Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Auklėtoja darželyje per tėvų susirinkimą:
– Nežinau, ką jūs su vaikais veikiate savaitgaliais, bet pirmadieniais, visi vaikai prieš gerdami arbatą susidaužia puodeliais.

Komentaras

X - man: „Jau kelinti metai iš eilės Anykščių miesto šventės koncertui parenkami muzikos atlikėjai kurie neatspindi plačiosios auditorijos muzikinio skonio."

Komentuoti
2017-06-28

Ar jaučiatės saugūs gamtoje? (1)

Kaip apsiginti nuo kraujasiurbių ir ką daryti įsisiurbus erkei? Rytoj 12 val interneto portalas DELFI kviečia stebėti tiesioginę konferenciją, kurioje svečiuosis ir į klausimus atsakys Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) Epidemiologinės priežiūros skyriaus medicinos entomologė dr. Milda Žygutienė.

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Potencialūs skyriaus vedėjai laiko gebėjimo testą (4)

Tapti Anykščių savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjais pretenduoja trys asmenys. Konkurso data dar nėra paskelbta - laukiama, kol pretendentai išsilaikys bendųjų gebėjimų testą (arba bent pabandys jį laikyti).

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Kūryba plius krašto pažinimas

Praeitą savaitę garsiojo dailininko Kajetono Sklėriaus gimtajame Kunigiškių kaime prie Svėdasų vyko jau antroji, tradicine tapsianti moksleivių kūrybos bei krašto pažinimo stovykla „Piešiame piliakalnius“. Penkių dienų pasaulis buvo pripildytas kelionių, pažinimo, bičiulystės, sodžiaus buities, klėties paslapčių, mokymosi piešti... 

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Besigirdami persistengė

Anykščių rajono valdžia besigirdama gerais darbais - persistengė. Savivaldybės internetiniame puslapyje publikuojama žinutė "Pušyno kvartalo gyventojams mažės šilumos kaina", kurioje nurodoma, kad Pušyno mikrorajonas bus prijungtas prie biokatilinės ir todėl Pušyno gyventojams mažės šilumos kaina.

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Konkursas "Aš fotografuoju vasarą"

Vasara – pats gražiausias, šviesiausias, spalvingiausias metų laikas. Žydinčios gėlės, nokstantis derlius ir laimikiais džiuginantys miškai ir ežerai – visa tai, be abejonės, Jūs fotografuojate. Kas profesionaliais, kas mėgėjiškais, o kas ir mobiliaisiais telefonais užfiksuojate nuostabiausias akimirkas, vertas, kad jas pamatytų kuo daugiau žmonių. Tad kviečiame dalyvauti konkurse „Aš fotografuoju vasarą“ ir nuotraukomis pasidalinti su „Anykštos“ interneto portalo bei laikraščio“Anykšta“ skaitytojais. Skaityti daugiau...

2017-06-28

Mero turtas per metus sumažėjo (9)

Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio ir jo žmonos Elvyros Tubienės turtas per 2016-uosius - sumažėjo. Už 2015-uosius pateiktoje šeimos deklaracijoje Tubių šeimos turto vertė buvo 191 tūkst. 394 eurai, už 2016-uosius - 189 tūkst. 289 eurai. Meras K.Tubis savo vardu 2016-aisias pasiėmė 30 tūkst. eurų paskolą. 

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Vilniškiai dailininkai stovyklavo Anykščiuose

Vilniaus Savicko dailės galerijos suaugusiųjų meno mokyklos studentai bei ją vėliau baigę šiemet tradicinės vasaros stovyklos vietą, kaip ir pernai pasirinko Anykščius. Savaitė prabėgo bematant, nes kūrybiniame sambūryje dalyvavę kūrėjai ne tik tapė, piešė, bet ir ieškojo krašto įdomybių, keliavo siauruku prie Rubikių, kur valgė gardžiausią pasaulyje žuvienę...

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Į Lietuvą ateina karšti ir lietingi orai, gali kilti škvalas

Į Lietuvą ateina karšti ir lietingi orai, ketvirtadienį gali kilti škvalas, prognozuoja Hidrometeorologijos tarnyba.

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Mažėja muziejų, galerijų lankymas

Per trejus metus sumažėjo Lietuvos gyventojų, kurie lankosi muziejuose, galerijose.

Skaityti daugiau...
2017-06-28

Švenčių maratonas laukia ir Audroniaus Gališankos (4)

Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka šią savaitę taip pat švęs. Važiuos į Molėtų miesto šventę.

Skaityti daugiau...