Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyrukas užeina į parduotuvę, žuvies skyrių:
- Sakykite, jei aš pirksiu iš jūsų žuvį, ar galėsite man ją ne paduoti, o mestelti?
- O kodėl?
- Na, tiesiog galėsiu nemeluodamas pasakyti žmonai, kad šią žuvį pagavau!

Komentaras

X - man:„Lietuva paskutiniu metu vis labiau nusisuka, bet pats laikas būtų atsiręžti į tai kas yra yra amžinosios vertybės: Dievas, Tėvynė, Tradicijos, Tradicinė Šeima ir Tradicinės Vertybės. Tikrosios Vertybės per amžius..."

Komentuoti
2021-05-13

Festivalis „Purpurinis vakaras“ įvyks: šiais metais kviečia atsigręžti į savo šaknis (4)

Praėjusiais metais kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“ buvo vienas iš nedaugelio neatšauktų festivalių Lietuvoje. Festivalio organizatoriai optimizmo nepraranda ir šiemet. Jie skelbia, kad tradicinis, jau 14-asis, festivalis Anykščiuose įvyks rugpjūčio 19–21 dienomis. „Atsigręžti į šaknis“, – toks yra šių metų festivalio šūkis.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Galimybių pasą bus galima gauti pasiskiepijus, persirgus ar atlikus testą (5)

Galimybių pasą bus galima gauti pasiskiepijus, persirgus COVID-19 ar atlikus testą, jo statusą reikės atnaujinti kas septynias dienas, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Testai su vakcina "nedraugauja" (15)

Dešimčiai Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleivių ir vienam mokytojui Anykščių mobiliajame punkte greitaisiais testais buvo nustatytas koronavirusas.Po pakartotino testavimo tame pačiame mobiliajame punkte paaiškėjo, kad gimnazistai ir mokytojas yra sveiki.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Koronavirusas ugniagesių darbo nesutrikdė (3)

Anykščių rajono ugniagesių tarnyboje fiksuojami koronaviruso protrūkiai. Tarnybos viršininkas Valdas Tereškevičius tikino, kad dėl to ugniagesių tarnybos darbas nesutriko.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone (1)

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyta 9 nauji COVID-19 ligos atvejai.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Šeštadienį – „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ (48)

Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos rengia DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ. Automobilių kolona važiuosime iš Anykščių numatytu maršrutu (Anykščiai→Utena→Kaunas→Vilnius) į Vilnių. 18.00 valandą susirinksime į visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Nepanaudota daugiau nei pusė tūkstančio vakcinos dozių (11)

Po kvietimo registruotis COVID-19 skiepui "Vaxzevria" vakcina, Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras vis dar turi 670 nepanaudotų šio gamintojo vakcinos dozių.

Skaityti daugiau...
2021-05-13

Ugniagesiai gesino smilkstančią pievą (3)

Gegužės 12 dieną, trečiadienį,Troškūnų seniūnijos Kiaušagalio kaime gaisras kilo atviroje teritorijoje.

Skaityti daugiau...
2021-05-12

Stebisi dėl "keliamo vėjo" (27)

Po to, kai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Seime Tomas Tomilinas išreiškė susirūpinimą dėl numatytų pertvarkų švietimo sistemoje, šia tema pasisakė ir Seimo narys, konservatorius Sergejus Jovaiša.

Skaityti daugiau...
2021-05-12

Mokyklose rudeniui siekiama įrengti hibridines klases nuotoliniam ugdymui

Vyriausybė iš savo rezervo trečiadienį skyrė 98 mln. eurų pandemijos padariniams šalinti: dalis šių lėšų skirta hibridinių klasių įrengimui iki rudens, siekiant užtikrinti efektyvų nuotolinį ugdymą.

Skaityti daugiau...

Pokategorės