Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (17)
2020-06-03

Ruošiamasi Angelų muziejaus atnaujinimui (3)

Anykščiuose veikiančiame Angelų muziejuje bus atliekama dalinė konstrukcijų būklės ekspertizė. Anykščių menų centro direktorius Tomas Tuskenis sakė, kad tai pirmieji žingsniai siekiant atnaujinti muziejaus pastatą.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

Gyventojai nemoka rūšiuoti atliekų (25)

Anykščių rajono gyventojai iki šiol neišmoko rūšiuoti atliekų, pastebi UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

Pasigedo pinigų (5)

Birželio 2 dieną vyras (g. 1940 m.), gyvenantis Viešintų seniūnijoje, po pažįstamo apsilankymo birželio 1 dieną, pasigedo 220 eurų.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

Įvažiavo į tvorą (2)

Birželio 2 dieną  apie 06.33val. Anykščių seniūnijos Keblonių kaime buvo rastas automobilis ,,Ford Galaxy“,  priklausantis vyrui (g. 1987 m.), gyvenančiam Anykščiuose, Draugystės g., kuris įvažiavo į gyvenamojo namo tvorą ir ją apgadino.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

Degė miško paklotė (1)

Birželio 2 dieną Kavarsko seniūnijos Marijampolio kaime gaisras kilo  atviroje teritorijoje.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

Panevėžio apskrities VMI Anykščių padalinyje atnaujintas tiesioginis aptarnavimas (2)

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Panevėžio AVMI) informuoja, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo birželio 3 d. tiesiogiai atvertas gyventojų aptarnavimo padalinys Anykščiuose.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

Ketvirtadienį bus laidojamas Anykščių rajono garbės pilietis Alvydas Bitinas

Anykščių rajono garbės pilietis Alvydas Bitinas bus laidojamas birželio 4 dieną, ketvirtadienį.

Skaityti daugiau...
2020-06-03

PIRMASIS VASAROS ŠEŠTADIENIS SU ŽIRGAIS IR TRADICINIAIS AMATAIS (1)

Pirmasis vasaros savaitgalis tradiciškai skirtas viešnagei Niūronių kaime, Anykščių rajone. Birželio 6 dieną čia užsukę anykštėnai ir krašto svečiai turės unikalią galimybę susipažinti su tradicine kultūra, amatais ir, žinoma – žirgais.  Šiais metais susiklosčiusios aplinkybės riboja veiklų pobūdį bei mąstą. Šiek tiek kitaip, tačiau tęsiant jau beveik pusę amžiaus gyvuojančią tradiciją burtis į šventę „Bėk bėk, žirgeli!“, siūlome iš naujo atrasti Niūronių kaimą ir šeštadienį praleisti ypatingo grožio kraštovaizdžio ir žirgų apsuptyje.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

Vaikų lopšelyje - darželyje remontuos sporto salę (5)

Anykščių rajono savivaldybė remontuos Anykščių vaikų lopšelio - darželio "Eglutė" sporto salę.

Skaityti daugiau...
2020-06-02

Vaizdo klipui muziką sukūrė per atstumą - iš Vienos ir Barselonos (2)

Sunkiu koronaviruso pandemijos laikotarpiu sukurtas muzikinis vaizdo klipas, kuriam muziką įrašė muzikantės Ieva Pranskūnaitė ir Paulina Dūmanaitė. Skaityti daugiau...