Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti
2020-12-04

Prekybininkai kreipiasi į pirkėjus: kalėdinėmis dovanomis pasirūpinkite internetu

Artėjant savaitgaliui, prekybininkai prašo gyventojų atsakingai planuoti kalėdinius pirkinius ir nevykti į prekybos centrus. Ruošiantis Kalėdoms, pirkėjų prašoma apsipirkti internetu, planuoti pirkinius iš anksto ir elgtis atsakingai. Taip pat primenama, kad, įsigaliojus griežtesniems karantino reikalavimams, draudžiama būriuotis didesnėmis nei dviejų žmonių grupelėmis, išskyrus tos pačios šeimos narius.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Meras dalyvaus Žemės ūkio rūmų posėdyje

Šį penktadienį Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius dalyvaus nuotoliniame Žemės ūkio rūmų Tarybos posėdyje, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Paskirtas Ažupiečių seniūnaitijos seniūnaitis (1)

Anykščių Ažupiečių seniūnaitijos seniūnaičiu paskirtas Alvydas Taleišis.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Paskelbė, kur nemokamai teikiama psichologinė pagalba (3)

Plintantis koronavirusas ir karantinas, baimė užsikrėsti, nerimas dėl artimųjų sveikatos, socialinių kontaktų stoka – toli gražu ne visi veiksniai, pastaruoju metu darantys įtaką žmonių psichikos sveikatai. Ligonių kasos sulaukia vis daugiau klausimų, kas galėtų padėti, patarti, kaip sumažinti kasdienį stresą, palengvinti neramių minčių naštą. Tarp pagrindinių – klausimas, ar reikės už tai mokėti?

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Rajono abiturientai dažnai renkasi geografijos egzaminą (1)

Baigiasi terminas, per kurį abiturientai turėjo pasirinkti, kokius kitais metais laikys brandos egzaminus. Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė teigia, kad dažnai vienokį ar kitokį abiturientų pasirinkimą lemia mokytojo asmenybė.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Naminės degtinės fabrikėlis rastas Molėtų rajone (7)

Gruodžio 2 dieną, Utenos aps. VPK Molėtų r. PK Veiklos skyriaus pareigūnai turėdami išankstinės informacijos patikrino Molėtų r., Joniškio sen., Ažupravalio k. mišką ir jame aptiko naminės degtinės fabrikėlį.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

„Santaros“ klinikos bendradarbiaus su Anykščių ligonine (30)

Plintant koronavirusui, didžiosios šalies ligoninės ieško naujų problemos sprendimo būdų. Anykščių rajono ligoninės laikinasis direktorius Dalis Vaiginas sulaukė „Santaros“ klinikų generalinio direktoriaus profesoriaus Felikso Jankevičiaus skambučio. Klinikų vadovas domėjosi, kokios Anykščių rajono ligoninės galimybės priimti Vilniaus regione gyvenančius pacientus.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

R. Šližys tapo RKL mėnesio treneriu (2)

„KKSC–Elmio“ vyr. treneris Ramūnas Šližys sulaukė garbingo apdovanojimo.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Anykščių bibliotekos virtualioje erdvėje iš Nyderlandų parkeliavusi Vlado Žiliaus fotografijų paroda „Amsterdamas 1980“

Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje lapkričio pabaigoje turėjo atsidaryti iš Nyderlangų parkeliavusi Vlado Žiliaus fotografijų paroda „Amsterdamas 1980“. Deja, karantinas planus pakoregavo ir paroda atidaryta virtualiai, tačiau dabar ją galima aplankyti tikrai saugiai ir savo akimis pamatyti kuo gi taip žavėjosi parodos lankytojai Nyderlanduose.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Nuo „koronos“ mirė dar vienas anykštėnas. Serga 139. (21)

Anykščių rajone fiksuota ketvirtoji mirtis nuo koronaviruso. Pasak Anykščių rajono vicemero, Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, miręs asmuo priklausė 80-85 metų amžiaus grupei. Ketvirtadienį koronavirusu iš viso serga 139 anykštėnai.

Skaityti daugiau...

Pokategorės