Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti
2020-11-30

Algimantas Bronius BEKENIS, Viešintų seniūnaitijos seniūnaitis:"Su kaimynais mažai bendraujame, nebent iš tolo, užsidėję „maskes“, pasikalbame."

2020-11-24

Dominykas PUZINAS, studentas:„Man per karantiną labiausiai trūksta bendravimo, gyvo kontakto."

2020-11-19

Audronė PAJARSKIENĖ,Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja:„Kalėdos niekur nedings - šventė bus." (5)

2020-11-16

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys:„Būkime protingi ir pasitikėkime įvairių sričių mokslininkais, jau greitoje ateityje džiaugsimės 5G suteiktomis galimybėmis." (2)

2020-11-10

Sigutis OBELEVIČIUS, Anykščių rajono meras:„Tikiu, kad visų mūsų sąmoningumas, pagalba vienų kitiems ir dabar padės išvengti pandemijos protrūkio Anykščiuose ir Šv. Kalėdas galėsime saugiai švęsti savo šeimų rate."

2020-11-03

Donata SABALIAUSKAITĖ, Anykščių rajono mero patarėja:„O narkotikai vienareikšmiškai yra toks dalykas, už kurį „už“ nesakyčiau niekada." (1)

2020-10-27

Dangira NEFIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė:„ Į klausimą,ar pritariu gėjų santuokoms, tikrai neatsakysiu, nes manęs šito dalyko niekas neklausia,aš nepriklausau Laisvės partijai." (3)

2020-10-21

Alvydas GERVINSKAS, anykštėnas:„ Aš nepamenu, kas buvo rašyta toje sutartyje su UAB "Autovelda", kuri buvo pasirašyta prieš 15 ar net daugiau metų, bet, žinoma, kad dabartinis miesto autobusų stoties vaizdas man nepatinka." (7)

2020-10-15

Dainius ŽIOGELIS, Anykščių rajono mero pavaduotojas:„ Mes siūlome dėl autobusų stoties ateities UAB "Autovelda" direktoriui Egidijui Preidžiui tartis, jis taip pat mums tai siūlo daryti." (11)

2020-10-10

Mindaugas JUCEVIČIUS, VšĮ "Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" direktorius: "Nepasakyčiau, kad siaurukas pamirštas, o per tuos metus, kiek aš dirbu, išmokome "suktis" ir be ypatingo dėmesio." (2)