Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Augalai ir yra raidės, kuriomis rašo mūsų Kūrėjas! [Vladimiras Megre]

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Amanda

  Nuoroda

  Ei, aš šiandien labai džiaugiuosi. Mačiau komentarus iš žmonių, kurie jau buvo gavę paskolą iš „LAPO M-F“, tada nusprendžiau kreiptis remdamasis populiariomis rekomendacijomis ir tik prieš kelias valandas savo sąskaitoje patvirtinau bendrą 20 000 eurų sumą. Tai tikrai puiki žinia ir patariu visiems, kuriems reikia tikros paskolos, kreiptis elektroniniu paštu: lapofunding960@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • ponu Mike

  atsakymas į: Amanda Nuoroda

  Sveiki visi, mačiau komentarus iš žmonių, kurie jau buvo gavę tuščias bankomatų korteles iš Mike'o Fisherio. Nuoširdžiai maniau, kad tai sukčiavimas, ir tada nusprendžiau pateikti prašymą, remdamasis jų rekomendacijomis. Prieš kelias dienas savo durų žingsnyje patvirtinau, kad gavau savo tuščią kortelę 12 000 eurų paėmimui, kurių paprašiau verslui. Tai tikrai gera žinia, ir aš labai laiminga, kad patariu visiems tiems, kuriems reikalingas tikras įsilaužėlis, susisiekti su juo ir tikrai kompensuoti, kreiptis elektroniniu paštu (teksto pranešimu ar skambučiu) +1 (765) 705-0044 Yra nuoširdžių Piratai
  Jie gali pristatyti jūsų tuščias bankomatų korteles
  Susisiekite su ponu Mike
  Paštas: int.hackers002@gmail.com
  Telefonas: +1 (765) 705-0044

  Prieš 3 savaičių
 • Claudia Klein

  Nuoroda

  Sveiki, mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.
  Ar jums labai reikia finansinės paramos? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.
  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.
  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys.
  Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia.
  Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Dėl klausimų / klausimų? - Siųsti el. Laišką į | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 |.
  Galite lengvai mus patikrinti mūsų svetainėje naudodamiesi:
  https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial
  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.
  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

  Prieš 2 mėnesių
 • anupras

  Nuoroda

  kas per briedas cituoti masę žmonių apkvailinusį sektos kūrėją...

  Prieš 3 mėnesių