Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Vyrukas ateina pas gydytoją:
- Daktare, padėkite, mano žmona iki 6 ryto negali užmigti.
- O ką jinai veikia per visą naktį?
- Manęs laukia.

Komentaras

Reikia:„Miesto sode prie paminklo Laisvei reikia pastatyti paminklą ir pijokams bomžams, kurie ten kasdien būriuojasi, susirenka kaip į darbą, kaulydami centų užkabinėja praeivius ir pailsėti atsisėdusius žmones. Policija tokių nevaiko, visi nuolaidžiauja, pataikauja, taigi jie tikrai paminklo nusipelno."

Skaityti komentarus (1)
2020-10-01

Arminas Jasikonis pabudo iš komos

Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) feisbuko puslapis pranešė, kad motokrosininkas Arminas Jasikonis pabudo iš komos ir iš reanimacinio skyriaus perkeltas į pastovios priežiūros palatą.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Tomas Tomilinas rizikuoja gauti bloką (21)

Reklaminis rinkiminis filmukas, kuriame dominuoja krepšinio kamuolys, jau pasirodė. Laukiame vaizdų, kuriuose pagrindiniai herojai bus su policininkų kepurėmis.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Keturi anykštėnai mirė užsienyje (7)

Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje per sausio–rugsėjo mėnesius įregistruoti 374 mirties įrašai (2019 m. per 9 mėnesius – 410).

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Rajone šiek tiek sumažėjo gimstamumas

Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje per 2020 metų sausio–rugsėjo mėnesius įregistruoti 92 kūdikio  gimimai (per 2019 metų tokį patį laikotarpį – 128). Šiais metais įregistruota 50 berniukų ir 42 mergaites.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

ARKL sezono naujiena: komandai nugalėtojai – ypatinga taurė

Jau ateinantį šeštadienį nusileis 2019–2020 m. Anykščių rajono krepšinio lygos uždanga.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Rusiškos produkcijos kiekis Lietuvos televizijos programose ir toliau mažėja (7)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) atliko kasmetinį tyrimą, kuriuo siekė nustatyti, kiek ir kokios kilmės programų transliuoja televizijos Lietuvoje.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Anykščių bažnyčioje bus aukojamos Šv.mišios už Armino Jasikonio sveikatą (6)

Žiniasklaida praneša, jog sekmadienį avariją patyrusio ir į dirbtinę komą panardinto motokroso meistro Armino Jasikonio būklė gerėja, o jo bičiuliai visus kviečia į mišias. "Facebook"-e platinama žinia, jog šiandien, spalio 1-ąją Anykščių Šv.Mato bažnyčioje bus aukojamos Šv. mišios motokroso meistro sveikatą.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Seimas uždraudė rūkyti daugiabučių balkonuose (5)

Nuo 2021 metų gyventojai daugiabučių balkonuose nebegalės rūkyti, jei bent vienas namo gyventojas tam prieštaraus.  

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Beglobiai gyvūnai bus vežami į Uteną (9)

Nuo šio rudens Anykščių rajone sugautų  beglobių ir bešeimininkių gyvūnų laikinąja globa bei karantinavimu rūpinsis Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija.Iki šiol tokią paslaugą savivaldybei teikė Panevėžio gyvūnų globos draugija.

Skaityti daugiau...
2020-10-01

Vyriausioji rinkimų komisija panaikino Kęstučio Tubio teisinę neliečiamybę (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) šiandien, spalio 1-ąją, vienbalsiai panaikino kandidato į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje Kęstučio Tubio teisinę neliečiamybę. Dėl politiko teisinės neliečiamybės panaikinimo į VRK kreipėsi Panevėžio apygardos prokuratūra. Prokuratūros rašte VRK nurodoma, kad kandidato teisinę neliečiamybę reikia naikinti, nes jis yra kaltinamas nusikaltama veika, o Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmui nagrinėja K.Tubiui iškeltą baudžiamąją bylą.

Skaityti daugiau...

Pokategorės