Kas Jūsų nuomone turėtų būti išrinktas 2017 metų Anykščių sporto žmogumi?

Dienos anekdotas

Gyvenimas veiksmažodžiais: Nusprendė pasiųsti nupirkti išgerti. Pasiuntė. Nuėjo nupirkti, atnešė, paslydo, nukrito, numetė, sudaužė. Primušė.

Komentaras

Anykstenas: „Na kaip aš suprantu ir skiriasi ir nesiskiria. Dirbti žemę mūsų laikais nėra labai patrauklus užsiėmimas, todėl valstybė (OK EU, bet susimeta tos pačios valstybės) subsidijuoja žemės ūkio veikla. Vienos valstybės ūkininkai gauna didesnės subsidijas kitų mažesnės, bet čia yra daugiau valstybės požiūrio ir galimybes konkuruoti klausimas. Pvz pieno kaina Lenkijoje ta puikiai atspindi. Panaikinsim subsidijas, Vokietija turės išstoti iš EU ir įsivesti muitus, kitaip jos ūkininkai bankrutuos. Manau kad šioje vietoje skirtumai tarp ūkininko ir jau minėto žvakių fabriko kaip ir baigiasi. Kodėl verslininkas norėdamas naudoti pinigus savo reikmėms turi išsimokėti arba atlyginimą arba dividendus ir visus su tuo susijusius mokesčius, o ūkininkas... juos tiesiog naudoja? Juk turėtų būti apyvartiniai pinigai ir asmeniniai pinigai, nes gauti asmeninius - kainuoja. Subsidijos manau turi likti, bet visi kiti mokesčiai turi būti lygiai tokie patys kaip ir kitoms verslo šakoms. Kažkas rašė kad pabandyt paskui karve palakstyt rytas vakaras... o gal Jūs pabandykit ant savo galvos pasiimti 100k Eur paskola, pinigus investuoti į savo verslo idėja ir tada pakalbėsime kas sudėtingiau ir kas daugiau Jūsų laiko reikalauja. Visas darbas yra sudėtingas ir visas jis yra vertingas, o tiem kurie sako čia tau ne Windows instaliuot, tai galėčiau lažintis - nemokat Jus jų instaliuot."

Komentuoti
2017-12-05

Pristatys pilies projektą (Nr. 92, 2017-11-18) (6)

UAB „Urbanistika“ lapkričio 20-ąją, pirmadienį, 12 valandą Anykščių savivaldybės administracijos salėje anykštėnams pristatys Šeimyniškėlių medinės pilies koreguotą projektą. Projektuotojai nurodo, kad požeminė pilies dalis bus statoma pagal šiuolaikines technologijas, o antžeminė - pagal archaiškas tradicijas. Tiesa, ir naudojant archaiškas tradicijas nepavyks išvengti stiklo paketų.
Beje, paaiškėjo, jog prie Anykščių pilies projektavimo prisidėjo ir paskutiniu metu išgarsėjęs Jakovas Mendelevičius, kuris kaltinamas vos ne Gedimino kalno sugriovimu.

Skaityti daugiau...
2017-12-04

Žiemą prognozuoja būsiant švelnią (Nr. 92, 2017-11-18) (3)

Rubikietis Alvydas Diečkus orus stebi jau daugiau nei penkiasdešimt metų - nuo 1963-ųjų. Rubikietis, remdamasis senolių sukaupta išmintimi prognozuojant orus, papasakojo, ką apie būsimą žiemą sako gamtos ženklai.

Skaityti daugiau...
2017-12-03

Girtas aplinkosaugininkas trukdė policininkams (Nr. 91, 2017-11-14) (9)

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Anykščių rajono skyriaus vedėjas Arnoldas Kazakevičius prisidarė rimtų problemų. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį (iš lapkričio 11 d. į lapkričio 12 d.), apie 3 val. 5 min., girtas aplinkosaugininkas Utenoje, Aukštakalnio gatvės klube, trukdė policijos pareigūnams sulaikyti viešosios tvarkos pažeidimu įtariamą asmenį bei nevykdė teisėtų jų reikalavimų.

