Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti
2018-10-19

PSPC steigiamas direktoriaus pavaduotojo etatas (2)

Anykščių rajono tarybos sprendimu, Anykščių rajono pirminės sveikatos priežiūros centre turėtų atsirasti direktoriaus pavaduotojo etatas. Sprendimą dėl įstaigos struktūros pakeitimo Taryba turėtų priimti ateinantį ketvirtadienį.

Skaityti daugiau...
2018-10-19

Žada, kad bus "Anykščių vandenų" direktoriaus konkursas (1)

Laisvų vadovų darbo vietų - Anykščių rajono biudžetinėse įstaigose - sočiai. Savivalybės administracijoje nėra nuolatinių Statybos bei Architektūros ir urbanistikos skyrių vedėjų, nėra nuolatinių Andrioniškio ir Viešintų seniūnų, nėra Anykščių ligoninės nuolatinio direktoriaus. UAB"Anykščių komunalinis ūkis" ir UAB"Anykščių vandenys" vadovauja laikinieji direktoriai. Keisčiausia situacija pastarojoje įstaigoje - jau penktas mėnuo laikinuoju "Anykščių vandenų" direktoriumi yra Alvydas Gervinskas.

Skaityti daugiau...
2018-10-19

Pradės šildymo sezoną (1)

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka ketvirtadienį pasirašė įsakymą, kuriuo nurodė nuo pirmadienio pradėti šildymo sezoną.

Skaityti daugiau...
2018-10-19

Kažkas pasinaudojo svetima banko kortele

Spalio 18 dieną gautas moters (g. 1984 m.), gyvenančios Mediniškių kaime  pareiškimas, kad pasinaudojus jai priklausančia “Swedbank” kortele tris kartus atsiskaityta už pirkinius.

Skaityti daugiau...
2018-10-19

Aplinkos ministras patvirtino vilkų sumedžiojimo kvotą: 60 vilkų per sezoną (2)

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas penktadienį patvirtino vilkų sumedžiojimo limitą 2018–2019 metų medžioklės sezonui – kaip ir ankstesniais metais, pagrindinė medžioklės kvota šį sezoną šalyje leis sumedžioti 60 vilkų.

Skaityti daugiau...
2018-10-18

Redas Pivoriūnas dirbo jaunimo olimpinėse žaidynėse Argentinoje (1)

Anykštėnas, plaukimo treneris Redas Pivoriūnas dirbo jau besibaigiančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse, kurios vyko Argentinoje. Tiesa, į Ameriką anykštėnas vyko ne kaip treneris, o kaip jaunimo rinktinės kineziterapeutas. 

Skaityti daugiau...
2018-10-18

Ūkininkams – finansinė parama saugant naminius gyvulius nuo vilkų (14)

Žemės ūkio ir aplinkos ministrai šiandien pasirašė  ketinimų protokolą Dėl ūkinių gyvūnų apsaugos nuo vilkų prevencinių priemonių taikymo skatinimo, kuriuo įsipareigojo derėtis dėl vilkų daromos žalos prevencinių priemonių ir jų finansavimo.

Skaityti daugiau...
2018-10-18

Auga bedarbių skaičius (14)

Lietuvos darbo biržai tapus Užimtumo tarnyba bedarbystė  Anykščių rajone nesumažėjo.

Skaityti daugiau...
2018-10-18

Kęstutis Tubis formuos visuomeninį komitetą (41)

Pirmasis tiesiogiai išrinktas Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis 2019-ųjų metų savivaldos rinkimuose dalyvaus kaip visuomeninio rinkimų komiteto lyderis. Tiesa, meras neatmeta jo visuomeninio komiteto koalicijos su kuria nors partija varianto.

Skaityti daugiau...
2018-10-18

Keliaus į Strasbūrą

Lapkričio pabaigoje 10 Anykščių J. Biliūno gimnazijos moksleivių: Ivą Abramovaitė, Bernardas Gimbutis, Augustė Gineikaitė, Nojus Kaušyla, Gabrielius Keibas, Arminas Norvilaitis, Haroldas Laukagalis, Daumantas Žąsinas, Vainius Kalinauskas ir Mingailė Matijaškaitė bei mokytoja Almyra Sabaliauskaitė keliaus į Strasbūrą (Prancūzija).

Šią išvyką gimnazistai gavo kaip dovaną laimėję Euroscolos konkursą. Jie turės galimybę ne tik aplankyti šį, beveik pasienyje su Vokietija esantį miestą, bet ir pabuvos ir Europos Parlamento būstinėje. 

Skaityti daugiau...