Kas taps Pasaulio futbolo čempionais?

Dienos anekdotas

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Komentaras

Sv.: „Gal ir dalyvaučiau, smagu, kad dar tinkami naudojimui daiktai pasitarnaus, o ne didins atliekų kiekį. Registravausi ir į pirmą Blusturgį, bet kai sužinojau vietą, nedalyvavau. Nemanau, kad tinka tai organizuoti aplink paminklą."

Skaityti komentarus (1)
2018-06-18

MINDAUGAS SARGŪNAS, Anykščių rajono Tarybos narys: „Viliuosi, kad nebus taip, jog įsigyta technika upei tvarkyti, galėsime tik miesto parką šienauti.“ (1)

2018-06-14

KĘSTUTIS ŠEREPKA, Anykščių regioninio parko direktorius: „Tos žolės auga ir augs, nes upė seklėja.“ (1)

2018-06-11

ROMALDAS GIŽINSKAS, anykštėnas: „Šia tema sulaužyta daug iečių,tačiau festivalis tapo neatsiejama Anykščių kultūros dalimi.''Devilstone '' žinomas ne tik Lietuvoje,bet ir Europoje.“ (1)

2018-06-07

DAINIUS ŽIOGELIS, Anykščių rajono Tarybos narys: „Maitintojų tendencija rajone nėra gera.“

2018-06-04

SIMONA VAITKUTĖ, anykštėnė: „Savivaldybė gal ir komunikuoja, bet taip nutinka, kad visuomenė neišgirsta.“ (1)

2018-05-31

ŽILVINAS SEBEIKA, muzikantas: „Žirgelio šventėje niekada nedalyvavau.“ (2)

2018-05-29

VAIDAS VORONAVIČIUS, festivalio „Devilstone“ organizatorius – apie „Bėk bėk, žirgeli!” šventę: „Negalima publikai siūlyti tą pačią programą kasmet. Jei nebus programos naujovių, nebus ir progreso, judėjimo į priekį.“ (1)

2018-05-23

Leonas ALESIONKA: „Dabar visos Lietuvoje esančios vaistinės yra gero lygio, šiuo metu prastų vaistinių nėra“. (1)

Leonas ALESIONKA: „Dabar visos Lietuvoje esančios vaistinės yra gero lygio, šiuo metu prastų vaistinių nėra“.

Skaityti daugiau...
2018-05-18

Algirdas MISEVIČIUS, advokatas: „Laimei, jūsų policininkai nerado branduolinės galvutės ar urano kapsulės. Laikytų dabar kur nors kabinete po stalu".

2018-05-16

Lukas PAKELTIS, verslininkas, politikas: „Tas kubas - tai pati nereikalingiausia, pati beprasmiškiausia priemonė, kuri reikalinga tik valdžios šlovinimui“. (4)

Lukas PAKELTIS, verslininkas, politikas: „Tas kubas - tai pati nereikalingiausia, pati beprasmiškiausia priemonė, kuri reikalinga tik valdžios šlovinimui“.

Skaityti daugiau...