Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Komentuoti
Kūrybiniais talentais išgarsėjusi anykštėnų Petrokų šeima (iš kairės) operos režisierius Nerijus Petrokas, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė, Anykščių muzikos mokyklos pedagogas Bronius Petrokas.

Muzikos mokyklos pedagogas, fortepijono mokytojas, kompozitorius, dainų bei instrumentinių pjesių kūrėjas  Bronius Petrokas išleido kompaktinę plokštelę ,,Atmintis“. Tai jau penktasis anykštėno kompozitoriaus muzikinis rinkinys.

Br. Petroko kūrinių atlikėjai - draugai, bičiuliai, šeimos nariai, įvairių vokalinių grupių atstovai.Naujausiame anykštėno kompozitoriaus kompakte sudėtos originalios, jautrios, lyriškos, seniau girdėtos dainos, esama ir visiškai naujų kūrinių. Plokštelės garso režisierius - Stanislovas Aglinskas, dizaino autorius- Julius Jakubėnas, įrašų studija- VŠĮ ,,Prasmingas garsas“. Prieš metus Br. Petrokas surengė autorinį koncertą Anykščių kultūros centre, džiugino neeiliniu reginiu, atlikdamas savo kūrybą Anykščių miesto šventėje ,,Anykščių glėbyje“. Br. Petrokas yra sukūręs instrumentinių pjesių fortepijonui bei smuikui, daugybę dainų. Jo kūriniai įtraukti į menų mokyklų mokymo bei konkursų programas. Jis yra išleidęs įrašų rinkinius: ,,Atrask mane“ , ,,Per visą atmintį“ , kompaktines plokšteles ,,Už tavo svajonę“, ,,Pabūk šalia“. Jis parengė ir išleido fortepijoninių kūrinių rinkinį - mokymo priemonę ,,Skamba mano pianinas“.
Bronius Petrokas kilęs iš garsios ir puikiai ne tik anykštėnams žinomos giminės. Jo motina Emilija Petrokienė (kartu su S. Pakalniene ir J. Marciukiene) atgaivino ir tęsė seserų Kairyčių pradėtą A.Baranausko ,,Anykščių šilelio“ giedojimo tradiciją. Motinos brolis Gediminas Šukys buvo kunigas ir kompozitorius. Visi Emilijos Petrokienės vaikai paveldėjo muzikos ir kūrybos talentą: abu sūnūs ( Nerijus tapo operos režisieriumi ir pedagogu , tuo pačiu keliu pasuko ir Bronius) atsidėjo muzikai, kurią ne tik patys kuria, bet ir jos subtilybių moko įžengiančius į Muziką, o dukra Dijana Petrokaitė yra Anykščių kultūros centro vadovė. Broniaus Petroko talentas, maitinamas giminės kūrybos versmių, gražiai ir itin produktyviai išsiskleidė Anykščių krašte, teikdamas šio krašto žmonėms džiaugsmą ir dvasinę atgaivą.
Bronius Petrokas, anykštėnams gerai pažįstamas muzikos pedagogas ir kūrėjas, į gyvenimą žvelgia kaip į nuostabią likimo dovaną. Ji leidžia prisiliesti prie kasdienybės akimirkose slypinčio grožio stebuklo. Didelis džiaugsmas juo, savyje išgyventu, išnešiotu, pajaustu, dalytis su kitais, pasibelsti į šalia ir toli esančių širdis.Tik tokia kūryba – iš širdies į širdį – sušildo sielą, įprasmina ne tik kuriančiojo, bet ir klausančio, atsiveriančio muzikai buvimą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • wabg

  Nuoroda

  Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesiusss, taciau praejusi menesi joss darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuorodaaa ,,,

  >>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

  Prieš metus
 • Puiku

  Nuoroda

  Sveikinimai! Džiaugiuosi, kad ir aš pasekiau savo mokytojo pavyzdžiu- jis labai įkvėpė savo fantastiška muzika, kūryba, savo netradiciniu mokymu. Kurkite ir stebinkite!

  Prieš metus
 • gražūs artimųjų komentarai

  Nuoroda

  artimieji giria ir rašo gražius žodžius.

  Prieš metus
 • Na

  Nuoroda

  be žodžių jau aišku, kad p. Bronius labai santūrus, jautrus, į viską reaguojantis teigiamai, pozityvus,...Tokia jo ir kūryba. Miela,suprantama, nekasdieniška,...Laukiam pasirodymų...

  Prieš metus
 • Pagarba

  Nuoroda

  Šiam puikiam,sumaniam, be jokios puikybės, gabiam,kukliam,talentingam,kompozitoriui,kūrėjui...Turime didžiuotis , gerbti, propaguoti,skleisti profesionalià kūrybà įvairiuose renginiuose, šventėse,koncertuose,...SVEČIAI IR ANYKŠTĖNAIi laukia nuostabių,nepakartojamų, jautrių susitikimų...profesionalios ,'nepigios' muzikos...

  Prieš metus
 • Laabai

  Nuoroda

  Šaunus mokytojas,puikus žmogus, jautri kūryba,...nuostabios dainos ,prasmingi žodžiai,...viskas taip profesionaliai pateikta.Stiprybės Jums,Maestro.
  Kur galima įsigyti CD.

  Prieš metus
 • Svečias

  Nuoroda

  Puiku! Dalyvavau autoriniame koncerte, miesto šventės pasirodyme parke.Sveikinimai ir linkėjimai tokiam iškiliam , kukliam, profesionaliam,meniškos sielos,didelio intelekto,be galo supratingam, jautriam kompozitoriui...Likit ištikimas savo kūrybai, nes ji žavi,suteikia mums sparnus...

  Prieš metus