Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti
2018-04-17

MONIKA PELDAVIČIŪTĖ, „Blusturgio“ organizatorė: „Blusturgis“ - ta ne kiek turgus, o dalijimosi erdvė.“

2018-04-12

RAMŪNAS BLAZARĖNAS, apie Svėdasų seniūno Valentino Neniškio ataskaitą: „Valentinas kažkaip atsipūtusiai praveidei savo susirinkimą.Tekstas neatitiko vaizdo.“ (4)

2018-04-10

JONAS ŽUKAUSKAS, laikinasis UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ direktorius: „Anykščių turgus nebankrutuoja, bet galėtų dirbti ženkliai efektyviau.“ (1)

2018-04-06

MARIJONA FERGIZIENĖ, anykštėnė: „Arba gerb. kontrolierius labai negabus ir toks darbas ne jo jėgoms.“ (1)

2018-04-04

DIJANA PETROKAITĖ, Anykščių kultūros centro direktorė – apie naują kino salę: „Salė labai jauki ir patogi.Koją ant kojos gali užmetęs sėdėt ir vargo nematyt.“ (1)

2018-04-03

AUDRONIUS GALIŠANKA, savivaldybės administracijos direktorius: „Negaliu žadėti, kad bus išspręstas klausimas dėl Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo.“ (2)

2018-03-28

SIGUTIS OBELEVIČIUS, mero pavaduotojas: „Iš šešių penkios pagrindinės mokyklos yra tikrai labai nelengvoje būsenoje, nes vaikų ten dabar yra kažkur nuo 40 iki 60.“ (1)

2018-03-23

RAMŪNAS BLAZARĖNAS, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas: „Šiandien tvarkingas kelias, kažkas pravažiavo ir jau nebe tvarkingas.“ (3)

2018-03-22

KĘSTUTIS TUBIS, meras: „Mes neleidžiame rangovams piktnaudžiauti, neleidžiame jiems išdykauti, nes nuo vieno kilometro jie gali pavogti 80 tūkst. eurų ir iš esmės to nepamatysime.“ (6)

2018-03-21

RAMŪNAS ZLATKUS, Anykščių technologijos mokyklos direktorius: „Aš kalbėjausi su Alantos technologijų ir verslo mokyklos direktoriumi.Jie nemato naudos ir tikslo, kad čia būtų kažkas jungiama.“