Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
2020-06-02

Vaikų lopšelyje - darželyje remontuos sporto salę (1)

Anykščių rajono savivaldybė remontuos Anykščių vaikų lopšelio - darželio "Eglutė" sporto salę.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

Vaizdo klipui muziką sukūrė per atstumą - iš Vienos ir Barselonos (1)

Sunkiu koronaviruso pandemijos laikotarpiu sukurtas muzikinis vaizdo klipas, kuriam muziką įrašė muzikantės Ieva Pranskūnaitė ir Paulina Dūmanaitė. Skaityti daugiau...

2020-06-02

Vairavo neblaivus (4)

Birželio 1 dieną apie 16.43 val. Troškūnuose sustabdytas automobilis "Opel Astra", kurį vairavo neblaivus (nustatytas 2,42 prom. girtumas) vyras (g. 1970 m.), gyvenantis Kavarsko seniūnijoje.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

Kultūros centre veikianti kavinė pradėjo prekiauti alkoholiniais gėrimais (18)

Anykščiuose, kultūros centro foje, veikianti kavinė "Coffee Hill Anykščiai" nuo vasaros pradžios pradėjo prekiauti ne tik kava, bet ir alumi.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

VMI siunčia laiškus odontologams, o savo svetainėje skelbia, kiek jie vidutiniškai uždirba (2)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) praneša, kad VMI svetainėje paskelbti odontologines paslaugas teikiančių įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 3 darbuotojai, vidutinio darbo užmokesčio (VDU) rodikliai.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

Skolintis kol kas neplanuoja (1)

Lietuvos savivaldybių asociacija prognozuoja, kad savivalda šiemet gali nesurinkti daugiau kaip 250 mln. eurų planuotų pajamų.Anykščių rajono savivaldybė ramina, kad kol kas rajono finansinė situacija yra stabili.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

Kultūros centrą apgaubė trispalvės šviesos instaliacija (10)

Pirmadienio vakarą Anykščių kultūros centras suspindo lietuviškos trispalvės spalvomis. Skaityti daugiau...

2020-06-02

Duris atvėrusiose mokyklose - griežta tvarka

Anykščių rajono mokyklos išplatino atmintines moksleiviams ir jų tėvams, kurie ugdymo įstaigose lankysis nuo birželio 1 dienos.Ypač griežtų saugumo priemonių ėmėsi Anykščių Antano Vienuolio progimnazija. Skaityti daugiau...

2020-06-02

Anykščiuose lankėsi „Maisto banko" autobusiukas (6)

Pirmadienį Anykščiuose lankėsi po Lietuvą keliaujantis projekto „Kaupti mažiau, dalintis. Kurioje vietoje dėti tašką“ autobusiukas, kuriame anykštėnai atvykusiems savanoriams galėjo perduoti ilgo galiojimo maisto produktus, skirtus paremti tuos, kuriems paramos reikia, kad išgyventų šį sunkų karantino laikotarpį. Neįvykus kasmetinei „Maisto banko“ akcijai šį naują projektą organizuoja „Maisto bankas“ drauge su „Malsena“, kurio metu surinkti produktai bus išdalinti nepasiturintiems bei socialiai remtiniems asmenims.

Skaityti daugiau...
2020-06-01

Antradienio „Anykštoje“ 2020 06 02