Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)
2018-03-18

Vėl galima laikyti kiaules (Nr. 18, 2018-03-03)

Dėl Afrikinio kiaulių maro savo kiaules išskersti priversti smulkieji Anykščių ūkininkai galės vėl užsiimti kiaulininkyste. Šią žinią ,,Anykštos“ skaitytojams pranešė Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Žiogelis.
Norintys vėl auginti kiaules turėtų kreiptis į jo vadovaujamą įstaigą.

Skaityti daugiau...
2018-03-17

Apie giminystės ryšius rajono Tarybą informavo tik po metų (Nr. 18, 2018-03-03)

Siekiant išvengti viešųjų interesų konflikto, tik praėjus metams po to, kai tapo savivaldybės administracijos direktoriumi, vasarį vykusiame posėdyje, Anykščių rajono Tarybos sprendimu, Audronius Gališanka nušalintas nuo tarnybinių pareigų jam rengiant, svarstant, priimant ar dalyvaujant priimant sprendimus, susijusius su savivaldybės vyriausiosios specialistės kultūrai ir turizmui Audronės Pajarskienės tarnybinės veiklos vertinimu.
Toks sprendimas priimtas dėl to, kad tiesioginį A.Pajarskienės vadovą A.Gališanką su pavaldine sieja giminystės ryšiai – jie yra pusbrolis ir pusseserė.

Skaityti daugiau...
2018-03-17

Kai kurių pastatų seniūnijose nebenori vadinti kultūros įstaigomis (Nr. 17, 2018-02-27) (4)

Anykščių kultūros centro kaimo skyrių neišvengiamai laukia permainos, kai kuriuos jų dar šiemet žadama visiškai uždaryti.
Apie tai „Anykštai“ sakė Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė. Anykščių rajone šiuo metu veikia 14 Anykščių kultūros centro skyrių.

Skaityti daugiau...
2018-03-17

Dvi kaimyninės seniūnijos - be seniūnų (Nr. 17, 2018-02-27) (7)

Andrioniškio seniūnė Laima Repečkienė nuo kovo 1 dienos pradės dirbti Anykščių savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiąja specialiste. Į šias pareigas ji paskirta be konkurso, perkeliant iš vienos valstybės tarnybos vietos į kitą.
Taigi dvi kaimyninės seniūnijos - Viešintų ir Andrioniškio - bus be vadovų.

Skaityti daugiau...
2018-03-11

Anykščių šv.Mato bažnyčioje įrengtas šildymas (Nr. 16, 2018-02-24) (4)

Nuo šių metų sausio vidurio pradėta šildyti Anykščių šv.Mato bažnyčia - šventovėje įrengta geoterminio šildymo sistema.

Skaityti daugiau...
2018-03-11

Anykščių valdžia Smetoną myli labiau už Steponą Kairį (Nr. 14, 2018-02-17) (3)

Anykščiuose Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) rūpesčiu minint Lietuvos šimtmetį vasario 14-os vakarą surengta istorinė konferencija, skirta iš Užunvėžio kaimo kilusiam Vasario – 16 Akto signatarui Steponui Kairiui paminėti.

Skaityti daugiau...
2018-03-10

Anykščiai minėjo Lietuvos šimtmetį (Nr. 15, 2018-02-20)

Ketvirtadienį ir penktadienį Anykščiai kartu su visa Lietuva šventė Lietuvos valstybės šimtmetį.
Į šventės kulminaciją, iškilmingą vėliavos pakėlimą prie paminklo Laisvei, susirinko rekordinė, tūkstantinė anykštėnų minia. Toks žmonių būrys pastaraisiais metais rinkosi nebent į nemokamus koncertus.

Skaityti daugiau...
2018-03-03

Anykščių meras uždirba daugiau nei Vilniaus (Nr. 13, 2018-02-13) (36)

Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio atlyginimas yra didesnis už Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus ar Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio algą.

Skaityti daugiau...
2018-03-03

Savivaldybės elektroninės demokratijos priemonės nenaudojamos (Nr. 12, 2018-02-10)

Prieš septynerius metus Anykščių rajono savivaldybėje įdiegtomis tūkstančius litų kainavusiomis elektroninėmis priemonėmis, skirtomis įtraukti gyventojus į demokratijos procesus, anykštėnai praktiškai nesinaudoja.
Iš Europos regioninės plėtros fondo joms sukurti tuomet skirtos solidžios lėšos – 173 tūks 596 Lt.

Skaityti daugiau...
2018-03-03

Nuo Naujųjų rajone keliauti pigiau tarpmiestiniais autobusais (Nr. 12, 2018-02-10) (9)

Nuo sausio 1 dienos Anykščių rajone autobusų keleivių vežimą vietinio susisiekimo maršrutais perėmus savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusiai UAB „Transporto centras“, ženkliai išaugo kai kurių maršrutų kelionės bilietų kainos.
Nuo šiol netgi pigiau važiuoti ne vietinio, o tarpmiestinio susisiekimo maršrutiniais autobusais.
Mažinti vietinio susisiekimo kelionės bilietų kainų Anykščių rajono savivaldybė artimiausiu metu nesiruošia.

Skaityti daugiau...