Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)
2018-09-21

Kvietimą bendradarbiauti su kinais ūkininkai sutiko skeptiškai (Nr. 69, 2018-09-01) (4)


Antradienį, rugpjūčio 28 dieną, į Anykščių rajono savivaldybę susikvietęs rajono ūkininkus, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis ir Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro laikinoji direktorė Kristina Beinorytė juos kvietė bendradarbiauti su Kinija. Su Pengžou miestu liepą kartu su K.Beinoryte nuvykęs į Kiniją, K.Tubis pasirašė ketinimų bendradarbiauti protokolą.
K.Tubis pasakojo, kad kinus ypač domina žemės ūkis, kalbėjo, kad kinai dairosi konkrečios produkcijos, tačiau, kokios – įvardinti jis atsisakė. Pokalbiai vyko aptakiai, o bendradarbiavimo galimybes su kinais ūkininkai vertino skeptiškai.

Skaityti daugiau...
2018-09-11

Tyrimą atliko, bet kol kas neviešina (Nr. 68 2018-08-28) (23)

Anykščių rajono savivaldybė atliko tarnybinio nusižengimo tyrimą dėl neblaivaus už automobilio vairo policijos sustabdyto Anykščių seniūnijos seniūno Eugenijaus Pajarsko, tačiau tyrimo išvadas visuomenei viešinti kol kas atsisako.

Skaityti daugiau...
2018-09-11

A. Vienuolio progimnazija skelbia net pirmokų adresus (Nr. 67 2018-08-25) (14)

Anykščių A. Vienuolio progimnazijos internetinėje svetainėje jau nuo birželio mėnesio „kaba“ sąrašai, su šią rugsėjo 1 – ąją į mokyklą ateisiančių pirmokų vardais bei pavardėmis. Be šios informacijos, šalia skelbiamos ir tikslios mokinių gimimo datos bei gyvenamųjų vietų adresai.

Skaityti daugiau...
2018-08-26

Remigijaus Pečiukėno chemijos tyrimas - baigtas (Nr. 66 2018-08-21) (20)

Buvęs Anykščių rajono tarybos narys nuo ,,valstiečių“, ūkininkas Remigijus Pečiukėnas  pabandęs sutaupyti patyrė nelauktų išlaidų.

Ūkininkas, buvęs Anykščių rajono tarybos narys nuo ,,valstiečių“,  Remigijus Pečiukėnas už ,,juodosios chemijos“ laikymą atsipirks 30 eurų bauda. Tiesa, Nacionalinė mokėjimo agentūra, taikydama sankcijas, jam greičiausiai sumažins tiesioginių išmokų sumą.

Skaityti daugiau...
2018-08-25

Anykštėnai atsisako savivaldybės apdovanojimų (Nr. 65 2018-08-18) (12)

Tokiais ženklais Anykščių rajono savivaldybė apdovanoja nusipelniusius ir pavyzdį visuomenei demonstruojančius anykštėnus.

Anykščių rajono savivaldybė, šiemet minint Lietuvos Respublikos 100-metį, įvairių švenčių progomis pagerbs 100 anykštėnų, apdovanodama juos šiai progai sukurtais „Šimtmečio anykštėno“ atminimo ženklais. Savivaldybės pakviesti krašto bendruomenės, visuomeninės institucijos, pavieniai asmenys apdovanoti „Šimtmečio anykštėno“ atminimo ženklu pasiūlė 127 kandidatus.
Kokiais principais vadovaujantis iš pasiūlytųjų sąrašo buvo atrinktas „Šimtmečio anykštėnų“ šimtukas, kas šį darbą atliko, Anykščių rajono savivaldybė pateikia gan abstrakčius atsakymus.
Todėl neatmetama prielaida, kad atminimo ženklais bus apdovanoti tik Anykščių rajono savivaldybei parankūs ir lojalūs asmenys.
Beje, dalis kandidatų apskritai iš Anykščių rajono vadovų rankų atsiimti „Šimtmečio anykštėno“ ženklus atsisakė.

