Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Vyriškis kaime tvarte varo samogoną. Pasiėmęs 2 kibirus jis nueina namo vandens. Grįžta, o tvarte jo 2 mentai laukia:
- Na ką, papuolei, vyruti, rašyk pasiaiškinimą!!!
Na jis ir rašo: "Sėdžiu namie, žiūriu iš tvarto dūmai rūksta, galvoju, kad gaisras. Pasiėmęs 2 kibirus vandens atbėgu iki tvarto gesint, žiūriu, ten 2 mentai samogoną varo..."

Komentaras

na:„ijunkit miesto apsvietima anksciau,kol dar neivyko nelaime."

Komentuoti
2019-11-12

Stiprės Anykščių valdžios opozicija (11)

Lapkričio 11-ąją, Ramūnas Blazarėnas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė prašymą nutraukti jo, kaip Anykščių rajono tarybos nario, įgaliojimus. Artimiausiomis dienomis VRK rinksis į posėdį ir patenkins R.Blazarėno prašymą.

Pagal Kęstučio Tubio visuomeninio rinkimų komiteto sąrašą ,,Anykščių krašto labui“ į Anykščių rajono tarybą išrinktas R.Blazarėnas galbūt jau kitą savaitę bus paskirtas Viešintų seniūnu. Žinia, seniūnai negali būti savivaldybių tarybų nariais. Jį taryboje pakeis svėdasiškis Gediminas Kutka. 

Skaityti daugiau...
2019-11-12

,,Šilelio“ leidėjai pripažino esantys melagiai (12)

Po ,,Anykštos“ pradėto karo, siekiant sąžiningos konkurencijos, laikraščio ,,Šilelis“ leidėjai buvo priversti pripažinti esantys melagiai. Spalio 5-ąją ,,Šilelis“ dar nurodė, neva yra leidžiamas 3000 egzempliorių tiražu, o kitas laikraščio numeris, išėjęs po savaitės, jau neva atspausdintas 1400 egzempliorių tiražu. Nuo spalio 12-osios skaičiai melagių laikraščio metrikoje nebesikeičia - rašomas tas pats 1400 egzempliorių tiražas.

 

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Pinigų socialiniams būstams yra, bet jų laukiančiųjų - eilės (3)

2019 metų kovo mėnesio duomenimis, Anykščių rajone socialinio būsto laukia 57 šeimos ar asmenys, tačiau 2018 metais socialinių būstų pirkimui Anykščių rajono savivaldybė buvo nepanaudojusi 104 tūkst. eurų, rodo Socialinės ir darbo ministerijos turimi duomenys.

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Burbiškio dvare - neeilinis susitikimas (6)

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius susitiks su Japonijos ambasadoriumi ir Tokijo didžiausių įmonių asociacijos prezidentu, pranešė Anykščių rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Protestuoja ūkininkai (28)

Lietuvos ūkininkų sąjunga pranešė, kad lapkričio 8 d. Lietuvos žemdirbiai pradėjo pirmajį visuotinės protesto akcijos etapą – „Žalieji kryžiai“. Tai tyli ir taiki akcija, kurios  metu žemės ūkio subjektai – ūkininkai, bendrovės stato savo dirbamoje žemėje prie kelių, kuriuose yra didžiausias judėjimas, žalius  kryžius, transliuodami žinutę, kad priimami politiniai sprendimai žlugdo ekonomikos šaką, ant kurios sėdi visa šalis. Skaityti daugiau...

2019-11-12

Atsirado daugiau norinčiųjų tapti Anykščių miesto seniūnaičiais (8)

Po pirmojo nesėkmingo bandymo, Anykščiai antrąjį kartą bandys išsirinkti miesto seniūnaičius. Šiuose rinkimuose, kurie prasidės lapkričio 18 dieną, atsirado ir naujų kandidatų.

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Vaikas sėdi ramiai? Duokime jam saldainį!

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, tiek suaugusiųjų, tiek vaikų nutukimo atvejų kasmet vis daugėja, o tokiai statistikai didžiulę įtaką daro įvairiausi veiksniai: pradedant netinkamu gyvenimo būdu ir baigiant genetiniais faktoriais.

Skaičiuojama, kad Lietuvoje antsvorio turi kas penktas paauglys, todėl itin svarbu kuo anksčiau pastebėti nutukimo priežastis bei įvertinti galimas pasekmes, o apie tai plačiau pasakoja gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė.

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Jau šį šeštadienį PC „Babilonas“ ilgai lauktas Juodas Išpardavimas

Lapkričio 16 dieną PC „Babilonas“ vyks Juodas Išpardavimas, kuriame dalyvaus visos prekybos centre esančios parduotuvės ir savo klientams pasiūlys nuolaidas nuo 20 procentų! Bus taikomi išskirtiniai kainų pasiūlymai sportinei aprangai, laisvalaikio drabužiams, avalynei, galanterijai ir kitoms prekėms. Prekybos centre esančios parduotuvės negailės nuolaidų net ir naujai kolekcijai. Čia taip pat galėsite atsinaujinti savo namų interjerą, pasinaudodami nuolaidomis baldų parduotuvėse.

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Algirdas Kaušpėdas Anykščių viešojoje bibliotekoje pristatys savo novelių rinkinį (3)

Lapkričio 15 d., penktadienį, 16 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje architektas, grupės „Antis“ lyderis ALGIRDAS KAUŠPĖDAS pristatys savo pirmąją grožinę knygą „Gyveno kartą bičas ir kaimynas. Pokalbiai prie alaus“.

Skaityti daugiau...
2019-11-12

Konfliktavo broliai

Lapkričio 11 dieną apie 20.30 val. Kavarsko seniūnijos Budrių kaime, Budrių g., vyras (g. 2000 m.) smurtavo prieš savo brolį (g. 2004 m.).

Skaityti daugiau...