Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)
2021-05-10

Regina PATALAUSKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė:„Manau, kad vertybės turi išlikti. Šeima - tai mama, tėtis ir vaikai." (4)

2021-05-04

Ričardas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys:„Patrauklumą mažina, ir, mes jaučiame mieste, skundžiasi gyventojai, kad ta kvapų problema išlieka." (1)

2021-04-28

Gintautas BARŠAUSKAS, Troškūnų seniūnijos Smėlynės seniūnaitijos seniūnaitis: „Manau,kad tų vėjo ir saulės jėgainių Lietuvoje daugės ir su tuo turėsime susitaikyti." (7)

2021-04-26

Raimundas RAZMISLAVIČIUS, UAB „Šerifai“ direktorius:"Aišku, kad koronaviruso pandemijos poveikį pajutome. Paslaugų, kurias teikdavome įmonėms, renginiams, sumažėjo."

2021-04-20

Aleksas ALEKSIŪNAS, verslininkas:„Valgyti per karantiną žmonės nenustojo, todėl į parduotuves Daujočių ir Aulelių kaimuose , kaip ėjo, taip ir ateina." (2)

2021-04-12

Dainius ŽIOGELIS, Anykščių rajono mero pavaduotojas:„Tie karantino atlaisvinimai yra ne tam, kad sėdėt ir baliavot. Čia tam, kad gyvenimas bent kiek sugrįžtų į normalias vėžes." (1)

2021-04-06

Audronius GALIŠANKA, Anykščių rajono tarybos narys, apie tai, kad Anykščių ligoninės viena silpnybių, jog vadovauja laikinas vadovas:„Kad ir koks būtų tas vadovas, tai įstaigai, kaip ir ligoninės steigėjui, neprideda solidumo“. (3)

2021-03-30

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys:„Dabar labai daug elektro- ninių nusikaltimų, bet tai – normalu. Kažkada gyvenom turgaus laikais, tuo metu buvo labai daug kišenvagių." (2)

2021-03-24

Sigitas PETRAVIČIUS, Anykščių socialinės gerovės centro vadovas:„Aš asmeniškai pasiskiepijau ir nematau nieko tame blogo, jaučiuosi gerai. Jokio šalutinio poveikio po antro skiepo nejaučiau." (2)

2021-03-22

Julius JAKUBĖNAS, režisierius:„Kas mūsų klausė, kai skiepijo vaikystėje? Kiekvienas turime tą randelį ant peties." (3)