo viską žinote.Oho,kas per kadrelis.
As jau senai savo motina pardaviau.
Sekmes tau Tomolinai kovoje su lietuviskais brudeliais.
Kiek gavai?
Pagarba Tomilinui.
Išnik iš Anykščių, su visa bandytu gauja ,,skverneliniu subininiu,,
Tu pats išeik ir puthitleriui liepk išeiti iš Ukrainos.Liepk!
Niekas taves Lietuvoje nelaiko, jai taip myli ukraina ,jai ji žmoga brangesnė nei Lietuva tai prašau,stotis,lagaminas, ukraina…ten gausi šauniku ir ura ura ura …gali kariaut šaukdamas išeik išeik
Lietuvą gina Ukrainâ,raudonasis šunie
Lietuva gina xoxolus ir pinigais ir ginklais, o kaip xoxolai gina Lietuvą, jeigu jos niekas nepuoja.
berete tomilina uzsistoja ))) Nors tai nestebina zinanciu ,kad tomilino tevas buvo NKVDistas ,zudes Lietuvos partizanus ,o tvartelio savininkas bereciu imperatorius juk KGB agentas po siai dienai
O kas tavo tėvas buvo,Babnikas?
Nei zudikas ,supratai asilo tiubeteika
Kam dabar puls parsidavineti ,Skverneliui jau kaip ir saulelydis ))) Antras Jovaisa ,Anyksciu geda
Džiugu, kad Demokratų partijoje yra Tomas, savo nusikalbėjimais apie Stambulo konvensiją, partnerystes ir t.t. jis žudo partiją. Valio, valio, valioo!!!
Nusivoliojai visai.Paskaitykite kas yra Stambulo konvencija .Neskaitėt juk.
Snukys aferisto.
Koks jūsų snukis?????!
A kur Patalauskienė su Baura?
Naujo seimininko paieskose )))
Kaip jis i seima apskritai pateko , turbut skverneliui subine pardave
Paties matomai negraži,negalėjai parduoti
kaip suprantame tik is to ir gyveni
Koks asilas… Stiklo konteineriai yra,ten keliauja visi stikliniai buteliai,kame čia problema??? Tomilinas nesugeba paimti šampano butelio ir išmesti į stiklo konteinerį??? Už durnių blogiau tik durnius su iniciatyva.
Anksčiau irgi buvo plastiko konteineriai, bet visur voliojosi bambaliai.Įvedus depozitą Lietuva pašvarėjo. Būtinai reikia plėsti.
Kur tu matei besivoliojančius šampano butelius? Pagal tavo ir Tomilino logiką greitai traškučiams ir ledams bus depozitas – nes jų pakuotės tai tikrai visur mėtosi. Buteliai nekalti,kad tokie kaip tu ir Tomilinas nesugebat paimti šampano butelio,nunešti iki stiklo konteinerio,atidaryti dangtį,įmesti butelį – uždaryti dangtį. Viskas.