Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
2018-05-26

Uždrausti siauruko reisai į Rubikius (Nr. 35, 2018-05-02)

Maždaug dviem mėnesiams atšaukti siauruko reisai iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties į Rubikius.Šiuo maršrutu keleivius vežti tapo pavojinga, nes ties Žažumbrio ąžuolu geležinkelio bėgių pylime dar pernai rudenį prasidėjo nuošliaužos.
Tai gali sužlugdyti turistinį sezoną.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Rajono ūkininkams prognozuojami nelengvi metai (Nr. 33, 2018-04-24)

Lietuvos ūkininkų sąjungos Anykščių skyriaus pirmininkas Žilvinas Augustinavičius prognozuoja, kad žemdirbių ir vėl laukia nelengvi metai. Koją kiša ne tik prasti orai, bet ir šalies valdantieji. Nors už Lietuvos „vairo“ šiuo metu yra „valstiečiai“ ir, rodos, tuo ūkininkai turėtų tik džiaugtis, deja, realybė visai kitokia.
Apie Anykščių rajono ūkininkų kasdienybę portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbino Ž.Augustinavičių.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Draugiškų aplinkai autobusų nebepirks (Nr. 33, 2018-04-24)

Keleivius Anykščių vietiniais autobusais vežanti UAB „Transporto centras“ atsisakė kaip partneris dalyvauti Anykščių rajono savivaldybės projekte, kuriuo norėta atnaujinti rajono viešojo transporto priemonių parką.
Projekto metu buvo planuojama atnaujinti Anykščių rajono savivaldybės viešojo transporto priemonių parką, įsigyjant dvi draugiškas aplinkai viešojo transporto priemones.

Skaityti daugiau...
2018-05-19

Mickūnuose vasarą vyks tarptautinės motokroso varžybos (Nr. 32, 2018-04-21) (8)

Anykščių rajono Tarybos nariui Lukui Pakelčiui priklausančioje Mickūnų motokroso trasoje birželį bus surengtos Lietuvos motociklų federacijos „Lietuvos taurės“ antrojo etapo varžybos.
Verslininkas ir vienas jauniausių rajono Tarybos narių L.Pakeltis „Anykštai“ sakė, kad varžybos Mickūnuose bus tokios, „kokių Anykščių rajone dar nebuvo“. Į motokroso varžybas planuojama pasikviesti ir sportininkus iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos.

Skaityti daugiau...
2018-05-19

Danieliai prie kelio – iš greta esančio aptvaro (Nr. 32, 2018-04-21)

Ne vienas, važiuojantis keliu Raguvėlės link, pietų pusėje, laukuose, netoli kelio, pastebėjo bandą besiganančių danielių.
Pasirodo, šie danieliai išaugo ne miškuose, o ištrūko ar buvo paleisti iš netoli esančio aptvaro.

Skaityti daugiau...
2018-05-15

„Geriau pilku akmenėliu, bet savoj palaukėj“ (Nr. 31, 2018-04-17)

Toks leitmotyvas lydėjo šeštadienį, balandžio 14 dieną, žymaus aviatoriaus, konstruktoriaus Balio Karvelio atminimo įamžinimo renginį jo gimtinėje Žaliosios kaime (Svėdasų sen.), kur buvo atidengtas paminklinis akmuo, (autorius Algimantas Puolis).
Prisiminimais apie konstruktorių sukurusį pirmąjį lietuviška sklandytuvą BK-1 „Vanagas“ bei pirmąjį Tarybų Sąjungoje plastikinį sklandytuvą BK-7 „Lietuva“ dalijosi buvę Prienų aviacijos gamyklos bendradarbiai ir artimieji.

Skaityti daugiau...
2018-05-15

103 - ieji Pašvenčių senolės metai (Nr. 31, 2018-04-17) (3)

Bene seniausia Anykščių krašte, Butėnų kaime gyvenanti, Pašvenčių senole vadinama, Butėnų kaimo gyventoja Bronė Valuntienė balandžio 8 - ąją atšventė savo 102 - ąjį gimtadienį.
Už ją ir artimuosius švęstos Šv. Mišios, sveikinti sugužėjo gausi giminė, brangiausią žmogų pasveikino ir Butėnų kaimo bendruomenės atstovai.

Skaityti daugiau...
2018-05-05

Valdininkai rūpinasi, kaip neskelbti algų (Nr. 30, 2018-04-14) (1)

Lietuvos Respublikos įstatymai įpareigoja valstybės ir savivaldybės įmones bei biudžetines įstaigas savo internetinėse svetainėse skelbti vidutinius darbuotojų atlyginimus.
Tačiau tik kelios Anykščių valdiškos kontoros sąžingai laikosi įstatymų - dauguma Anykščių biudžetininkų arba ilgai suka galvą, kaip pateikti skaičius, kad vis tiek būtų neaišku, arba tiesiog bukai ignoruoja įstatymus.

Skaityti daugiau...
2018-05-05

Čekonyse padegtas policijos patrulio automobilis (Nr. 30, 2018-04-14) (3)

Antradienio naktį Debeikių seniūnijos Čekonių kaime, kaip įtariama, padegtas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato vyriausiojo patrulio Arūno Zakarkos asmeninis automobilis ,,Škoda Octavia”.

Skaityti daugiau...
2018-05-05

Iš darbo traukiasi ,,Anykščių vandenų“ vadovas (Nr. 29, 2018-04-10) (5)

Pareiškimą išeiti iš darbo parašė UAB ,,Anykščių vandenys“ direktorius Arvydas Katuoka. Jis šiai Anykščių savivaldybės bendrovei vadovavo aštuonerius metus, prieš tai dvejus metus jis buvo direktoriaus pavaduotoju.

Skaityti daugiau...