Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Ar domitės publikacijomis apie Anykščių-Panevėžio apygardoje išrinktą Seimo narę Gretą Kildišienę?

Orai

Naktį -2
Dieną -4

Dienos anekdotas

Prarūkė visą vasarą kiškis su ožiuku, ir nutarė, jog jei kas mokykloj paklaus ką jie veikė, vietoj rūkymo pasakos apie skaitymą. Pirma diena mokykloje, ir štai mokytoja nutaiko pirštu į ožiuką:
-Nagi, papasakok savo vasaros įspūdžius.
Ožiukas kiek sunerimęs atsistojo prieš klasę, ir rėžė:
- Vasara nebuvo labai ypatinga, atsikeliu iš ryto paskaitau, pavalgau, vėl paskaitau, nueinu pas kiškį, ten abu paskaitom. Ir pamenu kartą pamatėm, kaip iš miško išėjo vilkas. Nu bet tooooks apsiskaitęs, jau toooks apsiskaitęs, ir dar pusę knygos už ausies užsikišęs.

Komentaras

Pagal Maironį:

„Oi neverk anykštėne | 2017 01 12

Oi neverk, anykštėne, kad jaunas sūnus
Pradings iš brangiosios tėvynės!
Kad išaugęs kaip ąžuolas girių puikus
Britanijoj bus pastumdinis.

Taip nelaužyk sau rankų, kaip beržo šakas
Kad laužo užrūstintas vėjas;
Kam gimdyti vaikus kad Tėvynę prarast,
Po padu Briuselio apgailėjus“.

Skaityti komentarus (1)
2017-01-16

Praėjo šventės, baigėsi ir pinigai... Ką daryti?

Gražiausios metų šventės iš mūsų visų pareikalavo didesnių nei įprasta išlaidų – pirkome dovanėles artimiesiems, daugiau pramogavome, ruošėme vaišes jaukiam šventiniam stalui. Pinigėliai tirpte ištirpo, todėl atėjus sausiui dažnas sukame galvą, kaip papildyti jų rezervą. Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

A.Sysas apie G.Kildišienę: Seimo nariai turėjo pasimokyti iš B.Vėsaitės (2)

Seimo nariai jau turėjo pasimokyti iš socialdemokratės Birutės Vėsaitės, kai ji buvo priversta atsistatydinti iš ūkio ministrės pareigų po to, kai skrido privačiu lėktuvu, sako „valstiečių“ koalicijos partnerės Socialdemokratų partijos vienas lyderių Algirdas Sysas.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

G.Kildišienės oficialiose anketose - prieštaringi biografiniai faktai

Parlamentarė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovė Greta Kildišienė Seimo tinklalapyje pirmadienį atnaujino asmeninę anketą, kurioje pateikiami faktai skiriasi nuo anksčiau teiktų duomenų Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

Skaityti daugiau...
2017-01-16

Antradienio "Anykštoje" 2017 01 17

2017-01-16

Šiltnamiai ant kvarco išteklių Anykščių rajone nebus griaunami, nors jų statyba kelia klausimų (3)

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos ir Anykščių rajone šiltnamius ant kvarcinio smėlio išteklių statančio ūkininko taikos sutartis su kelią nuostabą Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkui. Anot Kęstučio Mažeikos, sutartis gali įteisinti ir kitas nelegalias statybas neleistinose vietose, o jame numatytas ūkininko įsipareigojimas savo lėšomis nugriauti šiltnamius, jei tai būtų būtina, gali būti sunkiai įgyvendinamas, nes projektui yra naudojamos europinės lėšos.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

Seimo Etikos komisijos vadovė interesų pažeidimo dėl G.Kildišienės automobilio nemato (2)

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė sako nematanti viešųjų ir privačių interesų deklaravimo pažeidimo dėl „valstietės“ Gretos Kildišienės naudojamo automobilio, bet komisija gali svarstyti etikos klausimus.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

Gabrielė Griauzdaitė: "Kartais užplūsta toks gėdos jausmas..." (39)

Rajono Tarybos narė, konservatorė Gabrielė Griauzdaitė išsakė savo nuomonę apie žiniasklaidoje pastaruoju metu ypač dažnai linksniuojamą Seimo narę, „valstietę“ Gretą Kildišienę.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

Pasiektas susitarimas dėl statinių ant kvarcinio smėlio klodų Anykščių rajone (3)

Dėl šiltnamių ir inžinerinių statinių statybos žemės sklype Vikonių kaime, Anykščių rajone, pasirašyta taikos sutartis tarp Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) ir atsakovų – statytojo A. J. bei statybą leidžiančius dokumentus (SLD) išdavusios Anykščių rajono savivaldybės administracijos.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

S.Skvernelis dėl G.Kildišienės: jokios indulgencijos negali būti (11)

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad jokiems politikams negali būti taikomos išimtys dėl skaidrumo.

Skaityti daugiau...
2017-01-16

Merą rodys per televiziją (9)

Šiandien rajono meras Kęstutis Tubis susitinka su LRT filmavimo grupė – kalbės apie namų renovaciją. Po to meras dalyvaus dalyvaus renovuojamų namų programos ataskaitos už IV ketvirtį darbo grupės pasitarime.

Skaityti daugiau...