Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Orai

Naktį +2
Dieną +6

Dienos anekdotas

Kiekvienas vyras žino, kad pilna keptuvė maitina, o tuščia – auklėja.

Komentaras

Rokas:„Aišku, kad reikia seniūnaičiams mokėti vadinamas kompensacijas. Juk tai pinigai žmogui, o ne kažkokiems takams, pilims ar užrakintoms kaimų žaidimo aikštelėms. Ir tai ar tai pinigas - 5700 Eur metams. Valdžia ne tiek ir ne ten, kur reikia išmėto, išleidžia milijonus. Pinigus gavęs konkretus žmogus gal neis prašyti pašalpų. negailėkit valdiškų pinigų žmonėms. Aš už tai, jeigu yra galimybė duoti žmonėms, tai ir duokime. Jei neduosim, Tubis už tas lėšas statys pilį."

Skaityti komentarus (3)
2017-03-28

Viena ranka baudžiame, kita - reklamuojame... (5)

Anykštėnas Dainius Žičkus mano, kad baudų didinimas už pasirodymą neblaiviam – ne išeitis.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Išleistas naujas žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris (1)

Išleistas pirmasis šių metų žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris. Šį kartą žurnalo viršelyje penkiolikmečių Aurelijos ir Kristinos Budryčių iš Čekonių nuotrauka. „Aukštaitiškame formate“ spausdinama žurnalistės Daivos Goštautaitės publikacija apie dramatišką mergaičių istoriją („Medikės rūpestį už dvynes prisiėmė dar joms negimus“).

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Diskusijų dėl atlygio seniūnaičiams nekilo (6)

Šiandien savivaldybėje vykusiame Švietimo, kultūros, sporto ir turizmo komiteto posėdyje jo nariai vienbalsiai pritarė tam, kad seniūnaičiams už jų darbą būtų mokamas atlygis.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Trečiadienį paaiškės, kas taps Europos kultūros sostine (1)

Trečiadienį 18:30 val. Kultūros ministerijoje bus iškilmingai paskelbtas Europos kultūros sostinės 2022 atrankos konkurso nugalėtojas. Šio titulo siekė ir Anykščių rajono savivaldybė, deja, nesėkmingai.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Turi būti "protingumo kriterijus" (5)

Svėdasų seniūnijos seniūno pavaduotojas Rolandas Pajarskas mano, kad didinant baudas už pasirodymą neblaiviam, reikėtų nepersistengti.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Baudos už pasirodymą neblaiviam turi būti žiaurios (6)

Buvęs Anykščių rajono meras, vienas iš alkoholio kontrolės politikos iniciatorių Leonas Alesionkas sveikina Seimo iniciatyvą didinti baudas už pasirodymą neblaiviam.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Andrioniškyje pakvipo paraku (13)

„Andrioniškio seniūnija – pavojuje. Meras Tubys inicijuoja seniūnijos sunaikinimą“, - „Facebook“ puslapiuose andrioniškėnai dalinasi tokia karo retorika persmelkta informacija. Buvęs Andrioniškio seniūnas Saulius Rasalas net įsitikinęs, kad meras tokius žingsnius daro iš keršto. Kaip įrodymą, S.Rasalas net pateikia savo rinkiminius pažadus, kuriuose numatyta, jog ši seniūnija išliks.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Vėl kvies įdomiausi filmai

 

Anykščių menų inkubatoriuje šį penktadienį 18 valandą anykštėnai vėl turės galimybę pamatyti trumpametražius filmus iš viso pasaulio. Tai festivalio FUTURE SHORTS pavasario sesija.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Seimas svarstys siūlymą didinti baudas už pasirodymą neblaiviam

Seimas svarstys siūlymą didinti baudas už pasirodymą neblaiviam, neatsargų elgesį vandenyje ar ant ledo.

Skaityti daugiau...
2017-03-28

Cirko artistams žodis "cirkininkas" nepatinka (1)

Kandidato į Seimo narius, liberalo Luko Pakelčio rinkiminį šūkį „Seimas – ne cirkininkams“ įvertino cirko pasaulio atstovai. „Baltijos cirko“ projektų vadovė Ieva Variakojytė-Reynshtrom sakė, kad toks šūkis yra „ne kažką“.

Skaityti daugiau...