 

Skaityti daugiau...
2017-12-02

Lietaus nustekentiems ūkininkams rekomenduojama susirūpinti melioracijos įrenginiais (Nr. 91, 2017-11-14) (1)

Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais Lietuvoje iškrito maždaug dvigubai daugiau kritulių nei metinė jų norma. Apsemti ar neįvažiuojami pasėlių plotai sudaro virš 140 tūkst. hektarų žemės, kai kuriose savivaldybėse nenuimta daugiau kaip 50 proc. derliaus. Žemės ūkio ministerijos vadovai teigia, kad nuo stiprių liūčių nukentėję Lietuvos ūkininkai dar šiemet gali sulaukti Europos Sąjungos paramos, tik kol kas neaišku, kiek lėšų galima tikėtis.
Apie ūkininkams nelengvus laikus ir Anykščių rajono žemės ūkio padėtį „Anykšta“ kalbino Anykščių rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėją Virmantą Velikonį.

Skaityti daugiau...
2017-11-26

Anykščiai UNESCO nesudomino (Nr. 90, 2017-11-11) (9)

Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančioje UNESCO Generalinėje konferencijoje spalio 31 dieną paskelbti pasaulio miestai, kurie tapo naujais šios organizacijos kūrybinių miestų tinklo nariais. Paraišką prisijungti prie kūrybinių miestų tinklo buvo pateikusi ir Anykščių rajono savivaldybė. Buvo siekiama prisijungti prie UNESCO pasaulinio literatūros miestų tinklo, tačiau kvietimo Anykščiai negavo.
Šis ekpermentas Anykščių savivaldybei kainavo 3000 eurų.

Skaityti daugiau...
2017-11-25

Teismas keramiko neišteisino (Nr. 90, 2017-11-11) (10)

Lietuvos aukščiausiasis teismas neišteisino 2016 metų vasario 17 dieną Kurklių seniūnijoje gyvenusio Sergej Kovaliov nužudžiusio keramiko Andriaus Rozanovo, kuris būdamas neblaivus (1,17 promilės) kirviu sudavė į galvą ne mažiau kaip 16 smūgių taip pat neblaiviam S. Kovaliov (2,65 promilės).

Skaityti daugiau...
2017-11-20

Gaisre žuvo pirmas žmogus šiemet (Nr. 89, 2017-11-07)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį kilusiame gaisre žuvo žmogus. Tai pirmas kartas šiais metais Anykščių rajone, kai gaisras nusineša gyvybę.

Skaityti daugiau...
2017-11-19

Mažėjančiame Anykščių mieste bus įsteigtos seniūnaitijos (Nr. 88, 2017-11-04) (8)

Anykščių mieste iki šių metų pabaigos rajono savivaldybės administracijos iniciatyva planuojama įsteigti seniūnaitijas.
Iš pradžių seniūnaitijas mieste norėta įsteigti keturias, tačiau po diskusijų su gyventojais ir politikais nuspręsta steigti šešias seniūnaitijas.
Rajono vadovai neslepia, kad mieste įsteigus seniūnaitijas, netolimoje ateityje gali būti įsteigta ir Anykščių miesto seniūnija.

Skaityti daugiau...
2017-11-18

Pramoga brangiai kainuos (Nr. 88, 2017-11-04)

„Švęskim taip, kad policija žinotų“, - nusprendė viena Ažupiečių gatvės gyventoja. Girta (nustatytas 2,67 prom. gitumas) 1969 m. gimusi moteris spalio 31-ąją, 18 val. 39 min., paskambino bendruoju pagalbos telefonu ir pranešė, kad tuoj atsuks dujas ir susisprogdins. Moteriškė jautė pareigą dar ir iškeikti į skambutį atsiliepusią Bendrojo pagalbos centro darbuotoją.

Skaityti daugiau...
2017-11-11

Avies medžioklė... (Nr. 85, 2017-10-28) (3)

Šiemet vilkai jau sudraskė 92 Anykščių rajono ūkininkų avis, 3 telyčias bei vieną ožką. Iš viso fiksuoti 27 vilkų išpuoliai. O kol kas vienintelį revanšą pasiekė anykštėnas medžiotojas Jonas Paliulis, rugpjūčio 1-ąją Balagano miško (Kavarsko seniūnija) pamiškėje, vieninteliu šūviu patiesęs ,,auksinį vilką“.

Skaityti daugiau...