Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti
2021-08-03

Sergejus JOVAIŠA, Seimo narys, apie pabėgėlius: „Čia ne karinė intervencija, į kurią gali atsakyti kietu būdu. Čia tiesiog reikalinga išlaikyti žmogaus teisių reikalavimus ir dėl to tas reikalas apsivėlęs ir gandais, ir spėliojimais.“

2021-07-26

Antanas VERBICKAS, Anykščių rajono Garbės pilietis, muziejaus direktorius:„Šiandieną į Anykščių garbės altorių jūs pakeliate ne mano asmenį. Šituo veiksmu jus iškeliate Anykščių kultūrinį turizmą, Anykščių muziejininkystės tradiciją." (3)

2021-07-13

Virmantas VELIKONIS,Anykščių rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas:„Žinoma, fontanai, čia skambiai pavadinta,čia nagingų santechnikų kūrinys." (1)

2021-07-05

Sigutis OBELEVIČIUS, Anykščių rajono meras, apie kainos už atliekų išvežimą didinimą: „Manote, kad mes dėl to labai džiaugiamės? Čia džiaugtis gali tik opozicija, nes strėlės bus į mus.“ (3)

2021-06-28

Donata SABALIAUSKAITĖ, Anykščių rajono mero patarėja:„Kiek pamenu, Anykščiuose niekada nebuvo organizuotų Joninių. Gal tų švenčių ir užtenka. Turime dideles Onines, Obuolines." (1)

2021-06-15

Daiva GASIŪNIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja:„Darnaus judumo planas Anykščiams, kurie "dramblio žingsniais" siekia kurorto statuso, yra "mirtinai reikalingas". (8)

2021-06-08

Sigutis OBELEVIČIUS, Anykščių rajono meras apie vėjo elektrines prie Staškūniškio: "Anykščiai bus ne tik rašytojų, bet ir žaliosios energetikos sostinė." (9)

2021-06-01

Kęstutis TUBIS, Anykščių rajono tarybos narys: "Anykščiuose ir dabar "Natūra 2000" plotai yra patys didžiausi Lietuvoje. Kiekvienas ribojimas neša nuostolius tiek verslo, tiek žemės, tiek miškų savininkams." (3)

2021-05-25

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas:„Aš pasikliauju žmonių sąmoningumu. Jei viską imsime aprašinėti, kas galima, o kas negalima, tada iškils daug prieštaravimų."

2021-05-18

Ligita KULIEŠAITĖ, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė:„Vakar susipažinau su "Anykštos" straipsniu "UNESCO komisijai norėta pateikti „seną rašinėlį“. Vienokį ar kitokį sprendimą priimti reikės šią savaitę." (2)