Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
2021-01-20

Žiniasklaida: neveikiančio Anykščių SPA darbuotojai paskiepyti dėl politinių ryšių? (9)

„Vilnius SPA Anykščiai“ darbuotojai ir administracijos atstovai buvo paskiepyti vieni pirmųjų tarp tokio pobūdžio įstaigų. O tai galėjo nulemti ir politiniai ryšiai. Tokiais spėjimais pasidalijo Seimo opozicijos atstovai." - praneša portalas "Delfi".

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Kunigo byloje sakytos baigiamosios kalbos

Panevėžio apygardos teismas antradienį, sausio 19-ąją, toliau nagrinėjo Troškūnų parapijos klebono Sauliaus Filipavičiaus apeliacinį skundą. Panevėžio apygardos teismas S.Filipavičiaus byloje surengė paskutinį posėdį. Skaityti daugiau...

2021-01-20

Apie žiemojančius vandens paukščius Anykščių regioniniame parke (2)

Anykščių regioninio parko direkcijos darbuotojai jau vienuolikti metai atlieka žiemojančių vandens paukščių apskaitas Anykščių regioniniame parke. Skaityti daugiau...

2021-01-20

Kodėl Dainius Žiogelis geriau nei Donaldas Trampas (33)

Dainius Žiogelis yra geriau nei Donaldas Trampas. Vien jau dėl to, kad D.Žiogelis nedegino Kapitolijaus. Tiesa, ir D.Trampas Kapitolijaus nedegino, ir apskritai JAV Kongresų rūmai nebuvo uždegti. Tačiau daugelio televizoriaus žiūrėtojų ir interneto vartotojų sąmonėje amžiams užsifiksuos, kad kažkas visgi Amerikoje prie D.Trampo degė ir dėl to gaisro kaltas gelsvaplaukis Prezidentas.

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Dalis moksleivių galės grįžti į mokyklas, leista bendrauti vienišiems asmenims (4)

Vyriausybei trečiadienį pakoregavus karantino suvaržymus, į mokyklas galės grįžti visų klasių moksleiviai, patiriantys sunkumų mokantis iš namų, o vieniši ar negalią turintys asmenys turės galimybę bendrauti su kitais šeimos ūkiais net ir kitose savivaldybėse.

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Automobilių stovėjimo aikštelėse siūloma reguliuoti transporto priemonių skaičių (37)

Įvažiuojančių ir pravažiuojančių pro Anykščius apmokestinimas - tik vienas iš Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Kęstučio Indriūno pasiūlymų. Tarybos narys taip pat siūlo Anykščiuose šalia daugiabučių namų riboti automobilių statymą.

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone (9)

Per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 28 nauji COVID-19 atvejai.

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Paaiškėjo, kada bus skelbiamas Anykščių ligoninės direktoriaus konkursas (51)

Portalas 15 min.susidomėjo, kodėl neskelbiamas Anykščių ligoninės direktoriaus konkursas.

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Įvyko Utenos regiono plėtros tarybos steigiamasis susirinkimas (3)

Praėjusių metų gruodžio mėnesį Utenos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą kartu su Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų rajonų bei Visagino savivaldybėmis steigti Utenos regiono plėtros tarybą. Taip pat Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė Utenos regiono plėtros tarybos steigimo sutarties projektui. Steigimo sutartis visų Utenos regiono savivaldybių merų buvo pasirašyta šių metų sausio 6 d.

Skaityti daugiau...
2021-01-20

Dantų protezavimas nemokamai ir paprastesnė gavimo tvarka

Dantų praradimo problema Lietuvoje yra ganėtinai opi – apie 30% vyresnių nei 65 metų amžiaus lietuvių neturi savų dantų.

Skaityti daugiau...

Pokategorės