Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

– Nustok man rodyti liežuvį, nes susirgsi!
– Kuo galiu susirgti rodydamas liežuvį?
– Žandikaulio ir nosies lūžiu bei hematomomis po abiem akim!

Komentaras

Taigi:„Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų."

Skaityti komentarus (5)
2021-04-19

Antradienio „Anykštoje“ 2021 04 20

2021-04-19

Kino salei duris atverti neapsimoka (2)

Anykščių kultūros centre įrengtoje kino salėje kino filmų kol kas rodyti neplanuojama, nors nuo šios savaitės Vyriausybė ir leido priimti lankytojus.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Jaunimo savanorytės projektui skirtos lėšos (2)

Vilniaus rajone registruota viešoji įstaiga „Ne imti, bet duoti“ Anykščių rajone kurs jaunimo savanorišką tarnybą.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, bet jų kadenciją reikia baigti (4)

Prieš šešerius metus Lietuvoje įvesti tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, pirmadienį paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone (5)

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per pastarąją parą Anykščių rajone nenustatyta naujų COVID-19 ligos atvejų.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Vyrai skriaudė moteris (3)

Balandžio 16 dieną apie 12.40 val. Anykščiuose, Žiburio g., vyras (g. 1990 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1977 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Skiemonių seniūnijoje įsibrauta į sodybą (1)

Balandžio 17 dieną  apie 11.45 val. Skiemonių seniūnijos Sarickų kaime pastebėta kad išdaužus sodybos namo lango stiklą, įsibrautą į vidų, išvartyti daiktai, tačiau niekas nepagrobta.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Veiklą atnaujina prekybos centrai, kino teatrai, gali vykti maži renginiai

Nuo pirmadienio darbą Lietuvoje gali atnaujinti prekybos centruose įsikūrusios parduotuvės, kino teatrai, teatrai, koncertų salės, leidžiami nedideli renginiai.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Seimo narys priims rinkėjus (11)

Seimo narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Tomas Tomilinas šiandien nuo 9 iki 13 valandos Anykščiuose priims rinkėjus.

Skaityti daugiau...
2021-04-19

Degė pirtys (3)

Savaitgalį Anykščių rajone kilo du gaisrai.

Skaityti daugiau...

Pokategorės