Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)
2020-02-28

Naikins priverstinį atidirbimą už pašalpas (2)

Šiandien, penktadienį, vasario 28 –ąją, Anykščiuose lankėsi Socialinės apsaugos ministras Linas Kukuraitis. Susitikime su visuomene, kuris penktadienio vakare vyko Anykščių kultūros centre, ministras atsakinėjo į aštrius anykštėnų klausimus. Vienas vyriškis ministrui sakė, kad priverstinis atidirbinėjimas už pašalpas yra antikonstitucinis sprendimas. ,,Kada panaikinsit priverstinį atidirbinėjimą? Tai žemina žmones“, - klausė anykštėnas.

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Šeštadienio „Anykštoje" 2020 02 29 (1)

2020-02-28

Kęstučiui Tubiui eina gera korta (1)

Šią savaitę išlindo net du nauji kandidatai į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje. Nedaug turėjau abejonių, kad teisiamas buvęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis bandys varžytis 2020-ųjų Seimo rinkimuose. Tad jis, redakcijoje pasirodęs kartu su Artūru Zuoku, Artūru Paulausku ir Remigijumi Žemaitaičiu, mūsų didžiai nenustebino. Kortas labiau sumaišė konservatorė, Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus patarėja Gabrielė Griauzdaitė – Patumsienė, nusprendusi neiti į rinkimus.

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Savaitgalio diskusija: Kaip vertinate kandidatus į Seimą? (14)

Aiškėja kandidatai į Seimą. Vienmandatėje apygardoje  greičiausiai susikaus eksmeras Kęstutis Tubis, konservatorius Sergejus Jovaiša,socialdemokratas  Kęstutis Jacunskas, liberalas Mindaugas Sargūnas, "valstietis" Tomas Tomilinas ir "darbietis" Ričardas Sargūnas.
Kaip vertinate galimus kandidatus į Seimą? Kurie iš jų jums atrodo stipriausi ir verti pasitikėjimo? Dėl kokių priežasčių balsuotumėte už vieną ar kitą kandidatą? Kokie šių kandidatų iki šiol nuveikti darbai, pasiūlytos idėjos Lietuvai ir Anykščiams jums labiausiai įsirėžė į atmintį?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Nacionalinis diktantas Anykščiuose (1)

Vasario 28 d. visoje Lietuvoje jau tryliktą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Pirmajame ture dalyviai rašė Birutės Jonuškaitės specialiai diktantui kurtą tekstą „Milinė“, kuris buvo transliuojamas per LRT radiją ir  internetu. Diktantą skaitė Marijus Žiedas.  

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Šventiniame koncerte Ženevoje grojo ir Milda Daunoraitė

Vasario 24 dieną Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos būstinėje Ženevoje (Šveicarijoje) vyko šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtųjų metinių minėjimo renginys. Koncerte grojo ir iš Anykščių kilusi, D. Britanijoje besimokanti 18-metė pianistė Milda Daunoraitė.

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Įtarimai dėl koronaviruso - jau ir Anykščiuose (17)

Ketvirtadienį iš Anykščių ligoninės į vieną iš respublikinių ligoninių išvežtas galimai koronavirsu apsikrėtęs vyras.

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Ketvirtas susisiekimo viceministras – V. Puodžiukas (2)

Ketvirtuoju susisiekimo viceministru paskirtas asociacijos „Lietuvos keliai“ tarybos narys, buvęs Kelių direkcijos vadovas Virgaudas Puodžiukas. Darbą ministerijoje jis pradės nuo pirmadienio.

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Ligoninėje pasigedo dezinfekcinio skysčio rankoms (29)

Šiandien į "Anykštos" redakciją paskambinęs vyras piktinosi, kad Anykščių ligonineje jam nepavykoi surasti dezinfekcinio skysčio rankoms.

Skaityti daugiau...
2020-02-28

Lietuvoje nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis (4)

Lietuvoje penktadienio naktį nustatytas pirmasis užsikrėtimo naujuoju koronaviruso (COVID-19) atvejis, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Skaityti daugiau...