Rudeninė vaismedžių ir vaiskrūmių prekyba. ŽŪB „Anykščių vaismedžiai“ parduoda savo užaugintus vaismedžius: įvairių veislių obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias ir vaiskrūmius. Parduodame aukštaūgius senovinius sėklinius vaismedžius, tinkančius sodinimui soduose, ar naujų sodų įveisimui. Tel. (8-699) 59429. Tinklapis: www.anyksciuvaismedziai.lt

Ką manote apie kadrų kaitą Anykščių rajono savivaldybės administracijoje ir savivaldybės įmonėse?

Dienos anekdotas

Šauktinių komisijoje:
- Į kariuomenę norite?
- Taip, bet tik jei būsiu generolu!
- Jūs silpnaprotis?
- O tai būtina sąlyga?

Komentaras

Kapelijos repertuarui :):


„DU GAIDELIAI
Du gaideliai baltus žirnius senai jau bekūlė
Jų vištelės dėt kiaušinių Londonan išdūmė
Vien tik politmusės zyzia, uodai alų neša
Rusai "puola", Natas „gina“, "grybauskaičia" kepa!

Padarykim padarykim operą Troškūnuos
Kad atsgautų, kad užkaistų senas mano kūnas
Kad Kavarski vėl skambėtų dūdos to orkestro
Kurs nutilo mirus kaimams, prapuolus maestro.

Pameni kaip prie sovietų orkestrai žygiavo?
Kaip skambėjo vario dūdos, chorams dirigavo!
Kaip kultūrnamis švytėjo gimtam kaime tavo,
Dabar jį ir dar mokyklas banga griaut pagavo.

Kaip pilniausi autobusai Vilniun, Kaunan traukė
Jų koncertai ir teatrai, sporto halės laukė...
Kaip jaunieji traktoristai kostiumais švytėjo,
Sukniomis puošniom melžėjos operoj sėdėjo!

Viskas dingo, viskas žuvo, rajonas sunyko
Vien tik trupiniai kultūros dar pavieniai liko...
Vos tik Lietuvą atkūrėm, tuoj lietuvio stotas
Tapo konservuotų kregždžių žiauriai užkapotas.

Du gaideliai, du gaideliai pašalpėlių laukia
Ožys Vilniuj mala šūdą, tauta emigruoja
Tauta nyksta, sensta miršta - į kapus "važiuoja".
Padarykim padarykim operą Troškūnuos
Kol visai dar neišnykom mes, po šimts perkūnų !"

Skaityti komentarus (7)
Savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė anksčiau „Anykštai“ yra sakiusi, kad reprezentacinių prekių savivaldybė įsigyja tiek daug, kad jos net yra sandėliuojamos.

Šios kadencijos rajono valdantieji gausiai leidžia mokesčių mokėtojų pinigus reprezentacinėms reikmėms. Tokių prekių poreikis savivaldybėje ypač išaugo po to, kai buvo sukurtas Anykščių miesto ženklas.

Lapkričio 28 dieną savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyrius pradėjo reprezentacinių prekių su Anykščių miesto ženklu viešojo pirkimo procedūrą. Šio pirkimo laimėtoja tapo UAB „Echo stamp“, įsipareigojusi savivaldybei reprezentacinių prekių pagaminti už 2 499 Eur.
Savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė „Anykštą“ informavo, kad savivaldybė įsigis pačių įvairiausių prekių, kurios bus pažymėtos Anykščių miesto ženklu: vokų, metalinių tušinukų, lipnių lapelių rinkinius su liniuote ir rašikliu, baltų puodelių. Taip pat numatyta įsigyti nešiojamuosius įkroviklius, USB atmintukus – korteles, mėtinius saldainius dėžutėje. Iš viso planuojama įsigyti per 2000 reprezentacinių prekių.
„Šios reprezentacinės prekės (vokai su Anykščių miesto ženklu) bus naudojamos savivaldybės administracijos reikmėms, dalis – teikiamos savivaldybėje besilankančių delegacijų nariams, apdovanojamiems asmenims, savivaldybės delegacijoms vykstant į komandiruotes, Lietuvos ir užsienio partneriams“, - apie tai, kam bus naudojamos reprezentacinės prekės, „Anykštai“ sakė V. Veršulytė.
Tai jau nebe pirmas kartas, kai šiais metais savivaldybės administracija įsigyja reprezentacines prekes. Prieš keletą mėnesių iš UAB „Echo stamp“ savivaldybė reprezentacinių prekių pirko už 6 789 Eur. Tuomet taip pat buvo perkami vokai, atšvaitai, popieriniai ir medžiaginiai maišeliai, ženkliukai, marškinėliai, puodeliai, skėčiai, mėtinių saldainių dėžutės.
„Prekių labai daug. Vien popierinių maišelių galima suskaičiuoti tūkstančiais. Jie neperkami vieniems metams, o tiesiog sandėliuojami“, - apie įsigyjamų reprezentacinių prekių kiekius anksčiau „Anykštai“ pasakojo savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė.
Priminsime, kad Anykščių miesto ženklą sukūrė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros antrakursė Jorūnė Nemčinskaitė. Beveik 40 studentų pateikė savo idėjas, kaip turėtų atrodyti Anykščius identifikuojantis ženklas. Nugalėtoju pripažintas minėtos studentės kūrinys, prekiniame ženkle koduojantis žodžius: miškas, vanduo, akmuo.
Šiuo ženklu prieš Kalėdas papuošti miesto gatvių apšvietimo stulpai ir net kalėdinė eglė. Tai rajono biudžetui kainavo dar papildomus 6 752 Eur.

Robertas Aleksiejūnas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • ponas jutube

    Nuoroda

    baisu... o eiliniai zmones turi arti uz 350 euru per menesi.Del to ir emgiruoja, tuoj neliks baudziauninku

    Prieš 9 mėnesių