Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-04-18

Prasidėjo valymai: Alfrydui Savickui ir Aušrai Gervinskienei įteikti pranešimai apie atleidimą iš darbo (15)

Pirmadienį, balandžio 15-ąją, pranešimai apie atleidimą iš darbo įteikti UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojams Alfrydui Savickui ir Aušrai Gervinskienei. A.Savickas - kadenciją baigusio mero Kęstučio Tubio bendražygis, jo komiteto steigėjas ir buvęs komiteto kandidatas į Anykščių rajono tarybą.

 

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Profesinę šventę kultūros darbuotojai sutiko pažintinėse programose (2)

Savo profesinę šventę –  Kultūros dieną  – Anykščių rajono kultūrininkai pirmadienį, balandžio 15-ąją, praleido keliaudami ir dalyvaudami pažintinėse programose. Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Pajarskienė, subūrusi muziejininkus, bibliotekininkus ir kultūros centro bei padalinių darbuotojus tokiam bendruomeniškam  ir nekasdieniškam sambūriui, pakvietė visus į kelionę po žymias vietoves. Kadangi šiuos metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Vaižganto metais, tad kultūrininkų kelionės maršrutas nusidriekė į lietuvių literatūros klasiko, visuomenės veikėjo, kanauninko Juozo Tumo-Vaižganto gimtąjį Svėdasų kraštą.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Valdininkai Anykščiuose nenori matyti gyvūnų prieglaudos (5)

Norintiems paremti VšĮ „Pūkuota svajonė“, kuri rūpinasi benamiais Anykščių rajono gyvūnais, dabar tai padaryti tapo kur kas lengviau. Atsirado aukų dėžutės, į kurias galima įmesti nors kelis centus, o surinkti pinigai bus skirti beglobių kačių gydymui ir sterilizacijai.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Naujoje Lajų tako ekspozicijoje intriga slepiasi po lapais (2)

Balandžio 18-osios, ketvirtadienio, popietę visuomenei buvo pristatyta nauja Medžių lajų tako informacinio centro ekspozicija „Anykščių šilelis – miškas ar kūrinys?“

Renginyje dalyvavo Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, Seimo narys Antanas Baura, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorius Albertas Stanislovaitis. Kolegas iš Biržų bei Krekenavos regioninių parkų sutiko Anykščių regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Anykščių liberalai į Laisvės partiją kol kas nemigruoja (1)

Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir Seimo narė Aušrinė Armonaitė kuria naują, jau trečiąją liberalų partiją. Steigiamasis partijos suvažiavimas vyks birželio 1-ąją, o būsimi bendražygiai jau pasirinko pavadinimą - Laisvės partija.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Planų statyti naują prekybos centrą neturi (7)

Sklando kalbos, kad Anykščiuose gali būti atidaryta dar viena prekybos centro „Maxima“ parduotuvė. Patys „Maximos“ atstovai tokias kalbas neigia.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Įtaria kelininkų klastą (10)

Socialiniuose tinkluose plinta nuotraukos, kuriose užfiksuoti keistoki kelininkų darbo metodai.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Atnaujino pirtį (4)

UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ skelbia, kad Svėdasuose atnaujinta pirtis.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Neblaivus vairuotojas nesuvaldė automobilio (2)

Balandžio 17 dieną  apie 20.58 val. Troškūnų seniūnijos  Rukiškio kaime neblaivus (nustatytas 2,32 prom. girtumas) vyras (g. 2000 m.) vairavo automobilį “Audi 80”, jo nesuvaldė ir, nuvažiavęs nuo kelio sankasos, apvirto.

Skaityti daugiau...
2019-04-18

Žolės degintojai nesutramdomi (1)

Anykščių rajone nesiliauja pernykštės žolės gaisrai.

Skaityti daugiau...