Skaityti daugiau...
2018-08-19

Pradėjo pirkti obuolius (Nr. 64 2018-08-14) (12)

Penktadienį pradėjusiame veikti Anykščių obuolių supirkimo punkte eilių nebuvo, didelių sodų savininkai ėmė didmaišius ir supirkėją kvietėsi į namus.			            Autoriaus nuotr.

Sodai lūžta nuo obuolių, gyventojai nebežino, kur juos dėti. Atsižvelgdamas į daugybę skambučių, penktadienį Anykščių obuolių supirkimo punktas pradėjo juos supirkti, tačiau supirkimo kaina sodininkų nenudžiugino.

Skaityti daugiau...
2018-08-18

Svėdasiškiai pasiekė, kad Alaušo pakrantė nebūtų privatizuojama (Nr. 63 2018-08-11) (10)

Atsisakius ketinimų privatizuoti gabalą Alaušo ežero pakrantės, Svėdasų bendruomenė turės galimybių išplėsti bendrąjį pliažą.

Svėdasų bendruomenė pademonstravo, jog susitelkusi gali priversti valdžią pakeisti savo ankstesnius sprendimus. Bendruomenės tarybos pirminkė Asta Fjellbirkelan gavo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio atsakymą į bendruomenės raštą, kuriame nurodyta, kad Alaušo ežero pakrantė privatizuojama nebus.
Svėdasiškiai, reikalaudami, kad ežero pakrantė būtų palikta visuomenės reikmėms, surinko per 500 parašų.

Skaityti daugiau...
2018-08-12

Rubikių ežeras pasiglemžė antrąją auką (Nr. 62 2018-08-07) (4)

Nuskendęs panevėžietis maudėsi Rubikių ežere ties Kriokšliu. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.

Šeštadienio vakarą Rubikių ežere nuskendo vyras. Jo kūnas rastas tik sekmadienį.
Nuskendęs vyriškis - 1989 m. gimimo panevėžietis.

Skaityti daugiau...
2018-08-12

Įkliuvo prie vairo neblaivus Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas (Nr. 61 2018-08-04) (23)

Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas „Anykštai“ aiškino, kad girtumą jam policijos pareigūnai galėję nustatyti dėl jo prastos sveikatos.

Liepos 28 dieną, šeštadienį, policijos pareigūnai sustabdė neblaivų automobiliu važiavusį Anykščių seniūnijos seniūną Eugenijų Pajarską. E.Pajarskui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – į alkotesterį jis pripūtė 0,7 prom. Tik lengvas girtumo laipsnis E.Pajarską išgelbėjo nuo baudžiamosios atsakomybės.
Anykščių rajono savivaldybė jau pradėjo tyrimą dėl seniūno tarnybinio nusižengimo.

Skaityti daugiau...
2018-08-11

Nebeliko „BIBOILTEKOS“ (Nr. 60 2018-07-31) (11)

Maždaug prieš dvi savaites raidės iškaboje ant Anykščių L. ir S.Didžiulių viešosios bibliotekos sienos atsistojo į savo vietas. Kalbininkai jau gali būti ramūs, tačiau architektai sako, kad šią iškabą apskritai reikėtų nuo bibliotekos sienos nuimti.

Anykščių L. ir S.Didžiulių viešoji biblioteka nusprendė pakeisti 2017 metų pabaigoje už 3 000 Eur įrengtą iškabą „BIBOILTEKA“ į „BIBLIOTEKA“. Ši įstaigos sutaupytų lėšų investicija liko anykštėnų nesuprasta, žmonės iš tokios bibliotekos iškabos šaipėsi, o profesionalūs architektai kalbėjo, kad tokios blogos įstaigos iškabos Anykščiuose dar niekada nėra buvę.

Skaityti daugiau...