Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)
2020-07-13

Antradienio „Anykštoje“ 2020 07 14 (6)

2020-07-13

Kelininkų skaičius nepakito

Siekdama didinti įmonės efektyvumą, kurti vertę darbuotojams, visuomenei ir akcininkui, AB „Kelių priežiūra“ sustambino kelių tarnybas.

Skaityti daugiau...
2020-07-13

Intensyvesnis testavimas dėl koronaviruso – keturiose savivaldybėse (8)

Vilniaus, Anykščių, Trakų ir Kretingos rajonų gyventojai liepos 13-19 dienomis bus intensyviau profilaktiškai tiriama dėl koronaviruso infekcijos. Šiose savivaldybėse fiksuojamas didesnis sergamumas šia infekcija nei kitose Lietuvos savivaldybėse.

Skaityti daugiau...
2020-07-13

Meras serga, likusieji savivaldybės vadovai leisis į keliones po Lietuvą (22)

Anykščių rajono savivaldybės vadovai šią savaitę nemažai keliaus po Lietuvą.

Skaityti daugiau...
2020-07-13

Nacionalinio meniu balsavimas baigėsi: pirmose gretose – šaltibarščiai (5)

Prieš tris savaites prasidėjęs balsavimas už lietuviškus patiekalus, verčiausius atsidurti nacionaliniame meniu, baigėsi.

Skaityti daugiau...
2020-07-13

Tėvai atsakingi už vaikų saugumą atostogų metu

Vasara - mokinių atostogų metas, ir daugelis jų pasilieka namuose vieni, veikia tai, kas jiems labiausiai patinka.

Skaityti daugiau...
2020-07-13

Kavarsko seniūnijoje policininkams prireikė pagalbos (9)

Liepos 10 dieną, penktadienį, ugniagesiai gavo pranešimą,kad Kavarsko seniūnijos Narbutų kaime užklimpo policijos tarnybinis lengvasis automobilis "Škoda".

Skaityti daugiau...
2020-07-13

Paroda Angelų muziejuje - Sakralinio meno centre

10-ąjį jubiliejų Angelų muziejus pasitinka su paroda „APIE ANGELUS IR KITAS BŪTYBES“. Tai su angelais ir kitomis fantastinėmis būtybėmis susijusios tematikos, – ne tik studentų, bet ir Lietuvos dailės klasikų, kūriniai. Parodos kuratorius dr. Vidas Poškus.

Skaityti daugiau...
2020-07-12

Ilgai laukta karantino pabaiga: kokiomis sveikatos problemomis po pandemijos skundžiasi lietuviai (12)

Lietuvoje oficialiai pasibaigus karantinui, poliklinikose ir kitose medicinos įstaigose nusidriekė pacientų eilės, todėl žmonės vis dažniau dėl savo problemų konsultuojasi ir su vaistininkais. Jie pasakoja, kad baimei apsikrėsti koronavirusu visuomenėje mažėjant, ima ryškėti, kad daugiausiai gyventojus po karantino kamuoja problemos, susijusios su širdimi, lėtiniai susirgimai ir vasarą atsirandantys negalavimai.

Skaityti daugiau...
2020-07-12

"Kovidą" sudegino ant laužo (1)

Anykščių rajono bendruomenių sambūris "Visi savi" šiemet vyks Kavarsko seniūnijos Šovenių kaime.

Skaityti daugiau...