Kas iš išvardintų asmenų verčiausias būti Lietuvos simboliu?

Dienos anekdotas

Pasipiktinusių vairuotųjų, nesuprantančių, kaip taip nelogiškai galima sustatyti kelio ženklus, laukia linksmi ir paslaugūs kelių patruliai, pasiruošę suteikti mokamas konsultacijas.

Komentaras

info kas??: „
1. valdininkai ne tik e-demokratija nesinaudoja, bet ir fiziškai duris užsidaro nuo demokratinių viešų sprendimų svarstymo, diskusijų ir ar problemų viešinimo.
2. gyventojai ir norėdami neranda informacijos oficialiame savivaldybės tinklapyje www.anyksciai.lt
kaip antai
- kokias pareigybes turi ir už kokią veiklą atsakingas mero patarėjas;
- kokius veiklos planus pasitvirtina seniūnijos,
-kokie metiniai rezultatai pagal veiklos planus seniūnijose;"

Komentuoti
2018-01-18

ANTANAS JANKAUSKAS,Troškūnų seniūnas: „Kaimas lieka kaimu.“ (5)

2018-01-16

ALVYDA VERIKIENĖ, Anykščių rajono dirbančiųjų profesinės sąjungos „Solidarumas" pirmininkė:„O dėl kainų galima pasijuokti – kainos prieinamos, tik ne visiems ir ne visos...“ (2)

2018-01-15

BIRUTĖ VISMINIENĖ, Anykščių kredito unijos administracijos vadovė:„ Jūs gi matote, kad anykštėnai nebeina pas Anykščių daktarus, važinėja visur kitur.“

2018-01-09

DALĖ BRAŽIONYTĖ, anykštėnė: „Kviečiu visus mažus ir didelius anykštėnus sukurti Lietuvos gimtadienio proga bendrą sveikinimą.“

2018-01-08

VIRGINIJA PADŪMIENĖ, lopšelio – darželio „Žilvitis“ direktorė: „Gyvenimas kaip upė, būna srovė, užutekiai, tad plaukime pirmyn.“ (3)

2018-01-06

DOMINYKAS TUTKUS, Anykščių r. mero patarėjas: „Nepastebėjau tokios tendencijos, kad Anykščiuose būtų žlugdomas verslas.” (17)

2018-01-03

DONALDAS VAIČIŪNAS, Anykščių r. mero patarėjas: „Darbo partijos Anykščių skyriaus nurašyti dar tikrai nevertėtų, tuo tikrai neabejoju. Manau, kad parako dar tikrai yra.“ (9)

2018-01-02

AUDRONIUS GALIŠANKA, savivaldybės administracijos direktorius: „Kaip direktorius gali dirbti iš namų? Jokiu būdu.“ (1)

2017-12-29

SAULIUS RASALAS, Anykščių r.Tarybos narys – apie kultūros centro fasado apšvietimą : „Nežinau ar Šanchajus, bet prie Kalėdų eglės netinka. Kai nuims eglę gal atrodys gražiau.” (8)

2017-12-27

DIJANA PETROKAITĖ, Anykščių kultūros centro direktorė: „Viską, ką turėjome seną, išdalinome kaimų skyriams. Norisi, kad būtų nauji daiktai, jauku.“ (2)